Şimdi Ara

Ayakkabı aldım SS'li (Adidas) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !XiR

quote:

Orijinalden alıntı: _ahtuner_

quote:

Orijinalden alıntı: HimuraKen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

kanka çok güzelmiş her pantolona uyum sağlar

zaten üni.ye giderken giyicem coğunlukla kot altı olucak

Harbiden üniye giderken mi giyicen kanka ?

evet kanka üni. yollarında eskitcem bu ayakkabıyı

güzelmiş ayakkabın kanka güle güle eskit Üniversite yollarinda

seni almıyolar mı üni. ye

• quote:

Orijinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aQua~MaDooR`

Ayakkabı var dediler geldik, trampa varmı?

trampa olabilir tabi kanka ama karşılığında ne vericeğine bağlı tabi

Sen tanıdıksın sana Caterpillar bot veriyim.

hemen yes derim kanka

• mesajım bulunsun aynısından alcam
  • dostum kendin ayakkabını resmini çekermisin hoşuma gtti almayı düşünüyorum :))
  • Konu dışının işi bitmiş. Normalde ayakkabı konusuna şu afrikalının ayaklarını koyarlardı...

Ahanda bunu..

Ayakkabı aldım SS'li (Adidas)
  • Güzelmiş hayırlı olsun güle güle eskit pabuçlarını.
  • Hayırlı olsun, güzel ayakkabıymış.

Kendime not: bunun için boynere gitmeyi unutma.
  • quote:

quote:

quote:

Off ne güldüm ya

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

dostum kendin ayakkabını resmini çekermisin hoşuma gtti almayı düşünüyorum :))

şu an cekip koyamam ama yarın koyucam o zaman bakarsın

quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Güzelmiş hayırlı olsun güle güle eskit pabuçlarını.

sağol aga

quote:

Orijinalden alıntı: jasonu

Hayırlı olsun, güzel ayakkabıymış.

Kendime not: bunun için boynere gitmeyi unutma.

adidas store larada bak boynerde bulamazsın belki diye

quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

quote:

quote:

quote:

Off ne güldüm ya

• Unıversıteye gıderken gıycen demek :D hey gidi görgüsüz heyyy. ünide senden çok var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rolll

Unıversıteye gıderken gıycen demek :D hey gidi görgüsüz heyyy. ünide senden çok var :D

benim gibisini bulamazsın dostum
  • O değil şimdi bende bunu alıcam.Lisede salak ergenler amblemi yüzünden sahte sanıp ezmeye kalkacak kavga edicem.amblem pek bilindik olmadığından...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pathetic09

O değil şimdi bende bunu alıcam.Lisede salak ergenler amblemi yüzünden sahte sanıp ezmeye kalkacak kavga edicem.amblem pek bilindik olmadığından...

amblem adidasın başka bi modeli olduğu için değişik annemde öyle söyledi sahte olm bu dedi fişini gösterince anladı gercek olduğunu inanmazlarsa adidasın sitesinden gösterirsin orijinial olduğunu
  • Adam ciddi ciddi üniye giderken giycek lan.

Güzel ayakkabı bu arada 100 lira civarı olsaydı düşünürdüm.
  • quote:

quote:

O değil şimdi bende bunu alıcam.Lisede salak ergenler amblemi yüzünden sahte sanıp ezmeye kalkacak kavga edicem.amblem pek bilindik olmadığından...

amblem adidasın başka bi modeli olduğu için değişik annemde öyle söyledi sahte olm bu dedi fişini gösterince anladı gercek olduğunu inanmazlarsa adidasın sitesinden gösterirsin orijinial olduğunu

Ya vallahi çok hoşuma gitti aslında.Onitsuka Tiger almaya nihetlenmiştimde bu ayakkabıya hayran kaldım.birde tiger artık herkesin ayağında var.Alıcamda işte biliyosunuz Lisede % 90 Salak ergen dolu.Benimde sinirlerim çabuk bozulur.Neyse bakalım haftaya gider bakarım Forum İstanbuldan.

• quote:

quote:

quote:

Ya vallahi çok hoşuma gitti aslında.Onitsuka Tiger almaya nihetlenmiştimde bu ayakkabıya hayran kaldım.birde tiger artık herkesin ayağında var.Alıcamda işte biliyosunuz Lisede % 90 Salak ergen dolu.Benimde sinirlerim çabuk bozulur.Neyse bakalım haftaya gider bakarım Forum İstanbuldan.

bence al derim laf eden liseli ergenlerede gidin bakın lan siteden dersin zaten hepside bakar feyk mi değil mi diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

bence al derim laf eden liseli ergenlerede gidin bakın lan siteden dersin zaten hepside bakar feyk mi değil mi diye

Haftaya İstanbula dönüyorum işte gidip bakıcam eğer daha çok hoşuma giden olmazsa bunuda bulursam alırım :)

• Bende bugün bunu aldım 47 numarasını 47.5 ile değiştiricem belki.Ama adidasta 48 giyiyordum nikeda 47 olması ilginç geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tengere

Bende bugün bunu aldım 47 numarasını 47.5 ile değiştiricem belki.Ama adidasta 48 giyiyordum nikeda 47 olması ilginç geldi.

İzmit Kocaeli Real'de bunlar indirimdeydi 47,47,5,46 numarlar vardı benim ayağım 43 dü normal fiyatı 110 lira idi indirimde 50 lira idi ulan ne üzülmüştüm böyle geniş ayaklar için ayakkabılar elde kalanları satıyorlardı sanırım..

• internetten alışveriş yapabileceğim bolce seçeneği olan site biliyormusunuz bi tane var ama oda kredi kartıma taksit yapmıyomuş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.