Şimdi Ara

avm den yola cıkarken gelen aracın korna calması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • avm den yola cıkıcaz arkadakı araclar bırıktı beklıyor.durduk yola bakıyoruz saga bak sola bak saga bak sola bak,araclar vızır vızır,yol verende yok...tam yarım metre ılerlıyoruz durduk..yıne yol veren yok
    en ıyısı boslugu yakaladıgın an hemen cık.az bosluk yakalandı ve hemen cıkıldı
    bır baktık sol taraftan aradan jeep cıkmıs,az öteden gelsede frenleyıp yol vermek yerıne daatt deyıp neden onume cıkıp frene bastırdın dercesıne bır durum oldu...ona anı frende yaptırılmadı zaten 6 metre ötede ve cıktıgımızı goruyor frene basıp yol verse ne olcakkı

sızce bu neden boyle...karanlıkta gorunmedı ya kadın ya acemımı

• bazen çok anlayışlı olabiliyorlar
    bugün daracık yolda dörtlüleri yakıp parketyim hemen yolun karşısıbdaki kasaptan kömür almak için
    2 dakika sonra döndüğümde karşı şeritteki trafik nedeniyle sollama yapamayan ve bu yüzden aracımın arkasında sessizce bekleyen 7-8 araç görünce herşeyin yolunda olduğuna dair el isareti yapıp hızlıca direksiyona geçtim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trafık zaten sıkıntılı hergun olan seyler.onume cıkan araclar olunca frene basıp durdugum cok olur
    yol benımdır cekıl onumden demek magandalık anlayıssızlık..bence ya kadındı o yada zengın bırıydı...standart sofor oyle yapmaz

gecenlerde ınıp tartıstım sımdı yıne yapardımda artık aldırmamaya callısıyorum..para onlarda hakda onlarda oluyor

yada saatlerce bekleyıp arkadan korna yeyıp ardına dayakta yıyebılırdım
  • Semtine göre değişir. Sultanbeyli, Bağcılar gibi kazmaların yoğun olarak yaşadıkları bölgelerde durum maalesef öyle. 10 saniye bekleyemezler, anında korna... Etiler, Suadiye, Nişantaşı gibi yerlerde insanlar genelde daha anlayışlıdırlar, beklerler, idare de ederler.

Tabi her iki bölgenin tek istisnası vardır: %90'ı esrarkeş ve hapçı olan taksiciler. Arabada bebek, yaşlı, hasta varmış, farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

bazen çok anlayışlı olabiliyorlar
    bugün daracık yolda dörtlüleri yakıp parketyim hemen yolun karşısıbdaki kasaptan kömür almak için
    2 dakika sonra döndüğümde karşı şeritteki trafik nedeniyle sollama yapamayan ve bu yüzden aracımın arkasında sessizce bekleyen 7-8 araç görünce herşeyin yolunda olduğuna dair el isareti yapıp hızlıca direksiyona geçtim
    O 7-8 aracın hakkını yedin ikinci sıra park yaparak...Öbür tarafta nasıl vereceksin bakalım hesabını...
  • Valla bu konuyu açmakla çok iyi yapmışsın çok önemli bir an yaşamışsın. Teşekkürler
  • Yol verse ne olacak ki ? Beklesen ne olacak ? Yol hakkı karşı tarafta beklemek zorundasınız.Avm çıkışında her çıkana yol verilirse normal yol akmaz
  • Böyle karışımlı yollarda "bir sizden bir bizden" yöntemi uygulansa ne trafik aksar,ne de diğerleri fazla beklemek zorunda kalır...Trafik anlayıştır,kültürdür...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.