Şimdi Ara

Avrasya Tüneli anketi trolleme konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hepimiz zaten biliyoruz bu adresten avrasya tüneli için isim öneriliyor. zaten bu anketin saçmalıklarında söz etmeye gerek yok.
    Ben de diyorum ki hep beraber bir cevabı yazıp yollayalım, Olası örnekler;

Dh konu dışı
    Mesut Çevik
    3-5 atayım sen de nasiplen
    Tünel orjinal mi? Yok crysis
    Merhaba yoksa selamunaleykum mü demeliyim ehe
    Bim kasiyeri
    Tüneli yan yatır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnansetek -- 8 Aralık 2016; 13:30:29 >

• niye saçma olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu l-Feth

niye saçma olsun?

Anketin sonucu yok belli bir oy sayısı yok Arka planda sonuçların gittiği yerde neyin ne olduğu belli değil. Zaten en çok oy alanın kazanacağı da meçhul rektör atamaları gibi.
    Siyasi muhabbete çevirmek istemiyorum ama ciddi cevap yazmaya gerek yok köprü ismine.
  • Komik degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

niye saçma olsun?

Anketin sonucu yok belli bir oy sayısı yok Arka planda sonuçların gittiği yerde neyin ne olduğu belli değil. Zaten en çok oy alanın kazanacağı da meçhul rektör atamaları gibi.
    Siyasi muhabbete çevirmek istemiyorum ama ciddi cevap yazmaya gerek yok köprü ismine.

sonuçlar en son açıklanacak belki? belli ki halkın görüşünü almak istemişler. bunu sabote etmeye çalışmak yanlış olur. yazdıklarınız adamların işini zorlaştırmaktan başka bir işe yaramaz.
  • Köprü değil tünel
  • İnci değil burasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: B J K

Köprü değil tünel

Bende diyorum bir yerde bir terslik var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

niye saçma olsun?

sonuçlar en son açıklanacak belki? belli ki halkın görüşünü almak istemişler. bunu sabote etmeye çalışmak yanlış olur. yazdıklarınız adamların işini zorlaştırmaktan başka bir işe yaramaz.

Sanki dünyaya çarpacak göktaşını durduruyor adamlar zorlaşsa ne kadar zorlaşacak?

• "3-5 atayım sen de nasiplen" sloganı şahsıma aittir. İzinsiz kullanılırsa dava açıp zengin olurum. YÜKLENİN BEYLER
  • Tunel korsan mi olacak o
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.