Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: spy1925 , spy1925 , tengrigen , OHOHO Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
27.986
Cevap
1.063
Favori
2.896.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 haftadır uğraştım sonunda kapattım.

3 aydır zıraatın kredi kartını kullanıyorum . Puanlar geri alınmıyorda. Çok memnunum. Axess abarttı aidat olayını.

Zaten her alışverişimden komisyon alıyor bankalar , birde aidat alıyorlar.
  • arkadaşlar merhaba axess kredi kartıma limit artışı yapmak istiyorum. Mobil şubeden yapmaya kalktığımda 1 aydır değerlendirmede mesajı alıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı aranızda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    uygulamadan limitini arttıralım diye bana da bildirim geliyordu arttırın dedim önerilen limitten daha az olarak limitte ve kartta boşluk var ödemelerde sıkıntı yok hooop olumsuz sonuçlanmış .

bende kapadım kartı aidat gelecek başka banka ile çalışcam dedim cuma 7 gün olacak bakalım arayacaklar mı
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam bana bildirim gelmiyordu ya bankada önermiyor zaten😁 ben kendim talepte bulunuyorum ama ne ilginçtir ki reddedilmiyor da. 1 aydır değerlendirme mesajı geliyor sadece

şimdi denedim siz deyince tekrar 450 lira arttı limit

farklı kanaldan başvurun birde normalde ertesi gün arayıp işi soruyorlar sonra değerlendirip hemen sonuçlanıyor aynı gün
    Siz nereden başvuruyorsunuz? Bir de toplam limitiniz ne kadar?

• 11 yıl 4 aydır kullandıgım karta aidat yansımıs iade istedim.Yarı puan verdiler kapatın dedim talep aldılar.Bakalım sonuc ne olacak.Bu zamana kadar hiç aidat almamıştı.
    UYGULAMADAN başvuruyordum biraz önce akbank direkt internet bankacılığından başvurdum bilgisayardan 12 bin toplam limit
    Anladım hocam teşekkür ederim benim limit 24.750 acaba ondan mı sonuçlanmıyor anlamadım

• Üniversiteli Axess ile online market harcaması yaptım 160 tl, 16 chip para yattı. Siparişi iptal edip 250 tllik yeni alışveriş yaptım ama puanı güncellemedi. Sizce doğrusu ne bu işin?

akbank bu ne yapacağı belli olmuyor olabilir boşluk yoksa ama iş yerinden cevapta gelmemiş olabilir
    Hocam iş yerini aradıklarını pek sanmıyorum zira 1 ay önce artırdım limiti ve iş yeri numaram eski iş yerimin numarası.

• t@rik kullanıcısına yanıt
    Kyk kredi geri odemesini egitin harcamasi olarak sayar mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ,.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t@rik -- 14 Eylül 2020; 5:47:43 >
  • erdalyel E kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi akşamlar axess kart aidatı için size bir tavsiye vereyim. Kartı kapattıysanız o 189 lirayı iade etmek zorunda etmezse bddk sitesine şikayet kaydı açın bana 48 saat içinde iade yattı. Ekstre kesildikten sonra kartı kullanmadan kapatıp iadesi diye kayıt açtırdım iade etmediler. Bddk üzerinden cok kolay oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mltya44

Hocam iyi akşamlar axess kart aidatı için size bir tavsiye vereyim. Kartı kapattıysanız o 189 lirayı iade etmek zorunda etmezse bddk sitesine şikayet kaydı açın bana 48 saat içinde iade yattı. Ekstre kesildikten sonra kartı kullanmadan kapatıp iadesi diye kayıt açtırdım iade etmediler. Bddk üzerinden cok kolay oldu.
    Teşekkürler. Biraz evvel başvurdum . Bakalım sonuç ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trexin

Kyk kredi geri odemesini egitin harcamasi olarak sayar mi acaba
    Gecen ay iki kyk kredisi odeyerek chip para aldım.

• eserm789 E kullanıcısına yanıt
    Kyk sayildi. Tesekkurler.

• Arkadaşlar bu free karta mobilden başvuramıyor muyuz? Sadece axess wings çıkıyor seçeneklerde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

Arkadaşlar bu free karta mobilden başvuramıyor muyuz? Sadece axess wings çıkıyor seçeneklerde
    Mobilden başvuru yok. Free kart sitesinden veya atm den, müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.