Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.981
Cevap
1.063
Favori
2.895.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yaptığımız alışverişin ne posu olarak geçtiğini nasıl görüyoruz ben uygulamada göremiyorum
  • tywinlannister kullanıcısına yanıt
    Alışveriş sonrası verilen slipte yazar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Advocate54 A kullanıcısına yanıt
    Sanal posta nasıldır
  • Taçın sitesinden alışveriş yapıcam acaba sektör ne geçiyor?
  • arkadaşlar hepsiburadan bir sipariş geçtim az önce. siparişi geçtikten sonra şimdi aldığım ürünün sayfasında ürün geçici olarak temin edilememektedir yazıyor, fakat benim sipariş hala hazırlanıyor olarak görünüyor. yani emin olmamakla birlikte temin edilememe sebebiyle iptal edilme durumu söz konusu. 300 liraya yakın siparişin yaklaşık 100 lirasını chip puanla almıştım. eğer ki hepsiburada siparişi iptal ederse bu puan kredi kartına nasıl yansır, var mı böyle birşey yaşayan ? axess mi hepsiburada mı sorun çıkartır bu puan için. 40 lirasının süresi birkaç gün sonra bitecekti.
  • Puanla yaptığın harcama puan iadesi olur, ayrıca anlattığından anlaşılan durum şu, siz son ürünü almışsınız ki , tedarik edilemiyor olarak yazmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devasaldost

Puanla yaptığın harcama puan iadesi olur, ayrıca anlattığından anlaşılan durum şu, siz son ürünü almışsınız ki , tedarik edilemiyor olarak yazmış.
    umarım öyledir. inşallah stokta olmadığını ben sipariş verdiğimde farketmemişlerdir :)
  • Kisiye ozel gelms 1200 e 35 tl chippara sizde bakin arkadaslar uygulamaya

• Free 1200e 35 gelmiş

• 2.050 tl ye 30 tl gelmiş

• Arkadaşlar Akbank Axess chip para ile Hepsibur adan alışveriş yaptigimizda sipariş iptal edilirse chip para iadesi nasil oluyor ? Karta iademi olur yoksa HB den para iadesi için kayıtlı IBAN adresimize para iadesi olarakmi yatar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Arkadaşlar Akbank Axess chip para ile Hepsibur adan alışveriş yaptigimizda sipariş iptal edilirse chip para iadesi nasil oluyor ? Karta iademi olur yoksa HB den para iadesi için kayıtlı IBAN adresimize para iadesi olarakmi yatar ?
    Alışveriş chip para ile yapılınca iade de chip para olarak veriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sörms

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/8995/axessleyenler-hem-askta-kazaniyor-hem-de-alisveriste

Axessleyenler Hem Aşkta Kazanıyor, Hem de Alışverişte!
    Giyim, restoran, elektronik, çiçek, kuyum, optik, saat ve kozmetik sektörlerinde yurtiçinde yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişinize %14, toplamda 50 TL chip-para! Son tarih: 17 Şubat

Katılmak için Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayın!

Kampanya detayları:

4 - 17 Şubat 2019 tarihleri arasında kampanyaya kayıt olan müşterilerin yurtiçinde giyim, restoran, elektronik, kozmetik, kuyum, optik, saat ve çiçek sektörlerinde yapacakları her 150 TL ve üzeri işleme %14, toplamda 50 TL chip-para verilecektir.
    Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
    Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL chip-para kazanabilir.
    Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
    Chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.
    İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
    Bireysel Axess kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
    Wings, Ticari kartlar, Free, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
    Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca 150 TL ve üzeri ilk işlem kampanyaya dahildir.
    Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Not: Free kart dahil değilmiş

• fearless_X kullanıcısına yanıt
    AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

50 chip kaptık

• Peki cip paranin süresi dolduktan sonra iade edilirse direk siliniyormu ?

• Free kart can sıkmaya başladı iptal ettim kurtuldum tavsiye ederim free kart kullananlara

• Arkadaşlar. Axess kartı canlı destekten kapatmak isteyince teklif veriyorlar mı kapatma diye anında. Yoksa kayıt alıp sonra mı arıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

Free kart can sıkmaya başladı iptal ettim kurtuldum tavsiye ederim free kart kullananlara
    Neye canınız sıkıldı? Normal kullanıyoruz aidat ödemeden, taksit de yapıyor.. Bir kartın daha ne özelliği olabilir ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Neye canınız sıkıldı? Normal kullanıyoruz aidat ödemeden, taksit de yapıyor.. Bir kartın daha ne özelliği olabilir ki?

Alıntıları Göster
    Kişiye özel kampanyalar var bana 1200 harca35 kazan diyor %3 yapar aktif kullanıyorum karti kimilerine mtvde %20 indirim verdi tek kalemde hemde. bizi cepte görüyor çünkü 4 yıldır aktif kullanıyorum ona rağmen vermiyor. Ayrıca kampanyalardan da muaf tutuyor artık vaksaniza. Enparada görüyor aynı işi üstüne para veriyor adamlar

• Arkadaşlar 5M migrosdan elektronik alışverişi yaptım, %14 kampanyasından yararlanabilirmiyim?

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.