Şimdi Ara

ayağımı debriyajdan kaldırırken heyecanlanıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Konu dışındaki konusunu görmeliydiniz.

Gördüm, baksana ısınma turlarına burda başlamış..
  • sexy duruyor diye sigaraya başlayacak kişinin farklı bi konu açması beklenmezdi yani ..

Not: Merak ve ilgiyle takip ediyorum konularını
  • Debryajı biraz yumuşak ayarlat. Çok sert galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MackaLi6161

quote:

Orijinalden alıntı: brkcad34

Ayağın titriyor ama diğer açtığın konuda Marea ile yanlama yapacağını söylüyorsun.

• herşeyin ilki zordur. ilk defa kaldırınca sonrası kendiliğinden gelir zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozan68 -- 14 Mart 2012; 9:29:08 >
  • bende Türkiye trafiki sayesinde heyecanlanip DSG Sanzimanli aracimin Vitesini hareket halindeyken P Konumuna getirdim "Cart" diye sesler cikti (cok sükür birsey yok !!" arada Vites degistirecek gibi oluyorum DSG sanziman masallah bazen Vitesin degistiyini hissettirmiyor. Ama benimki Psikolojik etki yüzünden, her gittiyim yerde biri mutlaka küfür ediyor veya Trafik Kural hatasi yapiyor.

Saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: RqJnr

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

ilk başta kaldırması zordur, ama bir kere uğraşacağın için kullanım süresince uğraşmazsın. bir de gençken yapman iyi olmuş yaşlıyken kaldırması zor olur, ağaç yaşken eğilir bu yaşta kaldırmayı öğrenmelisin. ama yaşlıyken de kaldırabilirsen çok seviniyorsun. bir de banu alkan'ın kaldıramazsan kaldırırlar isimli eserinde bu konuyla ilgili yararlı bilgiler var...

Bir de bu iş için çeşitli spreyler ilaçlar vs. varmış ama aslı var mıdır?

Baskı balata yiyormuş onlar lalelide usta söyledi
  • sadece debriyajla kalkma sende gaz ver öyle kalk
  • arkdaşlar bu iş refleks haline gelmesi gerekli...
    mesela ben dikkat ediyorum da bazen hiç arkaya kaçırmayayım diye özen gösterince illa kaçıyor veya stop ediyor...
    ama sallıyorum ve hiç oraya ilgi göstermiyorum böylelikle birşey de olmuyor...
  • fabrıkatoroglunun banı acılmıs la
  • HOŞGELDİN FABRİKATÖROĞLU !
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrikatöroğlu

ve ayağım titriyor .ve arabayı kaldıramayacağım sanıyorum araba tepiyor bunu nasıl yenebilirimnot:ilk kaldırmada heyecanlanıyorum

üşüyoruz reyiz.Titremeeee :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smelly cat -- 16 Eylül 2015; 23:04:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşı torosa alalım:)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.