Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.013
Cevap
1.063
Favori
2.898.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: htepeli

bana da yüklenmedi, artık yarın yapacağım tekrardan.

Ben müşteri hızmetlerini aratım talep açtırdım sipariş iptal edemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonusun Limitini 2000 dusurdum dustukten 4 gun sonra basvurdum, yine limit diyor. Hemen yansimiyor mu sisteme? Yoksa limitim hala yuksek mi? 50 lira cipparadan olduk

"Kartiniz onaylandi ancak,diger Bankalardaki kart limitlerinizle Yasal Limitiniz doldugundan,basilamadi. Diger limitlerinizi dusurup bizi arayabilirsiniz 4442525"

• quote:

Orijinalden alıntı: muitobom

Bonusun Limitini 2000 dusurdum dustukten 4 gun sonra basvurdum, yine limit diyor. Hemen yansimiyor mu sisteme? Yoksa limitim hala yuksek mi? 50 lira cipparadan olduk

"Kartiniz onaylandi ancak,diger Bankalardaki kart limitlerinizle Yasal Limitiniz doldugundan,basilamadi. Diger limitlerinizi dusurup bizi arayabilirsiniz 4442525"

10 iş gününü buluyor bazen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    Bir dahaki kampanyayi bekleyecegiz o zaman saglik olsun.

• muitobom kullanıcısına yanıt
    bu sistem her bankada yemiyor bazı kartlarım boşa gitti ıptal ettim diğerleri de onaylamadı

• inexo kullanıcısına yanıt
    Mantiken olmasi gerek. Benim limitimi online gorup ona gore karti vermiyorlar.2000 dusurdugumu de gormeleri lazim. Ya da suanki limitim halen yuksek. Sacma sapan isler. Limiti dusur tekrar basvur demislerdi. Dusurdukten 10 gun sonra basvurun deseler olabilirdi. Bosa dusurmus oldum bu durumda eger sisteme yansidiysa.

• Bende bonus un limitini 2bin düşurüp axess in limitini 2bindaha arttirırken İnternet şubesinden başvurmuştum, 2gün ardarda olumsuz yanıt geldi. 3gün gecesi akbank müsteri hizm. Aradım ve böyle bi durum var diye anlattım, limit düşürme/yükseltme/açma/kapama işlemlerini, bankaların 6gün ićinde Merkez Bankasına bildirme süreleri var demişti. Sonra bir de buradan deneyelim işlemi dedi bilgileri girdi, Limitiniz ..... yükselmiştir dedi, o kadar.

• Yurtdışı kampanyası normale dönmüş. Puan yüklendi

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Yurtdışı kampanyası normale dönmüş. Puan yüklendi

Selamlar hocam bugün mğ alışveriş yaptınız acaba

• byaahmet kullanıcısına yanıt
    Evet bugün yaptım.

• elimde free kart var hiçbir yerde taksit yapmıyor kampanyalara nasıl katılırım
    belli bir ücret kesiyorlarmı ona göre bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: çetinov

elimde free kart var hiçbir yerde taksit yapmıyor kampanyalara nasıl katılırım
    belli bir ücret kesiyorlarmı ona göre bakacağım

evet gecen gun ayakkabı aldım axses kartıma var dedım bakayım dedı anlasılan her kartına yapmıyorlar yanı free karta..

bence degıstırın kartınızı free olmayandan alın kart ucretı gelınce mus tem ararsınız kart ucretını ıptal ederler.
  • az önce aradılar
    exi26 için harcama sözü ver 50tl puan al dediler.
    ayda 200tl ye 6 ay için söz verdim.
    cezası da aylık 4 tl imiş.
    bu tip kampanyaları ben genelde kabul etmem ama tam kapatırken bu detayı verdi.
    belki de ben isteksiz olunca bu cezayı 4 tl ye düşürdü.
    avantajlı olduğu için buraya yazma gereği gördüm.

• Yurtdışı alışverişi yaptım puan gelmedi. Kampanyalar bölümüne baktım geçmiş kampanyalarda gözüküyor. 29 şubat son tarih gözüküyor. Halbu ki dün alışveriş yapıp chip para gelmişti 10 TL. Anlayamadım bu işi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Yurtdışı alışverişi yaptım puan gelmedi. Kampanyalar bölümüne baktım geçmiş kampanyalarda gözüküyor. 29 şubat son tarih gözüküyor. Halbu ki dün alışveriş yapıp chip para gelmişti 10 TL. Anlayamadım bu işi :)

dönem içine geçince harcama düşer diye düşünüyorum.
  • FaithAndRespect kullanıcısına yanıt
    Normalde siparişi onaylayınca hemen mesaj geliyordu. Bu sefer gelmeyince işkillendim. Neyse bekleyelim bakalım.
  • quote:

Normalde siparişi onaylayınca hemen mesaj geliyordu. Bu sefer gelmeyince işkillendim. Neyse bekleyelim bakalım.

o gelen chip mesajı . indirim için geliyor mu ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaithAndRespect

quote:

o gelen chip mesajı . indirim için geliyor mu ki

Zaten chip paradan bahsediyoruz hocam :)

Yalnız şöyle birşey oldu. Bekleyen provizyonda 99,85 TL gözüküyor şu an. Dönem içine geçince 100 TL olacak. Belki o zaman gelir.
  • ben ozaman yanlış anladım. yurtdışı restoran indirimi gelmedi, chip geldi gibi anladım. Sorry.
  • quote:

Yurtdışı alışverişi yaptım puan gelmedi. Kampanyalar bölümüne baktım geçmiş kampanyalarda gözüküyor. 29 şubat son tarih gözüküyor. Halbu ki dün alışveriş yapıp chip para gelmişti 10 TL. Anlayamadım bu işi :)

aynen bende oldu musteri hizmetlerini arayın kayıt açsınlar..
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.