Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: elif6634 , karizmaaa1907 , fimeral , hamemo , hamemo , osefer Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil2 Android
5 sn
28.007
Cevap
1.063
Favori
2.897.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce msj geldi ama kişiye özelmiş. yine de denenebilir.

Axess Platinum ile 14 şubat'a özel tam 70tl'ye varan chip-para!
    15 Şubat'a kadar yapacağınız her 140tl ve üzeri alışverişe 14 tl toplamda 70 tl Chip-para.
    Katılmak ve sevdiklerinizden gelecek teşekkürleri dinlemek için alışveriş yapmadan önce
    DINLIYORUM yazıp 4566'ya gönderin.

detaylı bilgi: axess.com.tr/7c76

Axess şubatta coştu maşallah, nazar değmesin
    Kombo üstüne kombo yani...
  • BP Kanpayasında 4 cu 100 tl motorın aldım chıp para karta yuklenmedı ne yapmalıyım
  • bayar28 kullanıcısına yanıt
    İşlemlerin axess uye ıs yerı posundan gecmelıydı puan yuklenmedıgıne gore dort alısverısın bazıları demek kı baska banka posundan gecmıs.

Not:40 tl puan belkıde yuklenmıs olabılır sadece bp axess pos cıhazında puan gozukur ve sadece bp de harcanabılır baska ısyerınde harcanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 11 Şubat 2017; 21:7:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam_bey kullanıcısına yanıt
    Bizde de platinum kart var ama gelmedi bize birşey. Denesek mı acaba.

• DINLIYORUM u denetim sms ile emaille bilgilendirilen musteriler yararlanabililr dediler

• 107 tl kart ücreti yansıtılmış

Bu yansıtal kart pek aktif kullanılmıyor

Geri alabilir miyim? Ne yapmak gerekiyor

Kartı şimdi kapattırırsam ücreti iade ederler mi

3 gün önce yansıtılmış

• Grup için pm katılmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: alicetin26

750 lımıtlı kart için sordum dedım kı : kartıma 1750 tl yatırsam lımıtı 2500 cıkarılmıs kart gıbı kullansam olurmu ? diye .öyle bişey yok beyfendi limitinz 750 dedi .

Olur. Artı olarak alışverişi taksit yaptırırsaniz ilk taksit ödemeleri yatırdığınız 1750 üzerinden gider.

• Whatsup grubu varsa beni de ekler misiniz?
  • Beyler morhipo.com da Axess ve BKM yi birleştirebilen oldu mu?

280TL lik ürün ekleyince 30TL BKM, sonra ödeme ekranında Axess seçince 50TL de ordan indirim yapması gerekiyor ancak ödeme ekranında hala 250TL gözüküyor.

Sonradan iade mi ediliyor nedir anlayamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Beyler morhipo.com da Axess ve BKM yi birleştirebilen oldu mu?

280TL lik ürün ekleyince 30TL BKM, sonra ödeme ekranında Axess seçince 50TL de ordan indirim yapması gerekiyor ancak ödeme ekranında hala 250TL gözüküyor.

Sonradan iade mi ediliyor nedir anlayamadım?

Hesap icine gectiginde ekstre indirimi olarak 50 tl yansiyor beklemek gerek ;)

• Free ile 120TL Chip-para firsati! Kayit olup Free'yi ayda 4 kere 25TL ve uzeri alisveriste kullanin, sonraki her 25TL uzeri alisveriste 10TL Chip-para kazanin.31 Mart'a kadar her ay 60TL(maks), 2 ayda toplam 120TL kazanabilirsiniz. Kayit icin 28 Şubat'a kadar ilk alisveristen once KAYIT yazip, 4566'ya gondermeyi unutmayin. Detaylar: kartfree.com/cc71 Ucretsiz sms almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsiniz. Mersis:0015001526400497 B016B0

kampanyaya katılım olmuyordu sonra talebiniz alınmıştır diye cevap geldi. Sonra katılım mevcut diye cevap geldi. İnternet şubede kampanya görünmüyor. Harcama yapayım mı bilemedim

• Gittigidiyordan telefon aldim ve 100 Tl chippara geldi, fakat cayma hakkini kullanip para iadesi aldim, chippara henüz iade alinmadi, yeni alisveris yapcam, bu iade alinmadan tekrar chippara verirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: alicetin26

750 lımıtlı kart için sordum dedım kı : kartıma 1750 tl yatırsam lımıtı 2500 cıkarılmıs kart gıbı kullansam olurmu ? diye .öyle bişey yok beyfendi limitinz 750 dedi .

750 Tl limitli karti max. Limit kadar 750 yatirip 1500 Tl yapabilirsin diye biliyorum

• Teşekkür ederim deneyerek ogrenecez artık. 😉

• Evet belirli bir siniri var ama net bilmiyorum, 750 lira limitli karta 800 lira kadar fazladan para yatirmaya calistim, banlamatik parayi geri veriyordu, 600 700 lira civari bisey yatirinca kabul etmisti

• limitin 2 katı kadarı oluyor toplam kullanılabilir limit. 750*2 =1500 limit olacak şekilde para yatırabilirsiniz, bir kerede de maksimum 1500 olarak harcarsarsınız.
  • 1500 işimi görmüyor 2500 olması lazım beyaz eşya alacagim. Kart yeni olduğu için kabül etmiyor . Gelir belgesi ve dilekce doldurdum şubeden pzrtesi gene artmdi. Banka kartı almak bi mesele yuksltmesi bi dert kapatması apayri bişey .hep meşakket istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Free ile 120TL Chip-para firsati! Kayit olup Free'yi ayda 4 kere 25TL ve uzeri alisveriste kullanin, sonraki her 25TL uzeri alisveriste 10TL Chip-para kazanin.31 Mart'a kadar her ay 60TL(maks), 2 ayda toplam 120TL kazanabilirsiniz. Kayit icin 28 Şubat'a kadar ilk alisveristen once KAYIT yazip, 4566'ya gondermeyi unutmayin. Detaylar: kartfree.com/cc71 Ucretsiz sms almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsiniz. Mersis:0015001526400497 B016B0

kampanyaya katılım olmuyordu sonra talebiniz alınmıştır diye cevap geldi. Sonra katılım mevcut diye cevap geldi. İnternet şubede kampanya görünmüyor. Harcama yapayım mı bilemedim

BANADA sımdı talebınız alınmıstır dedı hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.