Şimdi Ara

Ayakkabı aldım Nasıl SS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
22
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ayakkabı aldım Nasıl SS
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Severek mi alıyonuz şu tarz ayakkabıları? Aşağıladıpımdan değil de bu tarz ayakkabıların alıcısı olacağını hiç düşünmezdim.

20 yaşındayım bende böyle giyiyorum hem güzel hem de spor.Üstelik en rahat ayakkabı bunlar.Bir de benim ayaklarım taraklı, bütün ayakkabılar alttan yayılıyor çirkin gözüküyor.O acıdan böylesi en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bize insanları değil fikirleri hatırlamamız söylendi. Çünkü bir adam yenilebilir, yakalanabilir, öldürülebilir, unutulabilir. Fakat bir fikir 400 yıl sonra bile hala dünyayı değiştirebilir. Fikirlerin gücüne ilk elden tanık oldum. Fikirler uğruna ölen ve öldüren insanlar gördüm. Ama bir fikre dokunamaz, tutamaz hatta öpemezsiniz. Fikirler kanamaz, acı çekmez ve sevmezler.
  • Binbaşı
    1360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Severek mi alıyonuz şu tarz ayakkabıları? Aşağıladıpımdan değil de bu tarz ayakkabıların alıcısı olacağını hiç düşünmezdim.

20 yaşındayım bende böyle giyiyorum hem güzel hem de spor.Üstelik en rahat ayakkabı bunlar.Bir de benim ayaklarım taraklı, bütün ayakkabılar alttan yayılıyor çirkin gözüküyor.O acıdan böylesi en iyisi.

Seviyorsan sıkıntı yok hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.