Şimdi Ara

AWOX 3282 İncelemem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada dan 560 TL e aldım. Kötü bir görüntü kalitesi yok fiyatına göre iyi. Videodaki cızırtı gibi boğuk ses kamerayla alakalı. Tv de sorun yok o ses tv den çıkmıyor bilginize.

• 500 civarına 32" bende bakıyorum hocam.

Bu TV fiyatı ile ön plana çıkıyor.

Birde youtube açabilse bizimkiler dizi takibini rahatça yapabilirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Onun için ben aliexpress ten MXQ Andorid TV Box aldı 100 Liraya. youtube ve twitch kullanıyorum memnunum öneririm 1 ayda geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedFone

Onun için ben aliexpress ten MXQ Andorid TV Box aldı 100 Liraya. youtube ve twitch kullanıyorum memnunum öneririm 1 ayda geliyor

Hocam son durum nedir. Memnun musunuz hala. Bir sıkıntı vs var mı. Bende alacağım da.

Bir de ilk kurulumu siz mi yaptınız yoksa servis vs mi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 26 Mart 2017; 15:29:52 >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Kurulum vb yok smart tv lerde kurulum oluyor genelde. Direk tak çalıştır. Memnunum üründe sorun yok. Ufak bir sıkıntı var. Bazı uydu alıcılarıyla kumandası karışıyor. Hiremco uydu alıcısının kumandası tv yi yönetiyor mesela o yüzden kullanamadım. Next minix black 2 kullanıyorum.
  • Arkadaşlar bende küçük oda için hepsiburada'dan 579 tl ye aldım. dün geldi kurdum. izlenimlerimi aktarayım. evde uydu olduğu için salondaki tv de onu kullanıyorduk. uydunet kampanyasıyla gelen teledünyayı salondan söküp bu televizyona bağladım. 2 hdmi girişi olduğu için çok fazla cihaz bağlayamıyorsunuz. fakat daha önce 20 tl ye aldığım kumandalı bir hdmi çoklayıcı var. 3 çıkış veriyor. ilk hdmi girişine onu bağladım ve girişlere teledünya, xbox 360 ve ps3 bağladım. hepsi gayet sağlıklı sorunsuz çalışıyor. diğer hdmi a ise mkv player bağladım.

gelelim media oynatıcısına. 2 tane usb 2.0 girişi var. mkv filmlerde ses alamadım. mp4 hiç denemedim. o yüzden eski emektar dark mkv playerımı bağladım buna. altyazılar ise çok küçük ve ince bir fontla gözüküyor. çok aradım ama bulamadım yani malesef altyazıyı büyütme fontu değiştirme gibi bir seçenek yok sanırım. eğer bulan varsa paylaşsın lütfen.

genel olarak böyle ama var olan özellikleri madde madde + lar ve - ler yazmak isterim.

+ cihaz inanılmaz hafif. yer değiştirmek istediğinizde çok kolay olacaktır.
    + görüntü kalitesi hd ready. bu fiyata fena değil açıkçası. artık eski sayılabilecek konsollarınızda görüntü çok iyi denebilir.
    + vga ve standart hoparlör / kulaklık jak girişi var. dilerseniz monitör olarak da kullanabilirsiniz.
    + ses seviyesi bu fiyata göre bence gayet yeterli.
    + xbox ı ilk bağladığımda "tv 50 hz desteklemiyor" diye bir uyarı aldım. fakat 1080p çıkışlı hdmi çoklayıcı taktığımda tv "1080p / 50-60 hz" olarak görüntüyü düzenleyip verdi. yani 50 yi de 60 ı da seçebiliyorsunuz.

- media playerı her formatı desteklemiyor. mkv lerde ses çıkmıyor ve altyazı formatı yetersiz.

bence bu fiyata gayet iyi bir televizyon.

• bnde st versıyonu aldım arkadaslar gayet guzel tv malzeme plastik dansık bir his veriyor ama tvyle ellesecek degılız yanı yeterlı şimdilik
  • kargoyu teslim alırken kontrol edip mi aldınız yoksa servis falan gelip mi kontrol ediyor.
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    Aynı gün kargo şeklinde almıştım. Kurye getirdi değişik bir firma. Kutuda hasar yoktu. Zaten tak çalıştır bir tv servis falan beklemedim kullandım sorunsuz.
  • Son durumu nasıl tvnin arıza yaptı mı hiç tavsiye eder misiniz?

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Hala kullanıyorum sorunu yok. tavsiye ederim
  • RedFone kullanıcısına yanıt
    Tv izlerken insanların yüzü kırmızı görünüyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • Fiş takildiginda ya da elektrik gidip geldiginde tv otamatik açılıyor. Bu arıza mıdır? Yoksa bunu kapatmanın bir yolu var mı? Otel için 12 adet aldım 5 tanesinin tv ısigi ortada 7 tanesi solda ve kumandalarda farklı 5 li grupla 7 li grup farkli uretim ve birbirini etkilemiyor.

• yasinxc kullanıcısına yanıt
    bende öyle bir sorun yok hocam benimkinin ışığı solda. farklı ürün yollanmış olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.