Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.174
Cevap
47
Favori
318.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boluda başıma geldi benim bu olay. Altyazı bulanık mıydı anlamadım da bazı yerlerde görüntü inanılmaz bulanıklaştı. Keyif alamadım filmden sinir oldum film boyunca. Çevremdekilere sorunca problem yok diyorlardı ama gözlüğü çıkarınca görüntü daha net gözüküyordu. Vaktim olursa 2d gitmeyi düşünüyorum ben de.
  • "10 yıl önce başlattığımız MCU'da bu karakterleri ve hikayeleri benimsediğiniz için teşekkür ederiz. Marvel Stüdyolarında herkesin adına, dünyanın en iyi hayranları olduğunuz için ve Infinity War'u en iyi haftasonu açılışı yaptığınız için teşekkürler."

- Kevin Feige
  • Filmi 2d ve orijinal dilde, Türkçe altyazılı getiren Cinemaximum'a ayrıca teşekkür ediyorum ben. 3d izlemek zorunda kalmadım ya şu filmi çok sevindim.
  • Avengers: Infinity War l 27.04.2018

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banquop kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı Imax 3D’de de oldu. Sanırsam bakış açısı ile alakalı bir durum. Görüş bir miktar yandan olunca altyazı çift gözüküyor. İlk defa geldi aynı şekilde bu olay benimde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Açıkcası hem IMAX'e de gittim, bir çok 3D filme de gittim ama her zaman önden 3-4'üncü sıradan izliyoruz biz. IMAX'te biraz daha ortaya yakın olabilir. Bunu yaparkenki mantığımda da kabaca göz hizam perdenin ortasına felan denk geliyor. Arkadan izlersem görüş alanım çok küçülüyor laptop ekranından izle aynı görüş açısı bence. Yakından 3D'nin içine daha girdiğimi hissediyorum ben açıkcası ve sinemanın da hakkını vermiş oluyorum. Ha tabi bizim gibi yapan çok çok nadir ama bence bu şekilde sinemanın tadı daha güzel çıkıyor
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt

Bu resim parmağını şıklattıktan sonra eldiven yanmış durumda
    Avengers: Infinity War l 27.04.2018

Bu da tam olay mahalinden kaçarken
    Avengers: Infinity War l 27.04.2018

Yani taşlar hayla thanosta

Bu sahne gerçek hayat değil daha önce de belirttiğim üzere. Ya bilinçaltı yada başka birşey Gamora'nın küçüklüğüyle konuştuğu yer. Ben gerçek hayattan bahsediyorum. Bu sahneden hemen sonra gerçek hayata dönüyor. Thor ne yaptın diye bağırırken kendini ışınlıyor. Daha sonraki sahnede olmasa bile önemsiz. İşi bittiği için çıkarmış olması muhtemel. Gerçek hayat üzerinden yorum yapmak yerine, bilinçaltı yada gördüğü hayalin içinde taşlar yoktu demeniz ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oromë -- 30 Nisan 2018; 22:19:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir soru

Gamora neden Starlord'dan kendisini öldürmesini istedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Değişik bir karakter gerçekten de thanos. Marvel hakkını vermiş normalde kötü karakterlere saygı duymam da adama duydum resmen. Taşların hepsini bu kadar kolay alacağını sanmıyodum. Özellikle vision ve strange'den. Çok kolay aldı hepsini. Thanos'un ekibine uyuz oldum ben asıl sinir ettiler. Gamora,Loki ve Heimdall dışında ölen karakterlerin geri gelme ihtimali vardır heralde? Hiç gitmez dediğim adamlar gitti çünkü.

Gamora da gelecek,geri dönecektir

--

Altyazılar evet zaman zaman bulanık oluyordu.Çoğu 3D de oluyor bu ne yazık kiBen de ben sorunluyum sanıyordum IMAX de bile var bu sorun.

• Arkadaşlar yarın 4dx olarak izliyeceğim. İlk defa bir film için bu kadar para verdim. Değecek mi?

• İstanbul Anadolu yakasında imax hariç hangi avm, sinema salonunda izlememi tavsiye edersiniz arkadaşlar?

• En son bir yer var güneşe bakarken orada yok ben o sahneyi diyorum aslında. Herkes bu sahneye bakmış burası eski sahne oluyor zaten portal açıldıktan sonra titana gidiyor ve orada güneşe bakarken bitiyor ve elini göstermiyor ben orada göremedim işte.

O sahnede olmasa bile bu durum taşların kaybolduğunu göstermez. Gauntlet'ı bir silah olarak düşünebiliriz. Savaştan çıkınca nasıl kılıcını, tabancanı kaldırıp kenara koyarsan Thanos'da Gauntlet'ı çıkarıp kenara koymuş olabilir işi bittiği için. Kaybolduğunu söylemek için bir neden yok. Çünkü parmağını şıklattıktan sonra hala elinde Gauntlet ve ışınlandığına göre çalışır durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

En son bir yer var güneşe bakarken orada yok ben o sahneyi diyorum aslında. Herkes bu sahneye bakmış burası eski sahne oluyor zaten portal açıldıktan sonra titana gidiyor ve orada güneşe bakarken bitiyor ve elini göstermiyor ben orada göremedim işte.

Var o sahnede eldiven elinde

Ilk yururken dikkatli bakarsan sol eline

@ Sano

Ruh tasinin yerini bildigi icin, ve Thanos o tasi ele geciremesin diye yerini ogrenip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 30 Nisan 2018; 22:46:43 >

• Oromë kullanıcısına yanıt

Herkes var diyorsa sıkıntı yok o zaman. Sanırım ilk fragman çıkınca bunu görebilecez gibi duruyor. Bence eldiveni bir kere daha parmak şıklatma yaparsa patlayacak gibi duruyor eytiri de bir kalıp daha vardı sanırım bizim ekip ona bir daha yaptırıp ona takıp kullanabilirler.
  • sano kullanıcısına yanıt

Spoiler........ mobil buton calismiyo

Thanos kendisinden ruh tasinin yerini ögrenmesin diye.

SPOILER
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • DarkneXX kullanıcısına yanıt
    Ben ve kuzenlerim Transfermons serisinden birini orta sıralar da izlemiştik bir kaç sene önce film sırasında çoğu sahne de çoğu nesneyi bulanık gördüm. Gözlerim filan bozuldu sandım. Bazı şehirler de sinema salonları İstanbul gibi şehirlere göre çok ufak oluyor. o sebeple orta sıralar da perdeye çok daha yakın oluyor belki de ondan böyle olmuştur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Herkes var diyorsa sıkıntı yok o zaman. Sanırım ilk fragman çıkınca bunu görebilecez gibi duruyor. Bence eldiveni bir kere daha parmak şıklatma yaparsa patlayacak gibi duruyor eytiri de bir kalıp daha vardı sanırım bizim ekip ona bir daha yaptırıp ona takıp kullanabilirler.
    Hedefine ulaştı zaten. Onun hedefi kendince baya mantıklı. Ulaşmak için o kadar kayıp verdiği şeyi bidaha yapıp bozmaz. Thanos adamdır. Bebim merakım warlock gelip herşeyi düzelticekmi çizgi r. gibi eldiveni takıp. Ayrıca cücede orda gözüken bir eldiven daha var. Onun üstünden olaylar dönebilir.

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.