Şimdi Ara

Axe'ın oyundan silinmesi gerektiği gerçeği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Matexa

Bence axe yerine bebe herosu pa yı silseler daha iyi olur, bi adam için mkb almakla uğraşıyoruz oyun başı

PA yi silseler mi ahahahha hic güleceğim yoktu valla :D pa silinmesi nedir arkadas neyi var pa nin Allah'ını seversen :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Lunchen M kullanıcısına yanıt
    Kanka ben her pa gördüğümde 5400 altın mkbye yatırmak zorunda mıyım :(

• quote:

Kanka ben her pa gördüğümde 5400 altın mkbye yatırmak zorunda mıyım :(

Mkb'nin yanında (pa ya Vuruş izni verir) demiyor ki iyi bir dmg özelliği var mini bashi var hem hic miss atmayacaksın hemde kucuk bi atack speed vericek. Çogu carrye kasiliyor zaten (void-drow-jugger) hem bir de karşıda pa var ise onu counterlayacaksin bundan iyi olay mi var. Ayrıca pa yi kastırmamak lazim onun da tek yolu jungleini wardlamak ve oyun basında supportlardan- midten gank istemek ama bir troll - Axe oyle mi :/

• Mr.Lunchen M kullanıcısına yanıt
    Troll tamam da axe o kadar abartı değil be bro, oyun başı sıkıntı sadece, slardarla falan rahat counterlayabilirsin onu

Trolle de tek çare void görüyorum ben, chrono çok rahat keser eğer çok kötü değilse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaxa171 -- 1 Nisan 2015; 18:29:19 >
  • quote:

Troll tamam da axe o kadar abartı değil be bro, oyun başı sıkıntı sadece, slardarla falan rahat counterlayabilirsin onu

Trolle de tek çare void görüyorum ben, chrono çok rahat keser eğer çok kötü değilse

Ya Haci axei counterlamak adami kastırmamak ile olmuyor ki sadece blink dagger kasıyor hayvan herif tf de 2 Kişiyi kitledi mu (e Takım'i da yanında olucak) direk kesiyorlar kitlediklerini. Bayağı kartopu etkisine sokuyor çünkü hani hem stun atmış gibi oluyor hemde Axe a vuruyorsun. Axein oyun sonunda cok işlevsel olmamasını anlarım bu da büyük bir dengesizlik zaten oyun başındakini imbaligini Alıp azıcık oyun sonuna versinler ki oyun basında ızdırap çekmeyelim ( o axein ultisinin bufflandigi update varya iste o zaman millet cildirmisti boyle sey mi olur diye sonra taban can vsvs arttı ve turnuvalarda aranan kan oldu :// )

• aghanim kasmış axe late game de çokda güzel iş yapıyor güçsüz falan değil arkadaşlar kendinize gelin :D özellikle abaddon a karşı çok güzel gidiyo :D :D
  • Ya beyler oynamayı mı bilmiyorsunuz? Axe alınmışsa ya enigma alınır yada skywrath mage alınır. eğer adamsa bassın Q'yu.. Sky ile kafasına atın ultiyi.. Axe GG... Axe'ı carry ile counterlayamazsınız. Axe sadece magical damage veren supportlar ile counterlanabilir. Oda support'un yeteneğine kalmış birşey. Axe ile çok az oyun kaybederim. Axe'a karşıda çok az oyun kaybederim. Tamamen heroların zayıf noktalarını bilmek ve oyundan düşürmek ile alakası. Axe varsa treant alabilirsiniz. Jungle yaparen tranquilini kırarsınız. Axe ondan sonra oyunu bırakır. tecrübeyle sabittir.
  • axe kesinlikle 1ws1 herosu degıldır ve latede fazla iş yapmaz
    axe varsa alın slark ı sadece sy kasın axe ekmek olur bilmiyorsunuz konusmayın ya
  • Nerflendi diye biliyorum önceden daha fenaydı ama counter pick çaktınmı axe fazla iş yapmaz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.