Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EdmeE , cengos07 , RealZodyCotton , Kobra18 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü6 Mobil2 Android
5 sn
28.030
Cevap
1.063
Favori
2.899.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neo kredı kartı deyıldır bankamatıkdır yıllık aıdat ucretı yokdur...
  • destannn kullanıcısına yanıt
    bayar28 kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chippara bim'de kullanılıyor mu ?

• Axess reklamlarda seda bakan ı'n sesinden neden vazgeçti acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Axess reklamlarda seda bakan ı'n sesinden neden vazgeçti acaba
    Bu soru buranın mı yeri??
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

Bu soru buranın mı yeri??

Alıntıları Göster
    bu soruya gelmeden neler neler var var konuda buna mı takıldınız uzatmanın mantığı yok

forumda her konuda herşekilde yorum yazmak serbes adminler öyle diyor şikayet edince de yapılacak bi işlem olmadığını dile getiriyorlar o yüzdem fazla takılmayın
  • GlamourSS kullanıcısına yanıt
    bım de axses le calısıyor yanlız chıp para gecmıyor ben sok ve opet de kullanıyorum.
  • kampanyalar sırasında kipa'dan alışverişte iki kere düşününüz. 100tl gecince yatması gereken 11tl hesabıma gecmedi. sordugumda market olarak görünmediğini ilettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

bım de axses le calısıyor yanlız chıp para gecmıyor ben sok ve opet de kullanıyorum.
    Teşekkür ederim.

Birisi artık kullanılıyor diye yazdığını hatırlıyor gibiyim, teyit etmek istedim.

Chipparanızı 7. gününde silerlerse mh'yi arayın muhakkak, geçen gün gecesi duran chipparanın 55'ini sabahtan silmişler mh'yi aradım daha anlatırken hemen geri yükleyelim dedi, harcama yaptığım gün 1. günmüydü acaba diye kafanız karışıpta mh'yi aramamazlık yapmayın.

• Dostum kipa alisverisimi banada yatirmadilar şikayet oluşturdum dün yatırdılar

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Weet ağda reklamında oynuyor artik

• shell den benzın alıp yuklenen chıp para yanlızca shell demı kullanılıyor baska bır yerdede kullana bılırmıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

shell den benzın alıp yuklenen chıp para yanlızca shell demı kullanılıyor baska bır yerdede kullana bılırmıyım
    Shelde gecerli

• gecegelen06 G kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederım cevap ıcın..
  • bayar28 kullanıcısına yanıt
    Neoyu doğru yazıp gerisini yanlış yazmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haziran Ayında hangi sitede 100 TL chip olur bilen var mı ?(n11,hb,gg)
  • Gg bence

• Kartı kapatmaya kararlıydım ne teklif ederlerse kabul etmeyecektim. Günde 3 sefer aradilar kapatmayın şöyle üzülürüz böyle kazanırsınız vs. 6 ay kapatmamaya 90tl chip parayı kabul ettim. Konuştuğum kişi 3 ay sonra aidat kesilince iadesini isteyin dedi iade etmezlerse ödeyip kesin olarak kapatırım.

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Öyle deyip tongaya düşürüyorlar. Ben de kapatmama sözüne 90 tl puan almıştım, kartıma platinium olduğundan 135 tl aidat yansıdı, aradım iptal etmediler. Ben de twitterdan mesajla saydırdım, zar zor isteksizce iade ettiler. Kapatmama sözüm dolsun, direkt kapatacağım. Free de aldım zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Bende de platinum ve free var. Platinum'un hiç bir ayricaligini gormuyorum. Mh 9 ayda 1300tl puan kazanmissin daha niye kapatiyon dedi utandım :D Ama yok. 3 aidatli bir de free kart oldu . Garanti iade etti diye kapatmadim. Denizi zaten yeni aldim o lazım olacak gibi. Axess bana fazla, iade etmezlerse kendileri bilir. 136-90 46tl ye 6 ay daha kullanmış olurum en fazla.

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.