Şimdi Ara

AXLE 9800GTX mi yoksa ZOTAC NVIDIA GeFORCE 8800GT 512MB AMP! EDITION mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AXLE 9800GTX 512MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 256 bit, 675/2200

Bellek Miktarı : 512 MB, 256 bit
    Bellek Türü : DDR3
    Bağlantı Arabirimi : PCIExp
    Grafik Chipseti : Geforce 9800GTX
    Engine Clock (MHz) : 675
    Memory Clock (MHz) : 2200
    Shader Clock (MHz) : 1700
    Stream processors: 128
    Max Ekran Çözünürlüğü: 2560 x 1600
    Tv-Out : Var (HDTV, S-Video, Composite)
    OpenGL: 2.1
    DirectX: 10
    Garanti : 24 ay
    - PureVideo™ HD Technology
    - HDTV Ready
    - Vista™ Ready
    - 3-way SLI™ Ready
    - HybridPower Technology
    - HDCP Ready
    - Full HD 1080p compatible
    - Dual Link Dual DVI
    - RoHS Compliant

ZOTAC GeFORCE 8800GT 512MB AMP! EDITION

# Grafik Hızlandırma Teknik Özellikleri: Bellek : 512MB GDDR3
    # Chipset : NVIDIA 8800GT
    # Çekirdek Hızı : 700 MHz
    # Bellek Hızı : 2000 MHz
    # Shader Hızı: 1700 MHz
    # Bellek Veriyolu : 256 bit
    # Vga Slot : Pci Express 16X
    # Soğutma : Aktif
    # Çift Monitör Desteği : Var - TwinView
    # DVI : Var. 2 adet DVI
    # HDTV Uyumlu : Evet
    # HDCP Uyumlu : Evet
    # Dual-Link Özelliği: 2

Kutu İçeriği:
    # Sürücü Cd’si : Var
    # HDTV: Var. 7pin
    # S-Video Kablosu :Var
    # DVI-VGA Dönüştürücü : Evet
    # Güç Kablosu: Var
    # HDMI - DVI Dönüştürüsü: Var

fiyat olarak ikiside birbirine çok yakın zotac 447 ytl axlede 434 ytl arada kaldım walla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 18 Mayıs 2008; 17:26:49 >

• tabiy ki axle 9800gtx
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeGaSuS@01

tabiy ki axle 9800gtx

kardeş güzel demişsinde
    1-bu axle nin overlock performansı nasıl
    2-soğutucusu nasıl
    3-9800 gtx daha iyide neden o zaman fiyatlar birbirine bu kadar denk
  • axle kullanıcı dostu bi firima olduğundan dolayı fiyat uygun kartı nvidia yapıyo markalar sadece soğutucusunu takıp saat hızlarını ayarlıyo
    o.c potansiyelirini karşılaştıramayız çünkü aynı şartlarda değiller 9800gtx her haliyle bin basar ordaki 8800gt lere ayrıca zotac referans soğutucuyu kullanır yani hiç bi özelliği yoktur hatta axleye göre daha sesli çalışır ve soğutucusuda daha kötüdür HİÇ DÜŞÜNME BİLE AXLE 9800GTX AL
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeGaSuS@01

axle kullanıcı dostu bi firima olduğundan dolayı fiyat uygun kartı nvidia yapıyo markalar sadece soğutucusunu takıp saat hızlarını ayarlıyo
    o.c potansiyelirini karşılaştıramayız çünkü aynı şartlarda değiller 9800gtx her haliyle bin basar ordaki 8800gt lere ayrıca zotac referans soğutucuyu kullanır yani hiç bi özelliği yoktur hatta axleye göre daha sesli çalışır ve soğutucusuda daha kötüdür HİÇ DÜŞÜNME BİLE AXLE 9800GTX AL

saol kardeş yaa kafamdaki soruların bi kısmını gitti bi an kimse cevap vermiyecek sandım
  • axxle niye bu kadar uygun fiyata satıyor peki?

kullanıcı dostu olması bu konuyu açıklamaya yetmiyor sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratt45

axxle niye bu kadar uygun fiyata satıyor peki?

duyduğum bazı haberlere göre axlenin 2. el ürün satıo diyolar kimi piyasada yeni tutunmaya çalışıo ondan ucuz dio kafamda hala cevaplanmamış sorular var!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet-bjk

quote:

duyduğum bazı haberlere göre axlenin 2. el ürün satıo diyolar kimi piyasada yeni tutunmaya çalışıo ondan ucuz dio kafamda hala cevaplanmamış sorular var!!

hepsi yalan 2. el falan satmıyor yeni bi firma olduğundan dolayı bu şekilde bi politika izliyor sürümden kazanma niyetindeler ayrıca kartı nvidia yapıyor axle değil onlar sadece soğutucusunu takıyor okadar diğer firmalar kazıklıyor evga marka ekran kartlarının fiyatına bakarsanız görürsünüz axleden farkıda yok marka farkı sadece

• sanırım axle alıcam bu arada kartı axle yapıo derken soğutucusunu kasdetmiştim zaten, bu işten az çok anlıyoz bizde herkese tşkkürler saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 18 Mayıs 2008; 18:11:28 >
  • Benımde ağzımın suları akmadı değil ha.
  • tabıkı 9800gtx sormana gerek yok yanı bunu axle alanlara bır sor bence memnunlar mı yanı ucuz karttan bıraz şuphe etmek lazım cunku aralarındakı fark ucurum 30-40 dolar falan olsa neyse dersın ama cok ucuk yanı aralarındakı fark
  • quote:

Orjinalden alıntı: iktyas

tabıkı 9800gtx sormana gerek yok yanı bunu axle alanlara bır sor bence memnunlar mı yanı ucuz karttan bıraz şuphe etmek lazım cunku aralarındakı fark ucurum 30-40 dolar falan olsa neyse dersın ama cok ucuk yanı aralarındakı fark

zaten bende ondan konu açtım yoksa 9800 gtx iyi olduğunu bilioruz sanırım bi sür daha araştırcam aceleye gerek yok
  • quote:

quote:

Alırsın ikici el yada hosuan gitmeyen bişi olursa tutanak tutturup iade edersin bu kadar basit hem baskasının agzından markalar yada ürünler hakkında ön yargılı davranma bu işin tüketici hakkı var garanti sartnamesi var o kadar basit degil,ucuz olmasının nedeni piyasaya yeni girmesi bu nedenle piyada tutunmak için uygun veriyor olabilir...

• İkisi çok farklı klasmanda kartlar ama zotac 9800 GTX AMP! versiyonu tercih edebilirsin bende var süper oc oluyor ve standart hali bile çok yeterli
  • quote:

quote:

bu haberin kaynağı ne?
    onu diyen halt yemiş, resmen yalan iftira.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serpantin

quote:

quote:

bu haberin kaynağı ne?
    onu diyen halt yemiş, resmen yalan iftira.

walla kardeş bu forumda biyerde görmüştüm

bu arda kardeş zotac 9800 amp çok iyi ama fiyatı oldukça yüksek bu yüzzden dolayı axleyi düüşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x1650Pro -- 18 Mayıs 2008; 21:07:23 >

• Yok abi müdahele etmeyim diyorum ama kendimi alamıyorum illa bunlara pahalıdan satcan öyle olcak...Hayır 9800 gtx in daha referans kart haric üretildigi bi yeni model ben goremedim ki hemen hemen herseyi aynı oluyor o.c dısında yani üstündeki cıkartma yuzunden insaların bu kadar sacma dusuncelere girmesi bide üstüne icindeki boardın ne durumda olup olmadıgını bilemden konusması cidden komik........Basıma elektronik mühendisi gibi kesilip soru sormaları beni dahada delirtiyorki ben bir elektronik mühendisiyim biraz mantık plsss...Sanki pahalı olan kartın icini dısını biliyorlar töbe töbe....

• quote:

Orjinalden alıntı: espada1

Yok abi müdahele etmeyim diyorum ama kendimi alamıyorum illa bunlara pahalıdan satcan öyle olcak...Hayır 9800 gtx in daha referans kart haric üretildigi bi yeni model ben goremedim ki hemen hemen herseyi aynı oluyor o.c dısında yani üstündeki cıkartma yuzunden insaların bu kadar sacma dusuncelere girmesi bide üstüne icindeki boardın ne durumda olup olmadıgını bilemden konusması cidden komik........Basıma elektronik mühendisi gibi kesilip soru sormaları beni dahada delirtiyorki ben bir elektronik mühendisiyim biraz mantık plsss...Sanki pahalı olan kartın icini dısını biliyorlar töbe töbe....

kartın içini dışını bilmioz senin gibi elektronik mühendiside de değiliz ama sonuçta yıllardır bilgisayar işiyle uraşıoz ekran kartındanda boarddanda en az senin kadar iyi anlarız sen hiç kafana takma kardeş benim merak ettiğim şey axle yeni bir marka olduğu için ve diğer 9800 gtx ilerle arasında baya bir fark olduğu için yani güvenemediğim için bu konuyu açtım.

• kimden duyduysan sıkı sallamış. sadece insaf diyorum. ikinci el mi? bozuk bozuk hepsi adi bu axleların. ben de aldım kasada yatıyor çalışmıyor bile valla
    quote:

quote:

• Saçma saçma iddalarla gelmeyelim lütfen.Aralarında ki farkı şöle acıklaya biliriz Ekran kartınız üstünde Zotac yazısı ve bir terminator resmi görmek isiyosanız Zotac 9800 gtx.yada 8800gt sade mutevaze siyah bir görünüm istiyorsanız axle.

espada1 helal olsun dayı konuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ring Master -- 19 Mayıs 2008; 0:05:35 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.