Şimdi Ara

AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MAYIS 2020 GÜNCELLENİYOR

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
12.426
Cevap
545
Favori
1.146.411
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> AXESS GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MAYIS 2020 GÜNCELLENİYOR
Giriş
    900 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

aynen soyle dedim: teklif icin tesekkurler ama 45tl dusuk 189tl aidat alacaksiniz biraz daha arttirabilirmisiniz puan tutarini. Manuel olarak tanimlama yapamiyoruz sistem otomatik tanimliyor dedi. Ok dedim napayim. Zaten guzel kampanyalardan guzel chiplee kazandim. 45 simdi aldim 6 ay sonrada bidaha kapatin derim yine biseyler verirler. Bi kac gun sonrada limit dusurun demeyi dusunuyorum bakalim ne teklif edecekler
    El sıkışsaydin bari birde 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1005 Mesaj
    Mobil (nfc) ödeme kampanyası dahilinde yatmayan chipler için itiraz ettim diyen arkadaşlar hangi platformdan nasıl hallettiniz acaba? Ben akbank mobilden canlı desteğe bağlanıp durumu yazdım ama bu platformdan yardımcı olamıyoruz dediler.

Hangi alışverişte yatırılmadığına dair tek tek gün ve alışveriş yapılan yer/tutar bilgisi mi paylaşmak gerekiyor? Provozyonda beklemediği halde geçtiğimiz haftadan beri yatmayan chipler mevcut. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O kart kapanmıştır. Borcu falan varsa uygulamada kart görünür.

|
    |
    cogg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.akbank.com/tr-tr/genel/Sayfalar/Iletisim-Formu.aspx buradan yaz hocam

|
    |
    Sanrupid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Borcu yok kartın hatta kullanılabilir limit toplam limitten fazla görünüyor şu anda önceden böyle değildi

|
    |
    aesever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Akbank bize ulaşın kısmından harcadigin tutarlari ve tarihleri belirterek yaz.2-3 işgünü içerisinde çözümlenir.Ozellikle Ankagros harcamalarim son dönemde yansımıyor manuel ekletiyorum.

|
    |
    aesever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Mobil (nfc) ödeme kampanyası dahilinde yatmayan chipler için itiraz ettim diyen arkadaşlar hangi platformdan nasıl hallettiniz acaba? Ben akbank mobilden canlı desteğe bağlanıp durumu yazdım ama bu platformdan yardımcı olamıyoruz dediler.

Hangi alışverişte yatırılmadığına dair tek tek gün ve alışveriş yapılan yer/tutar bilgisi mi paylaşmak gerekiyor? Provozyonda beklemediği halde geçtiğimiz haftadan beri yatmayan chipler mevcut. Bilgi verebilirseniz sevinirim.
    İlgili harcamanın slibine bir bakın derim, eğer offline ödeme ise bir sonraki online ödemede ikisi birden geçerli oluyor (en azından bende öyle oldu ).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    201 Mesaj
    Axess'ten 200 TL ye varan chip para hediye! Yeni vereceginiz her otomatik fatura odeme talimatiniza 50 TL, toplamda 200 TL chippara kazanmak icin ay sonuna kadar HER yazip 4566'ya gonderin, fatura takip derdine son verin! Akbank Mobil ve Internet, 4442525 veya Subelerimizden talimat verebilirsiniz. Detayli bilgi:www.axess.com.tr/e76e Ucretsiz SMS'lerimizi almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsiniz. Mersis:0015001526400497 B001

Kampanya sizce nasıl? Yapmaya değer mi?

Orijinalden alıntı: Lene

*Jet hızıylan Yüklendi.

|
    |

• Teğmen
    147 Mesaj
    https://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/4861/chip-para-sevenlere-aninda-30-tl-chip-para bu kampanyada asıl karta bağlı sanal kart geçerli mi ve bu sanal kart ile akbank uygulaması içerisinden cep telefonu tl yüklemesi geçerli olur mu?

|
    |
    |
    |

ekstrede yazması lazım
    |
    |
    inanlı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam sadece o ay ki değil akbank müşterisi olduğumuzdan itibareni merak ediyorum.
    |
    |
    Machine Wizard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: inanlı

hocam sadece o ay ki değil akbank müşterisi olduğumuzdan itibareni merak ediyorum.
    Can skntisina bak 😀

Mh ara soyler

|
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj

Akbank direktten canlı desteğe bağlanıp ögrenebilirsiniz bazen bilmeyen birisi çıkabiliyor cevaplayamazsa başkasına bağlanmayı deneyin

|
    |
    inanlı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Geçenlerde bir mesaj geldi harcama bakiyeniz -3700 küsür 5 gün içinde 3700,60 harcama yapmanız gerekiyor vs baktım 0.60 kuruşluk bir fark var. 0,60 kuruş harcama sözümle alakalı olduğunu anladım. Zaten her ay 2000 liradan asağı ekstrem olmuyor. Mh aradım canlı destekten yazdım sorun yok fazlasıyla harcamışsınız dediler geçen bir baktım 10 lira chipparamı almışlar harcama sözünü yerine getirmedim diye😀😀😀 canlı destege bağlandım siz şaka mısınız dedim kayıt oluşturdular mail gelmiş harcama sözünü yerine getirmediğiniz anlaşılmıştır diye sinirden ağlayacaktım. Twitterdan esip gürledim telefon istediler ne arayan var ne soran. O ay sadece amazondan tel alıp iade etmistim ama daha sonra hepsiburadadan 300 lira daha fazlasına bir tel aldım yani eksiye düşme durumu yok. Mart ekstrem 5500 lira nisan 1200 lira adamlar 60 kuruş harcamadın diyor. Bu 10 lirayı bir iki güne iade etmezse milyonda chippara verse kapatacağım resmen gasp bu. Edit cevap geldi 12 nisan 12 mayıs arasında yaptığım harcama gelen iade kadar yokmus😀😀😀 iyi de ben mayıs ekstresi içinde 300 lira daha fazla verip telefon almışım iade bedelini geçmişim 12 mayısta degilde 14 mayista aldıysam harcamamış mı oluyorum ki benim hesap kesimim 8 mayıs ekside olsam ekstremde ekside olmalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grkcm -- 22 Mayıs 2020; 21:47:50 >

• Yarbay
    4973 Mesaj

Harcama sozu tarihleri ekstreden bagimsiz dostum.

Mesela ekstren ayin 10unda kesiliyor diyelim. 10mart-10nisan 1 ekstre donemin ama harcama sozunu hangi gun verdiysen o gunden itibaren 1 aylik periyodun basliyor. Sen 25subatta 0.60tl harcama sozu verdiysen 25subat-25mart / 25mart-25nisan vb. arasinda en az 0,60tl harcama yapman lazim. Sen bu tarihler arasi islem yaptin mesela telefonu aldin ok. Sonra senin iaden 25nisandan sonra geldiyse, mesela 27nisanda. 27nisan-25mayis arasi (iade tutarin+0,60tl) lik islem yapman lazim.

Yine ornek verdigim tarih araliklarindan gideyim,

Yani sen telefonu 25mart-25nisan arasinda bi gunde aldigin icin senin harcama islemini sayiyor. Sonra yeni harcama sozu donemine gecince ve o yeni donemde iade alirsan iste o zaman isler karisiyor.

Soyle yapmis olabilirsin belki. Sen 20 nisanda telefonu aldin iade icin gonderdin ve 24 nisanda yeni telefonunu aldin, senin iaden 26 nisanda geldi yani yeni harcama sozu doneminde. İste o zaman boyoe sacma bi durum oluyor.

Orda yaniliyor olabilirsin belki? Banada aynisi oldu cunku bende taxfreeden kartima vergi iadesi aldim, sonra banada uyari mesaji geldi. İade islemlerinde problem olabiliyor bu sekilde.

Tam olarak islem tarihlerini ve tahut tarih araligini vs yazarsan birlikte cozmeye calisalim

|
    |
    grkcm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.