Şimdi Ara

Axess sevgililer günü kampanyasi (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
642
Cevap
36
Favori
18.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess sevgililer günü hakkını kullanamadıysanız kullanabilirim ayrıntılar pm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cephanecide 3 gr 365 TL (ben fiziksel olarak alacağım için 10 TL kargo var) bazı sitelerde h.içi mesai saatlerinde yazıyor bu sitede böyle birşey var mı?
    Yada buguun internet üzerinden alan arkadaşlar hangi siteden aldılar ve kaça aldılar?(eskişehir yazmış bir arkadaş ama güven konusunda sıkıntı var.)
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Altın hesabına para gelmez. 2 GR altın olarak gelir. İstediğin zaman bankanın kurundan bozdurarak hesabına çekebilirsin.
  • kardeş ne saçmalıyorsun 2 gr altın alırsan hesabına 2 gr olarak geçer nasıl bunu kimse bilmez ? ben aldığım ürünün hesabıma nasıl geçeceğini bilmeden niye alayım deli miyim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalürjist

Cephanecide 3 gr 365 TL (ben fiziksel olarak alacağım için 10 TL kargo var) bazı sitelerde h.içi mesai saatlerinde yazıyor bu sitede böyle birşey var mı?
    Yada buguun internet üzerinden alan arkadaşlar hangi siteden aldılar ve kaça aldılar?(eskişehir yazmış bir arkadaş ama güven konusunda sıkıntı var.)

eskişehir den aldım bende. n11 de de mağazası var. olumlu yorum almış. 2,5 gr 302 tl ye aldım.
  • Cuveyriye kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 2 gr aldım. Enpara olmuyormuş onu da öğrendim akbank hesap açtım. Bu haliyle bana mantıklı geldi. Bundan sonra öğrenmiş olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cuveyriye

kardeş ne saçmalıyorsun 2 gr altın alırsan hesabına 2 gr olarak geçer nasıl bunu kimse bilmez ? ben aldığım ürünün hesabıma nasıl geçeceğini bilmeden niye alayım deli miyim ben

Eğer belirtirsen bozdurup tl karşılığında yatırıyor cephaneci.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Cephanecide 3 gr 365 TL (ben fiziksel olarak alacağım için 10 TL kargo var) bazı sitelerde h.içi mesai saatlerinde yazıyor bu sitede böyle birşey var mı?

eskişehir den aldım bende. n11 de de mağazası var. olumlu yorum almış. 2,5 gr 302 tl ye aldım.

Teşekkür ederim bilgi için.
    zaten cephaneciden denedim şimdi maalesef ollmadı.Sanırım h.sonu olduğu için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Teşekkür ederim bilgi için.
    zaten cephaneciden denedim şimdi maalesef ollmadı.Sanırım h.sonu olduğu için

Ben aldım bugün.

• 2 farklı kart ile dün gece cephaneci den 3 gr altın aldım ve 50*2 = 100 tl chip para anında geldi. umarım 10*2 = 20 tl kargo ücretlerini bana iade ederler. telefonda iade edeceklerini belirtmiştiler çünkü. bugunde chip para ile kuyumcuya gittim 2 gram daha aldım tamamını chip para ile aldım gramı 116 tl hemde masraf yok. bilsem öncelikle ordan alırdım şimdi cephanecinin hesaba tl olarak yatırmasını bekleyeceğim.
  • Axess in gittigidiyorda 1000 tl uzerine 100 tl cip para kampanyasi var. Gg den altin alan oldu mu. Cip para geliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Cuveyriye

kardeş ne saçmalıyorsun 2 gr altın alırsan hesabına 2 gr olarak geçer nasıl bunu kimse bilmez ? ben aldığım ürünün hesabıma nasıl geçeceğini bilmeden niye alayım deli miyim ben

önce üslubunuzu düzeltin. Size kim bu yetkili veriyor "saçmalıyorsun" gibi konuşabiliyorsun. Beğenmedi iseniz yorum yapmazsınız?

Peki ben bu 2 gr aldığımda hesabıma ne zaman geçecek bunu bana söyleyebilirmisiniz? Kargo ücretini iade edecek mi belli mi bunu söyleyebilir misiniz? Birtane daha masraf alıyor ne olduğu belli değil onu ödeyecek mi bunları söylermisiniz hani herşey netti?
  • dün cephaneci ile grams sitelerindeki gram fiyatları arasında 5-9 tl gibi fark olduğunu söylediğimde ergenin biri çıkıp boş lakırdı yapmıştı.

hafta içi fiyatlarına bakın demişti. burada hafta içindeki fiyatlarını gösteren linkleri de paylaşıyım da hem millet doğru bilgi alsın. hem de ergene kapak olsun :)

http://www.cephaneci.com/%C4%B0AR%20-%201%20Gr.%20-%2024%20Ayar%20Sertifikal%C4%B1%20K%C3%BCl%C3%A7e%20Alt%C4%B1n%20-%20Antalya%20Bayisi

https://www.grams.com.tr/1--GRAM--ALTIN_u_r_n_14.htm

• Cephaneci'den Cumartesi sipariş verdim ve Enpara Altın Hesabı bilgilerini verdim. Birisi Enpara'ya olmuyor diyor.

Ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

dün cephaneci ile grams sitelerindeki gram fiyatları arasında 5-9 tl gibi fark olduğunu söylediğimde ergenin biri çıkıp boş lakırdı yapmıştı.

hafta içi fiyatlarına bakın demişti. burada hafta içindeki fiyatlarını gösteren linkleri de paylaşıyım da hem millet doğru bilgi alsın. hem de ergene kapak olsun :)

http://www.cephaneci.com/%C4%B0AR%20-%201%20Gr.%20-%2024%20Ayar%20Sertifikal%C4%B1%20K%C3%BCl%C3%A7e%20Alt%C4%B1n%20-%20Antalya%20Bayisi

https://www.grams.com.tr/1--GRAM--ALTIN_u_r_n_14.htm

Teşekkürler aydınlattığın için ama ikisi arasında 4,35 kr fark var yani 4 lira
    birde ikisin arasında en buyuk fark biri hemen (grams) diğeri bekleki göndersin(cebhaneci) fiyatlar ne olur nasıl olur
    bence hemen almak varken kırk defa telefon ile arayıp ne zaman göndereceksiniz demek bayağı saçma geliyor (bence tabıkı)

• mahinan M kullanıcısına yanıt
    uğraşmak veya beklemek istemeyen tabi ki grams'dan almalı. ama o arkadaş arada bu kadar fark olmadığını iddia etmişti, milleti yanıltmaya çalışıyordu.

yoksa ben kimseye cephaneci daha iyi oradan aldın demedim. tercih meselesidir.

benim acelem olmadığı için cephaneciden aldım. 1 hafta içinde aramaya gerek kalmadan yatırırlar.
  • Cephaneci her gün siparişin durumuyla ilgili hem sitesindeki durumu güncelliyor hemde bunun maili geliyor.

Bugün 3.gün ve Altınlar satışa verildi bilgisi geldi.

Bakalım süreç daha nasıl ilerlicek.
  • Cephaneci bugüne kadar her sabah maille durumu bilgilendirdi. Bugünde az önce aradım abi noldu diye. Bugün yatar dedi ve 2dk içinde hesaba geçti.

418 liraya aldığım altın az önce TL olarak 405 liraya hesaba yattı. 13 lira zararla 37 lira kar etmiş olduk net olarak...

Güzel oldu :)
  • Cephaneciden yarın 1 hafta olacak alalı. Enpara bilgisi vermiştim, sonra aradım, Kuveyttürk varsa onu bu numaraya mesaj atın dediler. Attım bilgileri, sitede Kuveyttürk'a yatırılacağı yazmıyor hiçbir yerde, bilsem ilk orayı yazardım siparişe.Hala gelmedi hesaba. Sipariş durumunda altın hesaba yatacak diye duruyor kaç gündür.

Ne yapmalıyım sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 19 Şubat 2016; 22:01:44 >
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Valla ben 14 şubatta siparişi geçtim. Her gün sipariş durumuyla ilgili güncelleme maili aldım. Perşembe sabahı tl olarak bozdurulup yatırılacak maili geldi. Cuma aradım noldu diye. 10dk snra hesaptaydı.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.