Şimdi Ara

AVEA GEÇ KAZAN (faturasızdan faturalıya) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
7
Favori
34.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni avea destek aradı sanırım mh üzerinden yapılabiliyor olacak.
  • bana diger kampanydada bu kampanyada da mesaj geldi kabul etmedim :D isim yok aveanin sisirilmis faturalariyla ugrasayim. yikilan pakete devam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y_beyazit

quote:

Orijinalden alıntı: u.s.b.3

arkadaşlar tarife sadece mesaj alanlara özel değil, sitede yayınlanmış. az önce gittim bayiye sordum ama bayideki kadın siteye güvenmemem gerektiğini falan söyledi. vermezler dedi. ben de sitenin resmini çektim, bir geçiş yapayım da onlar vermesin mahkemelik oluruz deyince "belki bu şekilde bir şey çıkar" dedi.
    avea kendi çalıştırdığı elemanlarına güncel kampanyalar hakkında bilgi verebilse keşke...

hocam linki verseydin de bu kargaşa durulsaydı:D

link üst mesajlarda verilmiş ama tekrar vereyim hocam.
    http://www.avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml

ek olarak : 6 ay 20, sonra 25 tl değil. 12 ay boyunca 20 tl...

• Aynı mesaj banada 8 agustosta geldı.Faturalıya gecıcektım gıttım bayıye tamam gel dedi sonra ıkametgah almak ıcın muhtara gıttım.Bayı avea musterı hızmetlerını aramıs.Bu tarıfeden yana 40 tl demısler.Adam yanımda aradı konustu yıne 40 tl demıs ve ben anlattım bana mesaj geldı fılan dıye adam o tarıfe 40 tl dedi ama bana öyle mesaj geldi ben sizin yalancınızım dedim yok öyle birşey dediler yani anlayacagınız iş atmışlar öyle birşey yok !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugruloguzhan -- 9 Ağustos 2012; 20:17:30 >
  • 128k iyidir.
  • Peki faturalıdan faturasıza tekrar geçiş yapılabilir mi? Taahüt bittikten sonra falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Peki faturalıdan faturasıza tekrar geçiş yapılabilir mi? Taahüt bittikten sonra falan?

Evet,taahhüt bitince faturasıza gecebiliyorsunuz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: y_beyazit

quote:

arkadaşlar tarife sadece mesaj alanlara özel değil, sitede yayınlanmış. az önce gittim bayiye sordum ama bayideki kadın siteye güvenmemem gerektiğini falan söyledi. vermezler dedi. ben de sitenin resmini çektim, bir geçiş yapayım da onlar vermesin mahkemelik oluruz deyince "belki bu şekilde bir şey çıkar" dedi.
    avea kendi çalıştırdığı elemanlarına güncel kampanyalar hakkında bilgi verebilse keşke...

hocam linki verseydin de bu kargaşa durulsaydı:D

link üst mesajlarda verilmiş ama tekrar vereyim hocam.
    http://www.avea.com.tr/nonesrch/kampanyalar/ozel-faturalisec.shtml

ek olarak : 6 ay 20, sonra 25 tl değil. 12 ay boyunca 20 tl...

bu linki sitede gezerek bulmak imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Peki faturalıdan faturasıza tekrar geçiş yapılabilir mi? Taahüt bittikten sonra falan?

Aslında mantıklı 20 lira olmasını beğenmiyorsan 1 yıl kullanır bırakırsın.

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Bu aveanın sitesi neden bu kadar kullanışsız yıllardır anlayamadım. Kocaman bir operatör ama çok dandik bir sitesi var ne isteğinize göre kampanya buluyorsunuz ne de işlerinizi kolay halledebiliyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu aveanın sitesi neden bu kadar kullanışsız yıllardır anlayamadım. Kocaman bir operatör ama çok dandik bir sitesi var ne isteğinize göre kampanya buluyorsunuz ne de işlerinizi kolay halledebiliyorsunuz.

Deveye neden boyun eğri demişler,nerem doğru ki demiş :)
    Avea da aynen öyle,
    MH de,sitesi de,garip uygulamaları da...
    +
    Avea ve diğerleri,neden sitelerinin mobil sürümünü yapmazlar...ayrı bir muamma.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Deveye neden boyun eğri demişler,nerem doğru ki demiş :)
    Avea da aynen öyle,
    MH de,sitesi de,garip uygulamaları da...
    +
    Avea ve diğerleri,neden sitelerinin mobil sürümünü yapmazlar...ayrı bir muamma.

Hakikaten bak o aklıma gelmemişti. O bambaşka bir ironi olmuş.

• ve ne sitesini, ne mh'lerini nede bayi çalışanını beğendiğimiz operatörlerin örneğin sadece bayram günü gelirleri milyon liraları geçiyor...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sizi bilmem de ben aveanin sitesini cok kullanisli buluyorum ve her aradigimi da kolayca buluyorum. Her sey var orda. O linki sitede bulunamamasinin sebebi kullanisli olmadigindan degil. Herhangi bir menu altinda yer almamasindan. O link bir deneme sayfasi olabilir. O link i sitenizde bu kampanya yaziyor seklinde gosteremezsiniz. Cunku NŞA ulaşamıyorsunuz. Ancak orada yazanlar menulerden ulasılabilir olursa kampanya sitenizde var diyebıliriz. Mh. de bu linke ulasamayabilir.

• http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml

bu tarifede 1 gb internet iyi tmmda hizi kac bunun?
  • Bana da mesaj geldi bugün. 500dk+5000sms+internet
    Bu tarifeye geçen var mıdır ? Sözleşme imzalayacak mıyız ?
  • Bir daha AVEA mı asla.. deselerki size ücretsiz aylık 10000 dakika 20000 sms 100 gb internet deselerde yok artık .... sözleşme yaparken söyledikleri sözün hiç birini tutmadılar ayrıca tüketici haklarındanda şikayetçiyim avea dosyasını kabul etmedikleri için.... Aralarında birşeymi var acaba ???????
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

quote:

quote:

quote:

quote:

sizi bilmem de ben aveanin sitesini cok kullanisli buluyorum ve her aradigimi da kolayca buluyorum. Her sey var orda. O linki sitede bulunamamasinin sebebi kullanisli olmadigindan degil. Herhangi bir menu altinda yer almamasindan. O link bir deneme sayfasi olabilir. O link i sitenizde bu kampanya yaziyor seklinde gosteremezsiniz. Cunku NŞA ulaşamıyorsunuz. Ancak orada yazanlar menulerden ulasılabilir olursa kampanya sitenizde var diyebıliriz. Mh. de bu linke ulasamayabilir.

Ben çok uzun zamandır avea kullanıyorum. Bir yerden duyduğum, mesajıma gelen kampanyaları hiç sitede bulamadım ya donanımhaber ya başka sitelerden linkle bulabildim ancak. Bence siz biraz daha web sitelerini kurcalayın anlayacaksınız ne kadar kötü olduğunu.

quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml

bu tarifede 1 gb internet iyi tmmda hizi kac bunun?

Hızların standart olduğunu düşünüyorum ne kadar alabiliyorsan yani. Telefonun 3g destekliyse fena olmayan değerler alıyorsun. Örneğin ben evimde 5mbit gördüm en yüksek. Dolaşırken öyle değil ama kimi yerde 10kb olur kimi yerde hiç çekmez kimi yerde yine 3-4mbit istasyonlara bağlı yani biraz. -bu tarife için konuşmuyorum ama tarifelerdeki internet paketlerinin aynı olduğunu düşünüyorum-

• Faturalama konusunda çoğu aboneye sürpriz yapan avea'nin faturalı tarifesine geçmek nedense(!) soğuk geliyor...genç paketteyim, fazladan 4bin sms ve sinirsiz net iştahımi kabartıyor ama işte sözkonusu avea ve faturalı olunca hevesim kaçıyor. :) bu dengesiz faturalama sorunlarını neden çözmüyorlar bilmiyorum ama bu yüzden faturalı aboneleri kaçırdıkları bir gerçek.

• beyler herkes yanlış biliyor. Bana geçen gün mesaj geldi evet yazıp yolladım bugün aradılar o iş öyle değilmiş. Avea yine oyun yaptı! 20 tl ye 500dk +10tl 5000 sms + 10 tl sınırsız internet etti 40 tl 12 ay boyunca 20 yok 6 ay şöyle sonra böyle diyenler nerden atıyo anlamadım. Müşteri hizmetleri böyle dedi bana mesaj gelmişken. Avea nin oyununa gelmeyin. Aslında şikayet etmek lazım mesajda herkesin anladığı farklı onlarınki farklı.

• avea bir öyle bir böyle diyor lamer herifler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.