Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (323. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
28.107
Cevap
1.066
Favori
2.912.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugur2005

gittigidiyor chip para kazandınız mesajı gelmedi. sarı kız için normal mi ?

be telefon aldım, bana da gelmedi
  • Haziran otomatik fatura ödeme talimatı için puanlar yatmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 kozmetik kodunu kullanmayacak varsa alabilirim

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim üyelik ücretini direk iade etmişler.

Bayram öncesi MH aradığımda iade etmezlerse kapatacağımı söylemiştim, 50 TL chip teklif ettiler ama ücreti iade edemiyoruz dediler, chip sizin olsun o zaman kapatın gitsin dedim, hiç tereddütsüz peki kapatıyoruz dediler.

Enteresan şekilde dün aradılar ücretin kartıma iade yapıldığını kapatmama gerek kalmadığını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 1 Temmuz 2017; 15:34:4 >

• ugur2005 kullanıcısına yanıt
    Ne kazandığımız 20 Temmuzda belli olacak

• Odeabank Axess kart ücreti iade edilmiyor, doğrudan kartı kapatıyorlar. Belki ararlar :)

• Belki konu dışı olacak ama Aliexpress ten axess sanal kartla alışveriş yapamadım. Sanal kartı yurtdışı kullanımına nasıl açabilirim arkadaşlar. Asıl kartı açıp kapatabiliyorum fakat sanal kartımı seçtiğimde ayarlar menüsü gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyaze80

Belki konu dışı olacak ama Aliexpress ten axess sanal kartla alışveriş yapamadım. Sanal kartı yurtdışı kullanımına nasıl açabilirim arkadaşlar. Asıl kartı açıp kapatabiliyorum fakat sanal kartımı seçtiğimde ayarlar menüsü gelmiyor.

en cabuk M.Hızmetlerını ara..
  • beyaze80 kullanıcısına yanıt
    Asıl kartı açmam yeterlidir. Sanal karta ayar yok.

• beyaze80 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla asıl kart ile bağlantılı. Asıl kart açıksa açık kapalıysa kapalı

• arkadaşlar axessten ilk defa kredi kartı aldım. haziran ayında 50 chip para kazandım. 1 temmuzda 500 tl lik bir alışveriş yaptım ve bu alışverişten 50 tl chip para kazandım. ardından değişik tutarlarda 3 alışveriş daha yaptım bunlardan da yüzde 10 daha chip para kazandım. bir ayda kazanılan tutar 50 chip para değilmiydi. diğerlerinde neden verdi onu anlamadım. ayrıca son alışverişimi n11 üzerinden chip para + para ile yaptım. bu alışverişi iptal etsem chip paralar geri karta yüklenir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcente70 -- 3 Temmuz 2017; 9:13:38 >
  • vcente70 kullanıcısına yanıt
    N11 in kendi kampanyası da vardı axessle ordan gelmiştir diğer chippara

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

N11 in kendi kampanyası da vardı axessle ordan gelmiştir diğer chippara

hocam diğer alışverişler dominostan ve civil mağazasından. anlamadığım herhangi bir kampanya filan da demiyor mesajda hesabınıza chip para yüklenmiştir diyor. ha benim için sıkıntı yok böyle devam edecekse gayet iyi
  • 31 Temmuz tarihine kadar giyim ve restoran alışverişlerinizi Bank’O Card Axess ile yapın; her 100 TL ve üzeri harcamalarınıza 10 TL toplamda 50 TL chip para kazanın! Kampanyaya katılmak için ilk harcamanızdan önce ‘’TEMMUZ” yazın, 8444’e gönderin.

http://bankocard.com.tr/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/banko-card-axessten-50-tl-chip-para-1593.aspx
  • Kampanya detaylarında sadece market alışverişleri geçerlidir diyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msn97 -- 3 Temmuz 2017; 13:55:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msn97

Kampanya detaylarında sadece market alışverişleri geçerlidir diyor..

Geçen ayki market kampanyasını copy paste yapmışlar ama sektörleri değiştirmişler. Orası kalmış öyle.

İlk alımda mayıs ayı için de 50 lira yüklemiş olabilir kimisinde öyle oldu veya alışverişler market akaryakıt restoransa onlardan ramazanda 100 üstü 11 vardı birleşmiş olabilir.
  • Teşekkür ederim.

Bende ilk kez axess aldim 100chip para yuklu geldi+50 tl %10 kampanyasindan geldi+ 22 tl ramazan ve +100tl de gittigidiyordan gelecek. 10 gunde 272 chip parayi hak ettik

• Axess in kampanyaları takip edeceğimiz bir mobil uygulaması var mıdır?

Hocam nasıl 100 tl yüklü geldi bize gelen 0 yüklü
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.