Şimdi Ara

Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
3
Favori
25.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4.66 gol ortalamaları var. Lacazette 36 maç 29 gol attı. Tam bir gol makinası.

AZ Alkmaar a 2 maçta 11 gol attılar.

Lacazette: En az 3 kişinin tutması gereken arkadaş

https://youtu.be/LVMlAfn5Olo

Nabil Fekir: Lyon un alt yapısından. Lacazette ten sonraki en etkili isim.

Tolisso: Alt yapıdan. Etkili bir oyun kurucu.

Valbuena: 33 yaşında Sneijder den fazla koşuyor.

Anthony Lopes: Portekizli kaleci. Refleks adam kolay gol yemez.

Oyun düzenleri 4-3-3 4-2-3-1

http://www.footalist.fr/clubs/olympique-lyonnais-2.html

Lyon un değeri 200 Milyon Euro

http://www.transfermarkt.com.tr/olympique-lyon/startseite/verein/1041

Bu takım evinde Roma ya 4 attı. İtalyan kulüpleri çok iyi savunma yapar ama Lyon a sökmedi malesef.

Lacazette ve Fekir i durduramazlarsa Lyon Fransa da turu garantiler.Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05

• Depay oynamayacak Avrupa Liginde yanlis bilmiyorsam. Güntekin söylemisti bir programda.
    Lacazette ve Fekir'e top aldirmassak bu is olur.

Ben gol atmamizin zor olacagini düsünüyorum. Senol Günes defansif cikacaktir ilk macta. Tek korkum Besiktas'in kendi oyununu oynamamasi.
  • aynı bizim geçen seneki oyun anlayışı var lyon da atabıldıgımız kadar atalım gol yiyoruz mantıgı.

+ olarak herkesın atladıgı bir şey var yok ligde şu kadar gol atmış o olmuş bu olmuş falan beşiktaş o ligdeki kulupler gibi kazanma alışkanlıgı olmayan kulup değil lyon ile oynayan kulupler lyonu karşılıyor kapanıyor ama beşiktaş kendi oyununu oynayacak bunu kımse fark etmiyor psg maçını gördük ligin sıradan takımları ile bjk yi bir tutmayın benim ümidim var büyük takımlara bizim 3 büyük dediğimiz takımlar daha rahat çıkıyor çünk alışkanlık var
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal415

Lyon içinden geçer Beşiktaş ın.

4.66 gol ortalamaları var. Lacazette 36 maç 29 gol attı. Tam bir gol makinası.

AZ Alkmaar a 2 maçta 11 gol attılar.

Lacazette: En az 3 kişinin tutması gereken arkadaş

https://youtu.be/LVMlAfn5Olo

Nabil Fekir: Lyon un alt yapısından. Lacazette ten sonraki en etkili isim.

Tolisso: Alt yapıdan. Etkili bir oyun kurucu.

Valbuena: 33 yaşında Sneijder den fazla koşuyor.

Anthony Lopes: Portekizli kaleci. Refleks adam kolay gol yemez.

Oyun düzenleri 4-3-3 4-2-3-1

http://www.footalist.fr/clubs/olympique-lyonnais-2.html

Lyon un değeri 200 Milyon Euro

http://www.transfermarkt.com.tr/olympique-lyon/startseite/verein/1041

Bu takım evinde Roma ya 4 attı. İtalyan kulüpleri çok iyi savunma yapar ama Lyon a sökmedi malesef.

Lacazette ve Fekir i durduramazlarsa Lyon Fransa da turu garantiler.Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05

70 yaşındaki dedem de sneijder den fazla koşuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lyon 90+ da 4. Golü atmamış olsaydı roma elemişti lyonu

• Şebnem Ferah Hayranı kullanıcısına yanıt
    İtalyan takımları iyi savunma yapar ama Lyon a sökmedi bunu anlatmak istemiştim. Lacazette 36 maç 29 gol atmış. Az Alkmaar a 2 maçta 11 gol attılar.

Lacazette ve Fekir durdurulamazsa Lyon Fransa da işi bitirir.
  • quote:

İtalyan takımları iyi savunma yapar ama Lyon a sökmedi bunu anlatmak istemiştim. Lacazette 36 maç 29 gol atmış. Az Alkmaar a 2 maçta 11 gol attılar.

Lacazette ve Fekir durdurulamazsa Lyon Fransa da işi bitirir.

Kılişeniz Batsın tutturmuşsunuz italya takımı savunmaymışda falan filan nerdeyse gol yemedikleri maç yok

Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05

Romayı bırak Lyon u izle özellikle Lacazette ve Fekir i. Lyon Olympiakos a benzemez.
  • quote:

Romayı bırak Lyon u izle özellikle Lacazette ve Fekir i. Lyon Olympiakos a benzemez.

tamam kardeşim 45 tane gol yicez haklısın
  • İyi savunma yapan takım 4 tane gol yemez. Lyon gibi bir takımdan 4 tane yemezsin savunmayı iyi yapıyorsan. Barça gelir Madrid gelir ona sözüm yok. Ama Roma Lyon'dan ne kötü ne iyi tam denk takımlar. Hatta BENCE Roma daha iyi.Gol atmaya meyilli bir takım ki zaten sonuçlarından anlaşılıyordur. Bence Roma elendiği için şanslı Bjk.

Lyon- Bjk ye gelince, şöyle 3-4 sene önceki Lyon olsa ve şuanki bjk olsa tamam Bjk eler derdim ama şimdiki Lyon, Bjk'den hem oyun olarak hem kadro olarak çok üst düzeyde. Zor yani.
  • Peki bu Adamlar süperde ligde neden 4.sıradalar.Bir zayıflıkları var mutlaka.

Sana 45 tane gol yicez diyen yok lyon un olympiakos tan farklı olduğunu lacazette ve fekir in çok iyi oyuncular olduğunu söylüyorum. Ama anlamak istemiyorsun.
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Fransa liginde PSG ve Monaco gibi takımlar var dikkatini çekerim. PSG de Monaco da satıldı yani milyarder iş adamları sahipleri. Lyon onlarla alt yapıdan geliştirdiği oyuncularla baş etmeye çalışıyor. 4. sıra Lyon için normal önceki haftalarda liderdi Lyon sonra Monaco liderliği aldı.
  • İlk maçta Gonalons yok. Takımın kaptanı ve Atiba'sı diyebileceğimiz bir oyuncu. Depay yerine Ghezzal ya da Cornet oynar. İkisi de Depay'ın tırnağı etmez.

Gonalons yokken normal yaptıkları gibi saldıramayacaklardır. Zaten defansları kötü. İlk maçta 1-0 1-1 2-1 gibi skorlar çıkar fazla gollü olmaz. Rövanş maçında turu geçeriz.

Maçın başında gol yersek farka gider orası ayrı ama deplasmanı iyi oynuyoruz. İlk maçın da deplasmanda olması iyi oldu. Fikstür üstünlüğümüz de var. İyi hazırlanırsak eleriz.
  • Bu maçı almamızın tek yolu Lazacette ve Fekir'i durdurmaktan geçiyor. Biz hiçbir zaman iyi bir savunma takımı olmadık bunu kabul edin.

Fenerbahçe ile deplasmanda oynayıp topa dokunamayan Galatasaray kaç kez geldi ve becerisizlikleri yüzünden 1-0 aldık maçı.

Fanatiklik ayrı birşeydir, hepimiz fanatik beşiktaşlıyız ama Rasyonellik te çok önemlidir.

Beşiktaşı beşiktaş yapan gol atmasıdır. Gol atamazsak dağılırız.

Forvetleri ve hücum hatları çok hızlı ve sert oyuncular, Tosic'de Marcelo'da kart görüp bizi eksik ve ikinci maçta daha da tehlikeli duruma sokabilir.

Lyon bir Napoli değildir orası doğru, aksini iddaa eden zaten futboldan anlamıyordur. Ama bize düşen her zamanki baskılı Futbolumuzu oynayıp adamlara topu vermemek, her dönen topu da almak.
  • Bu hafta zannediyordum maci. Diger haftaymis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim evdeki maçın biletleri ne zaman çıkacak bilen varmı panik oluyorum her gün çıktı mı acaba diye
  • RoyalSalute kullanıcısına yanıt
    Lacazette fena 26 maç 24 golhttps://youtu.be/LVMlAfn5Olo
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.