Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (397. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 10 Misafir - 16 Masaüstü7 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
27.996
Cevap
1.063
Favori
2.897.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akaryakıt olmayacaksa bilelim ona göre kart kullanacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hb kampanyasından iki ayrı 500 tl lik sipariş geçsem 50 + 50 çip kazanırmıyım?
  • Bende akaryakıt bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende opet olsun istiyorum ama gidişata bakılırsa 1mart 15nisan olacak gibi duruyor

• Visa kampanyası işi bozan şey oldu sanırım. İş bankası ile Garanti kartları visa kampanyasına dahil değil o yüzden onlar olağan şekilde devam ediyorlar. Paraf ve Axess de muhtemelen 1 Mart itibariyle 1 aylık bir kampanya yapacaklardır 3x100 şeklinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Arkadaşlar hb kampanyasından iki ayrı 500 tl lik sipariş geçsem 50 + 50 çip kazanırmıyım?

hayır. sadece 50 tl çip para alırsın.
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Visa kampanyası nedir hocam?

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Visa banka kartıyla opetlerde 3x75'e 25 TL.

• Şuaralar durgun giden kart
  • oceanx35 kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef kazanamadım çok saçma sistemmiş :P
    Teşekkür ederim

• Akaryakit yoksa bizimle değilsin

• Hepsiburada malumda %4 indirim var

Bende depoyu dolduracağım ama aşağıdaki anlaşmalı opet istasyonlarını bir türlü bulamadım.

"Kampanya 1 Şubat - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında anlaşmalı Opet yakıt istasyonlarında geçerlidir."
  • merhaba bu hepsiburada kampanyası için alacağım birşey yok fakat chip para kazanmak için ne alabilirim yani altın havaleye baktım gramı 175 liradan satılıyor sizin aklınıza gelen birşey varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  • Eşim adına maaş hesabı sebebiyle kredi kartı verdiler daha 2 ay oldu alalı ve şimdi gelecek ay ekstere de kartlar ve aidat ücretlerini yazmışlar eşşek kadar yazıyla, hesabı açan bankacı arkadaş aidat alırlarsa ben size chip para yüklerim dedi,

1. Chip para yükleme yetkisi var mı?

2. 1 yılı doldurmadan bize de yansıtırlar mı aidat yoksa genel bilgi olsun diye bütün eksterelere mi yazıyorlar?
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Hep böyle başlarlar hocam. Siz maaş müşterisiniz aidat almayız derler. Köküne kadar alırlar. 119 TL aidat alır en fazla 80-90 lire kime ne tutturursa çip para teklif ederler. 2.ci ayda yansıtırlar 1 yılı beklemezler.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Anlaşmaları varsa nereye alıyorlar 3 sene kullandım 1 kuruş kart aidatı vermedim sene başında mail atıyorlar istisna muşterisiniz diye

Aynı şekilde şuan garantideyiz bonustanda almıyorlar

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Şirketin sözleşmesinde aidat alınmayacak diye bir madde yokmuş. Seneye alırlar 3 ün 1 ini....
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.