Şimdi Ara

Axess ile Opet 100 tl online yakıtta toplam 115 tl! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
4
Favori
3.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu opet carta yükettiğimiz benzini kullanmak için skt var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub_v

quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Orijinalden alıntı: sub_v

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

bu arada axxes chip paralar nerelerde kullaniliyor acil,sure kisitli migros kullandirmiyor.opetten mi benzin alcaz

Evet cevap var mı arkadaşlar..

Bugün migrosa gider harcarım diyordum ama arkadaş geçmediğini söylemiş. Bir tanesi 24'ünde bitiyordu. Nerelerde kullanılabilir chipler?

Lcwakiki mağazalarında kullanmıştım 2 ay önce. bunun dışında çoğu benzinlikte kullanılabiliyor.

Bir de şunu sorayım.

Axessin kampanyası bitmeden opet online yakıttan opet karta benzin yüklesem.

3 gün boyunca 100 100 100 yükledim. Opet kart oldu 300, depo bittikçe karttan puan kullanabilir miyiz?

Opet kartın süresi var mıdır acaba?

Edit: Amaç, axess chip paraları kampanya bitmeden biriktirmek.

opet kartı daha yeni aldım 1 kere 100 yükledim. şu an hesabımda 105 tl var. bende sizin gibi bir yada 2 kere daha yükleme yapma konusunda kararsızım. kullanım süresi olacağını düşünmüyorum. benim kararsızlığımın asıl nedeni 24 nisana kadar devam eden BP kampanyasından da yararlanmak istemem. ayrıca world kartın mart kampanyasından da 100 tl ye 10 tl geliyor açıkçası hangisini tamamlayacağımı bilmiyorum.

• opet online islem merkezine puanimi goruyorum 210 tl son k.t 2050 yazior eger 210 tlm giderse duman olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar opet kartima 100x2 yukledim nette 210 tl degerinde para puan var diyor babam opete benzin almaya gitmis puaniniz hic yok demisler. acil yardim lutfen

• bedne az önce 100tl lik aldım hem 105 tl lik puasn yüklendi. hemde iki tane 5 tl chip para geldi. kartın içinde bulunusun puanlar nasılsa kampanya olmadığı zamanlarda yakıt alımında kullanılır
  • kartı soğumaya bırakmıştım 550 tl ye 50 tl chip para gelmiş net ve bu kampanya ile birleşir sanırım değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bedne az önce 100tl lik aldım hem 105 tl lik puasn yüklendi. hemde iki tane 5 tl chip para geldi. kartın içinde bulunusun puanlar nasılsa kampanya olmadığı zamanlarda yakıt alımında kullanılır

Dostum bazen puanları da kullanamıyorsun, adamlar nahır olunca afedersin öyle oluyor babamın opet karta 2 kere 100 tl yukledım,babam rezıl rüsva olmuş TARSUS ta 4 kez giti farklı günlerde OPET e puan gözükmüyor efendim yallah geri dön en sonunda babama dedim ordayken müşteri hizmetlerini arat görüştür en sonunda adam haahhh buldum demiş 210 tl puanınız var demiş 100 tl sini kullandırmış ulan arkadaş bari eleman alıyorsan azıcık eğitim ver sistemin hakkında pompacıyı kasaya koyarsan ne olur bu olur!
  • Kampanyadan iki kere yararlandım. 2 x 100TL'lik yakıt aldım. Ancak şimdi alamıyorum. Başka bir kart ile denedim. Onunla yakıt alabiliyorum ama Axess ile olmuyor. Son günlerde Axess ile yakıt alabilen oldu mu?

Axess ile Opet 100 tl online yakıtta toplam 115 tl!
  • quote:

Orijinalden alıntı: LukeSkywalker

Kampanyadan iki kere yararlandım. 2 x 100TL'lik yakıt aldım. Ancak şimdi alamıyorum. Başka bir kart ile denedim. Onunla yakıt alabiliyorum ama Axess ile olmuyor. Son günlerde Axess ile yakıt alabilen oldu mu?

bende bugun denedim birkaç kez axess ile olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreeeeee

quote:

Orijinalden alıntı: LukeSkywalker

Kampanyadan iki kere yararlandım. 2 x 100TL'lik yakıt aldım. Ancak şimdi alamıyorum. Başka bir kart ile denedim. Onunla yakıt alabiliyorum ama Axess ile olmuyor. Son günlerde Axess ile yakıt alabilen oldu mu?

bende bugun denedim birkaç kez axess ile olmadı.

Şuan denedim yükledi.
    Akbanktan 2x5TL chippara mesajı da geldi.
    Denemek isteyenler kaçırmasın :)
    Saygılar...

• Boşyok kampanyası ile internet alışverişi kampanyası birleşir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

Boşyok kampanyası ile internet alışverişi kampanyası birleşir mi acaba?

denendi birleşiyor.. kaçırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmm1983

denendi birleşiyor.. kaçırmayın

İnternet alışverişinden dolayı chip para yüklendi SMS geldi fakat BOŞYOK kampanyasının chip parası yüklenmedi? Ya da ona dair herhangi bir SMS almadım?

EDİT: Boşyok kampanyasından da 5 TL geldi sonradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aKSeL051 -- 12 Nisan 2013; 14:48:24 >
  • Ben de 3 kere yukledim.

Bos yoktan 5+5+5 geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmetabi

Ben de 3 kere yukledim.

Bos yoktan 5+5+5 geldi.

ama direk bp den aldik 120 tl yakit 25 tl geldi gözlerim açıldı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.