Şimdi Ara

AvukataSoruyorum.com Online avukata soru sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Online olarak avukatlara soru sorup problemlerinizi danışmanız için kurduğumuz web sitesine herkes davetlidir

http://www.avukatasoruyorum.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weberian -- 7 Eylül 2015; 0:13:28 >

• 14.04.2015 tarihinde basladigim is yerimden 13.01.2017 tarihinde annemin kanser olmasinsebebi ile patronla konusup beni haklarimo vererek istek cikarip cikaramayacaklarini sormalari istedim muhasebeci patronun dogum izninde oldugunu soyledi bubarada şubat ayı oldu bu kezdeasgariücret zamminfan dolayi yogun oldugunu soylediler tabi ben bu aradaniki gunde bir mesaj atoyorum ariyorum haber varmi diye surekli patron ya yemekde ya toplantoda falan neyse subatin 28 aradim sonuc ne dedim biz mudurune evraklari verdik imza atar issizlik alirsin dedi peki tazminat dedim pateon onay versin yatiririz dedi tamam dedim imza atmaya magazaya giytim mudur le ben burdaki parayi almadim imza atiyorum soru plmasin dedim muhasebeciyi aradim kica sirket hakkini mi yiyecek dedi imza attim aradim tekrar muhasebeciyi inza attim dedim patron onay vermedi issizlik aldik ona sukur dedi bende tamam dedim canim cok sikildi eve feldim durumu esime anlattim ara patrona durumunu anlat dedi aradim patronun nunarasini istedim bu kezde bana patronun hanrri yok biz seni issizlik al diye kendi insiyatifimizle cikardik dedi siz kimsiniz dedim muhasebe sefi ile ben dedi iyilik yaptik dedi kim istedi sizden dedim bunkezdr bizre parayi elden verdik deriz dedi birakin konusayim dedim olmaz dediler issizligide alma onuda feri alacagiz dedi bende 17o sikayet ettim ihtar cektim acaba dava acsam kazananilirmiyim bu arda bi keresinde bana tazminat olmayabilir ama hak etmiyosun dedinyasal olarak bende anlamadigim.icin olsun işsizlik olsa oda olur dedim yani patrona sormamislar bile bude be yaptiysan kinustutmadilar beni patronla unutmadan bana sen gor sen ceza odeyecen dediler simdi oki sorum var

1.dava acsam kazanirmiyim ben 170 arayarak dava acmis mi oldum.?

2 .ben ceza ödermiyim neden ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.