Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
28.037
Cevap
1.063
Favori
2.900.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mayıs’a erteleme kişiye özel hocam , neo karta 3-4 aydır 100-10 puan verdi harcama yapmadım sonunda ertelemeyi verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturkali1984

Kişiye özel 100 e 10 neo harcama verrmiş. Fatura ödemeleri dahil olur mu acaba
    100 tl harcaman ytrli

• arkadaşlar merhaba. Mevcut dönem içi harcamalarınızı bi kontrol edermisiniz?

Benim ekstrem 1 martta kesildi. Fakat güncel dönem içi harcamalarımda hala şubat taksitleri görünüyor. Bu garip geldi bana sizde de öyle mi? Bir önceki ekstreye bakarak kontrol ettim mükerrer bi durum yok ama normalde 10 şubata ait taksitin kesilen ekstremde olması gerekirken mevcut dönem içi işlemlerde görünüyor. Bu garip değil mi?
  • durrsun kullanıcısına yanıt
    Benim 2 axessiminde üyelik ücreti kesilmişti , ikisinde 30 chip para verdi . Fazla üstelemedim daha fazla alabilen olmuştur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    axess mobilden bağlanıp sorunca sadece link atıyor , linki atmayın okudum deyince yine link atıyor , insan mısın robot musun deyince ismini söylüyor , attığı linki okuduğumu ama sorumun cevabınının olmadığını söyleyince yine link atıyor 😂telefon ile aradığımda müşteri temsilcisi yanlışta olsa en azından bilgi veriyor 😎 hem taksit hem kişiye özel mayıs’a erteleme kampanyasını denemeden anlayamayacağız gibi

• trak39 T kullanıcısına yanıt
    Puhahaha çok komikmiş bu 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trak39

axess mobilden bağlanıp sorunca sadece link atıyor , linki atmayın okudum deyince yine link atıyor , insan mısın robot musun deyince ismini söylüyor , attığı linki okuduğumu ama sorumun cevabınının olmadığını söyleyince yine link atıyor 😂telefon ile aradığımda müşteri temsilcisi yanlışta olsa en azından bilgi veriyor 😎 hem taksit hem kişiye özel mayıs’a erteleme kampanyasını denemeden anlayamayacağız gibi
    Aynen öyle. Şubat ayı taksidi marta kaymış diyorum kredi kartı ekranından kontrol edin diyor. Kontrol ettim zaten sorun var diyorum şurdan inceleyebilirsiniz diyor :)

Sıyırmışlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

arkadaşlar merhaba. Mevcut dönem içi harcamalarınızı bi kontrol edermisiniz?

Benim ekstrem 1 martta kesildi. Fakat güncel dönem içi harcamalarımda hala şubat taksitleri görünüyor. Bu garip geldi bana sizde de öyle mi? Bir önceki ekstreye bakarak kontrol ettim mükerrer bi durum yok ama normalde 10 şubata ait taksitin kesilen ekstremde olması gerekirken mevcut dönem içi işlemlerde görünüyor. Bu garip değil mi?
    Kartın son ödeme tarihinde değişiklik yaptıysanız dediğiniz şekilde farklı dönemlerde görünüyor. Değişiklik yapmadığınız halde farklı dönemlerde görünüyorsa onu bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: soltaire

Kartın son ödeme tarihinde değişiklik yaptıysanız dediğiniz şekilde farklı dönemlerde görünüyor. Değişiklik yapmadığınız halde farklı dönemlerde görünüyorsa onu bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Ekstre tarihini değiştirmiştim. Ondan saçmaladı muhtemelen. Saçmaladığını söylediğim çalışanlarında saçma cevaplar vermesi saçmasapan bi hal aldırıyor :D

Zaten 2 ekstre dönemini pas geçtim 2 aylık kart borcu geldi bu yüzden :)
  • trak39 T kullanıcısına yanıt
    Bana da şimdi birleşiyor dediler bakalım deneyeceğim ben ne olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kusura bakmayın, kampanya ile ilgisi olmayan bir mesaj oluyor ama bilinsin istedim. Akbank, Axess kredi kartımın 01.03.2019 tarihli ekstresine 169 TL üyelik ücreti yansıttı. Önceki senelerde telefon etmem üzerine üyelik ücretini ikiletmeden iade ediyorlardı, bu sene iade etmediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jean Valjean83

Kusura bakmayın, kampanya ile ilgisi olmayan bir mesaj oluyor ama bilinsin istedim. Akbank, Axess kredi kartımın 01.03.2019 tarihli ekstresine 169 TL üyelik ücreti yansıttı. Önceki senelerde telefon etmem üzerine üyelik ücretini ikiletmeden iade ediyorlardı, bu sene iade etmediler.
    Karti aktif kullanmiyorsaniz vede gunu gecmis eksreniz yoksa kolay kolay iade etmzler genelde chipara yada belli karsiligini teklif edrlr

• İade alıncaya kadar aramaya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Jean Valjean83

Kusura bakmayın, kampanya ile ilgisi olmayan bir mesaj oluyor ama bilinsin istedim. Akbank, Axess kredi kartımın 01.03.2019 tarihli ekstresine 169 TL üyelik ücreti yansıttı. Önceki senelerde telefon etmem üzerine üyelik ücretini ikiletmeden iade ediyorlardı, bu sene iade etmediler.
    bu 169 tl hangı kart ın ucretı..
  • Başvurdum 15 gündür cevap yok

• merhabalar, malum yeni kart alma kampanyası var, ben de bir niyetlendim ama hangi kartı alacağıma karar veremiyorum.

seyahat eden birisiyim ama gezkanatlan sitesinden mille puan alıyormusum gibi yaptım 100 tl lik bilet için 27000 mil puan istedi. cok uçuk bir puan değil mi bu? eger yanlışım varsa düzeltin lütfen. yani eger seyahat cazibesini yitirmediyese wings mi wings black mi almalıyım? black in ekstra bir farklı var mı?

normal axess al diyorsanız, klasik mi platinium mu? yine aynı soru fazladan aidat vermeyi gerektirecek bir avantaji var mı platinium kartın ?
  • otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılmak için SMS attım kampanyaya katılabilmeniz için uygun kartlarınız olması gerekmektedir diye mesaj yolladılar bunu nasıl çözebilirim neo ve axess kartım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsdrn

otomatik ödeme talimatı kampanyasına katılmak için SMS attım kampanyaya katılabilmeniz için uygun kartlarınız olması gerekmektedir diye mesaj yolladılar bunu nasıl çözebilirim neo ve axess kartım var
    Web den kayit olmayi dene.

• Kişiye özel oran düşük ama GG kampanyası ile kombo olur yeni gelmiş sizde bir bakın gelen giden birşey varmı.

• 1750 ye 30 gelmiş.
  • 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.