Şimdi Ara

Axess 6 ay kapatmama sözüne 100 TL chip para (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.145
Cevap
54
Favori
50.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 105 tl aidat kesmişler.Son gelen limiti 250 tl en az gereksiz ama findex puani icin tuttugum kartim . Aradim direk 10 gun once 105 tl aidat kesmişiniz kartin limiti 250 hepsini kesseydiniz daha rahat olurdu dedim .kontrol ediyoruz dedi . hadi bakalim dedim. 85 tl chip para verelim 6 ay kalma sozune dedi . ugrasmayim die iyi tamam dedim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı hala alabilen 100 TL vb..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugunlerde kart kapatmamaya chip para alabilen varmı dostlar..
  • devam ediyor mu? chip para alabilen var mı
  • axess için 50.tl alındı..bilginiz olsun
  • 119 tl lik aidat kesintisinin 85 TL sini chippara olarak 6 ay kapatmama taahüdüne karşılık alabildim .
  • mx0131 kullanıcısına yanıt
    NERDEN ALDIN? TEL? AKBANK DİREKT?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

119 tl lik aidat kesintisinin 85 TL sini chippara olarak 6 ay kapatmama taahüdüne karşılık alabildim .

Ben 107 nin 105 ini almıştım. Keşke kapatın kartı deseydiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6ay önce yansıtılan 107 liralık ücret iptali için 6 ay açık tutun iptal edelim dediler, tamam dedik, 6 ay doldu aradım kapatın diye önce anlattı siz değerli müşterilerimiz..... neyse dedim kapatın, kapatmayalım 50 lira chip para verelim, yok kapatın 70 lira chip para verelim 6 ay daha açık kalsın dedi tamam dedim :)
    70 chip para aldım bende, acaba 100 e çıkarmıydı o da aklımda kaldı :)
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    60 tl verdi kapatin dedim 85 tl ye cikti.

• kartı kapatma niyetiyle aradım. yani hakikaten ne kadar chip para verirse versin kapatacaktım. çıkan kadına kapatmak istediğimi bildirdim. 50 tl chip para verelim dedi. yok dedim kapatacağım kartı. 75 önerdi yine kabul etmedim kapatın dedim. kartı kapatıyorum onaylıyor musunuz dedi. dedim onaylıyorum. telefonu kapattım. 2 gün sonra bi daha aradılar. size kartınızı 6 ay kapatmamanız şartıyla 95 tl chip para dedi :) artık dedim tamam kapatma . kartı yırtıp atmıştım yenisini yolladılar. chip para hemen geldi sağ olsunlar . seviyorum akbankı.
    Edit : diğer kartımda ki ek kartı taşıdım 15 tl de bunun için verdiler. 110 tl almış oldum :)

valla seviyorum akbankı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufislam -- 18 Ekim 2017; 9:44:21 >
  • Axess'in her ay 50 tl chip para kampanyası dahilinde kapattığım Axess kartımı açtırmıştım. Geçen ay aidat geldi. İade etmeyi reddettiler. Bugün tekrar aradım. Tekrar kayıt oluşturdular. Kampanya dahilinde puan almaya devam ettiğimiz için kapatmayı da göze alamıyorum. Kapatın desem ve diyelim ki kapatsalar 2-3 gün sonra aradıktan ve açtıktan sonra kampanyadan chip para almaya devam eder miyiz? Bunu deneyimleyen oldu mu?
  • hala alan var mı?

85 verdi kabul etmedim. kartı kapatmışlar 2 hafta oldu arayan soran da yok geri açalım diye. arkadaşım benle aynı zamanda aradı ona 110tl chippara verdiler.

akbank bizi mi beğenmiyor acaba 3 yıllık kart, 1.000 liradan aşağı da extre gelmezdi. kendileri kaybettiler
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar akbank müşteriye doymuş.

Restine rest modunda.

Sakın sakın kapatırım diye blöf işine girmeyin.

85 verdi kabul etmeyince kapattı.

1 hafta geçti diye geri de açmıyorlar.

Kart istiyorsanız sıfırdan başvurun diyorlar.

Aman aman

• Geçen ay 105 TL verdiler kabul ettim. Zaten limitim 1000 TL aylık harcamam en fazla 300 500 daha ne diyeyim

• kapatın dedim, kapattılar.

puan işide hayal oldu kartta gitti.
  • free actıricam da bunu anlamadim ne bu

Kampanya Katılım Ücreti (Artı taksit / Erteleme / Chip-para vb.) * 7,9 TL

* Kampanyalardan alınan en yüksek ücrettir. Her kampanyanın katılım ücreti kampanya sayfası detaylarında yer almaktadır.

• daha yeni 400 tl chippara aldık kıyamıyorum kapatmaya ama kart çok hep borc oluyor
  • bende geçende aidatı kaldırın diye aradım
    kavga ettik kartı kapatırdım
    puan filan verdikleri yok (bana vermediler)
  • Free yıl kapatın dedim 60 verdiler kabul ettim. Belki red etsem 100 verirdi ama riske atmadim nede olsa ücretsiz kart :)

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.