Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
28.013
Cevap
1.063
Favori
2.898.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neo ve Akbank Kart ile size ozel 30 TL chip-para hediye! Neo ve Akbank Kart ile yapacaginiz toplam 500 TL ve uzeri online ve fiziki market harcamaniza 30 TL chip-para. Katilmak icin MARKET yazip 4566'ya SMS gonderebilir, Axess Mobil'den ucretsiz olarak katilabilirsiniz. Son gun: 30 Haziran.

Arkadaşlar hangi online alışveriş internet siteleri MARKET olarak geçiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam beklemedeyiz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Neo ve Akbank Kart ile size ozel 30 TL chip-para hediye! Neo ve Akbank Kart ile yapacaginiz toplam 500 TL ve uzeri online ve fiziki market harcamaniza 30 TL chip-para. Katilmak icin MARKET yazip 4566'ya SMS gonderebilir, Axess Mobil'den ucretsiz olarak katilabilirsiniz. Son gun: 30 Haziran.

Arkadaşlar hangi online alışveriş internet siteleri MARKET olarak geçiyor ?
    A101.com.tr benim bildiğim bu

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    migros com carrefour com a101 com cepteşok

• Pos ekranından karekod ile ödeme alan bildiğiniz market ya da işyeri var mı? Bankalar bu ödeme tipine kampanya yapıyor ama nereye sorsam bizde henüz yok cevabını alıyorum.

• prok P kullanıcısına yanıt
    yok değil var da haberleri yok

• Pos menüsündeki yerini biliyor musunuz? Ben onlara buldurmaya çalışayım en azından. 🙂

• Akbank da hesap işletim ücreti alıyor mu? Sitesinde alınmıyor yazıyor.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Almıyor hocam

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Hiçbir bankada hesap işletim ücreti yok şu anda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akigo35

Aynen hocam beklemedeyiz...
    29 Mayısta katıldım ama işlem yapmadım. Ekstre dönemine göre mi oluyor bu harcama sözü yoksa aya göre mi?

• prok P kullanıcısına yanıt
    Garanti için satış girdikten sonra temassız ekranı geldiğinde F tuşuna basarsa QR ile ödeme çıkar

yapıkredi için 0 tuşuna basılması lazım lakin akbank posunda nasıl yapılıyor bilmiyorum.

• Elektronik-giyim 200*3 50 chip-para

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanyaya; internet üzerinden yapılan alışverişler geçerli değildir bilgisi var. İyice şaşırdı Akbank.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_C

Hocam kampanyaya; internet üzerinden yapılan alışverişler geçerli değildir bilgisi var. İyice şaşırdı Akbank.
    Bişeylerin oluru var mı arkadaşlar? Bilgisi olan?

Tugrula baktım da 8tl bırakıyor mevcutta. O da pos olarak giyim veya elektronik varmıydı emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 9 Haziran 2020; 12:26:31 >
  • Axess değil de akbank (neo) kart kampanyası; online ve fiziki cafe ve restoran 75*5 e 25 tl chip-para kampanyası var 10-30 haziran arası.

Yine akbank (neo) kart ile online ve fiziki giyim 200*5 e 50 tl chip-para kampanyası var 10-30 haziran arası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 10 Haziran 2020; 0:22:17 >
  • Sizce axess'e başvurmak mantıklı mı

Kart aidatı ücretini çıkarıyor mu puanlarla fazlasiyla parasını çıkardığı ile veya hiç almadıkları oluyor mu ?

Bir kartımı iptal ettim aidatı yoktu ama hic puan kazandırmiyordu

• webmaster6181 W kullanıcısına yanıt
    kart ücreti kesin çıkar. zaten harcamanızı axess e kaydırırsanız aidat yansıdığında iletişime geçin tatmin edici bir teklif sunacaklardır.

• Platinm 189 kesmisler talep aldilar.

• Merhabalar
    Axess kredi kartıma yansıtılan 169TL aidat için her yıl olduğu gibi Müşteri hizmetlerini aradım. Ekstreye Kredi kartı aidatı yansıtıldığını ve bu ücretin tarafıma iade edilmesini istediğimi bu konuda yardımcı olmalarını rica ettiğimi söyledim. Hemen bakıp 6ay boyunca kartın kapanmaması koşuluyla iade edeceklerini söylediler. 12 yıldır Axess kredi kartı kullanıcısıyım daha aidat ödemedim

• 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.