Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (222. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 18 Misafir (7 Mobil) - 14 Masaüstü12 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
28.010
Cevap
1.063
Favori
2.897.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banka kart ucretinı 2.ayda kesıyor ve iade etmıyor.yenı kart cıkarmayı dusunen arkadaslar buna dıkkat etmelı bence
  • Kaykors K kullanıcısına yanıt
    Önceki ay iade ettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 5 gün kampanyası bekliyoruz..
  • Hala arayıp kapatıram haaa demedim :)

Bugün bi fırsat bulsamda şansımı denesem :)
  • Boş boş yazıpta konuyu güncellemeyin. Her seferinde kampanya var diye konunun içine giriyoruz. Gidin aidatlarınızı başka konular altında tartışın lütfen. Kimsenin zamanını çalmaya hakkınız yok.
  • Dilediginiz yerde alisveris yapin, dilediginiz zaman nakit avans kullanin, Free'den 15TL chip-para kazanin! 25 Temmuz-25 Agustos 2016 tarihleri arasinda 5 defa alisveris veya nakit cekim yaparak 15TL chip-para kazanmak icin ONBES yazin 4566'ya gonderin.

Böyle sms geldi alt limit Yok sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free kartım vardı kapatılması için aradım. 12 ay açık kalma sözüne 40 lira puan yüklediker. Harcama sözüde verebilirim dedim harcama sözü kampanyası size tanımlanmamış dedi.

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Bende dün 75 Çip aldım free için.

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Direk 75 lira mı teklif ettiler?

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Evet,

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Harcama sözü istediler mi? Bende de free var.

• SouthhPark kullanıcısına yanıt
    hem free var hem axess. Güvenlik nedeniyle kartım kapatıldı yeni kart elime ulaşmadı. İlk temsilciye bu bahaneyi sundum. Kart kapatma bölümü ise neden sormadı. Kapatalım mı diye sordu, evet dedim. 75 TL teklif sundu.
    Harcama sözü vermedim.

• Şu kapatma tehdidi karşılığı chip para devam ediyor mu? :) en son 1 sene önce falan 100 TL almıştık. Yakında alan varsa arayalım bari :)
  • arkadaşlar merhaba, axess kartım var chip ile uçak bileti alabiliyor muyum? müşteri temsilcisi alamayacağımı söyledi, sadece wings ile bilet alınabiliyormuş. cidden böyle bir saçmalık var mı?
  • kuyudakitas K kullanıcısına yanıt
    Alamazsın hocam maalesef

• seni seviyorum axess durduk yere cip para veriyor :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

• 25 mtv den geldi 1ağustos son bugünde 100 tl chip geldi 9 ağustos son

ben bugun 25 harcasan 25 mtv den gelen silinmez değil mi? yada önceliklendirme nasıl oluyor
  • GittiGidiyor.com'da Temmuz ayı boyunca 100 TL'ye varan chip-para kampanyasında taksitli alışveriş yaparsak yine geçerlimi. Varmı bilgisi olan.
  • Arkadaşlar GG' den ürün alacağım eleman fiyatı 999 TL yapmış, 1000 TL yi tamamlamak için 2-3 TL' lik ürün başka üründe alsam 100 TL yüklenirmi ? Yoksa tek üründemi 1000 TL geçmem lazım ? Birden fazla ürün toplamında geçerlimi kampanya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Arkadaşlar GG' den ürün alacağım eleman fiyatı 999 TL yapmış, 1000 TL yi tamamlamak için 2-3 TL' lik ürün başka üründe alsam 100 TL yüklenirmi ? Yoksa tek üründemi 1000 TL geçmem lazım ? Birden fazla ürün toplamında geçerlimi kampanya ?

kart dan cekecegın para 1000 ve ustu olsun yeter ıstersen 3 parca urun al
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.