Şimdi Ara

Axess kadinlar günü kampanyalari (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
13
Favori
4.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    evet hocam kampanya ilk düzenlendiğinde sadece 8 mart için geçerliydi fakat süresini 12 mart tarihine kadar uzattılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

evet hocam kampanya ilk düzenlendiğinde sadece 8 mart için geçerliydi fakat süresini 12 mart tarihine kadar uzattılar.

Sağol hocam.
    Bir de paypal kampanyası varmış, o nasıl oluyor hocam,?
    Ben yeniyim bu axesste.😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    hocam paypal hesabınız varsa axess kartınızı paypal hesabına ekleyeceksiniz, axessin yurtdışı 100 tl üzeri harcamaya 10 tl chip puan kampanyası var(kampanyaya katılmanız lazım GEZ yazıp 0532 752 45 66 ya sms atarak katılabilirsiniz) ayrıca axess için Kadınlar günü ve haftasonu alışveriş kampanyalarınada katılmanız lazım bunları yaptığınız zaman ve belirtilen sektörlerden alışveriş yapıp ödemesini paypal hesabınız üzerinden axess kartınızla yapmanız durumunda diğer kampanyalara ilaveten 10 tl paypal ile ödeme yaptığınız için ekstra chip puan gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 12 Mart 2016; 17:28:35 >
  • quote:

hocam paypal hesabınız varsa axess kartınızı paypal hesabına ekleyeceksiniz, axessin yurtdışı 100 tl üzeri harcamaya 10 tl chip puan kampanyası var(kampanyaya katılmanız lazım GEZ yazıp 0532 752 45 66 ya sms atarak katılabilirsiniz) ayrıca axess için Kadınlar günü ve haftasonu alışveriş kampanyalarınada katılmanız lazım bunları yaptığınız zaman ve belirtilen sektörlerden alışveriş yapıp ödemesini paypal hesabınız üzerinden axess kartınızla yapmanız durumunda diğer kampanyalara ilaveten 10 tl paypal ile ödeme yaptığınız için ekstra chip puan gelecek.

Bu paypal her sitede geçerli mi? Var mı bi listesi fln?

• alışveriş yapacağınız internet sitesine bakmanız lazım ödeme kısmına gelince paypal ile ödeme seçeneği olmalı ayrıca yanlış yönlendirmek istemem yurt dışı kampanyası ile kadınlar günü kampanyası birleşir mi bilmiyorum fakat bi arkadaş hem yurt dışı kampanyası için hemde kadınlar günü kampanyasından puan yattığını söylemiş.
  • quote:

alışveriş yapacağınız internet sitesine bakmanız lazım ödeme kısmına gelince paypal ile ödeme seçeneği olmalı ayrıca yanlış yönlendirmek istemem yurt dışı kampanyası ile kadınlar günü kampanyası birleşir mi bilmiyorum fakat bi arkadaş hem yurt dışı kampanyası için hemde kadınlar günü kampanyasından puan yattığını söylemiş.

Bakalım trendyolda var mı? Varsa iyi olur ya 10 da ordan gelir.

• quote:

alışveriş yapacağınız internet sitesine bakmanız lazım ödeme kısmına gelince paypal ile ödeme seçeneği olmalı ayrıca yanlış yönlendirmek istemem yurt dışı kampanyası ile kadınlar günü kampanyası birleşir mi bilmiyorum fakat bi arkadaş hem yurt dışı kampanyası için hemde kadınlar günü kampanyasından puan yattığını söylemiş.

Böyle olunca hem axess kmp + olarakta paypal alıyoruz dimi?

• Ben daha denemedim fakat kazandigini soyleyen arkadaslar var.

• quote:

Hocam çok sağol, detaylı anlatmışşsın...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.