Şimdi Ara

Avea-Vodafone kontör değişen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün de bu konuyu açtım ama silinmiş galiba.Silinecek ne varsa artık..!Vodafone hattımda oldukça fazla kontör birikti ama artık Avea kullanıyorum.Aveadan acilen 39 kontöre 500 sms yapmam için kontöre ihtiyacım var.Eğer isteyen olursa ben Vodafone hatta kontör atarım Avea'sı olan da bana atar bu şekilde karşılıklı anlaşmış oluruz.Daha önce sitede alışverişlerim oldu.Güven konusunda şüpheniz olmasın isterseniz önce ben atıp riski de üstlenmiş olurum siz bilirsiniz.Yaklaşık 950 civarında kontörüm var çok isteyen olursa çokta değişebiliriz ama bana 40 kontör yeter sanırım.İlgilenenler p.m atsın veya cvp yazsın.Hattınızın cep öğrenci olması gerektiğini de hatırlatayım ayrıca..

• Up
  • Hadi arkadaşlar yok mu değişmek isteyen???
  • kimse istemez
  • Siteden bi arkadaşla 40 kontör değiştik sağolsun çok iyi biri kendisi ama hala Avea kontöre ihtiyacım var
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLADE

Siteden bi arkadaşla 40 kontör değiştik sağolsun çok iyi biri kendisi ama hala Avea kontöre ihtiyacım var

arkadaş güvenilirdir geçende değiştik onunla ben ona gönderdim ama benim vodafone cep öğrenci değildi yollayamadı malesef olmadı o noktayı atlamışım..değişmek isteyen değişsin derim ben..
  • quote:

Yaklaşık 950 civarında kontörüm var

sorması ayıp vodafone shop felan mı var
  • Sağol BaSSTaRd,

Yok ya ne shopu hattımı 2000 yılında aldım ogün bugündür 250 veya 100 kontör kampanyaları sayesinde hattımda biriken kontörler bunlar.Bütün arkadaşlarım bile benimle dalga geçer zaten

Manyak mısın sen ne yapıcaksın bu kadar kontörü?
    Telefonu kaybetsen kontörlere yazık olur telefona değil..
    Birisi aranacaksa arkadaş ortamında ver telefonu senden arayalım o kadar kontörün var.

Gibisinden çok muhabbeti oldu benim kontörlerin ama şimdi avea hat aldım ve kontörler azaldı.Gidip para verip kontör alacağıma bu şekilde diğer kontörlerim de işe yaramış olur diyorum.
  • Güncel..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.