Şimdi Ara

Avea Faturasız Hatlara Aylık 1 Gb İnternet 9TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
8.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

üyeliği başlattım. geçen ay 100mb'a 8 lira vermiştim, bu tarife iyi oldu. yalnız istanbulda hep EDGE ile bağlanıyorum daha 3G görmek nasip olmadı.
  • vodafone 7.99 sınırsız :)

onlıne oyun bıle oynuyorum
  • 3,5G yi gördüm
  • Darısı faturalı hatlara diyelim. Kolsentır faturalı hatlar için geçerli değil dedi.
  • 1 ay içinde sadece 1 kere mi alabiliyoruz bu paketi, mesela bittikçe paket alamaz mıyım??? yani duruma göre bu ay 1 gb yeter ama önümüzdeki ay iki kere paket alıp 18 liraya 2 gb kullanabilir miyim ...
  • bu kampanya icin eski abone olmamiz mi sart?yoksa eski abonler de yararlanabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06fthtky

bu kampanya icin eski abone olmamiz mi sart?yoksa eski abonler de yararlanabiliyor mu?

cümlede anlatım bozukluğu olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

1 ay içinde sadece 1 kere mi alabiliyoruz bu paketi, mesela bittikçe paket alamaz mıyım??? yani duruma göre bu ay 1 gb yeter ama önümüzdeki ay iki kere paket alıp 18 liraya 2 gb kullanabilir miyim ...

öyle birşey yaparlarmı sence?
  • avea 3g de bir de şu var.. görüşme esnasında aniden kesilebiliyor 3g şebekesinde ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

avea 3g de bir de şu var.. görüşme esnasında aniden kesilebiliyor 3g şebekesinde ..

Sanırım telefonun özelliği bende çekme durumuna göre 2-2,5-3-3,5g şeklinde gidiyor.Görüşmede kopma yaşamadım.Hiç çekmeyen yerler hariç
  • Bağlantı hızı hakkında bilgisi olan var mı?
  • valla ben bakırköyde calısıyorum pendikte oturuyorum ve yol boyunca genelde H cekiyor ki bu da 3Gnin üstü demek arkadaslar.cok az yerde EDGE karşıma cıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warking

vodafone 7.99 sınırsız :)

onlıne oyun bıle oynuyorum

bende vodafone kullanıyorum ama deli ediyo hiç memnunum deme :D
    turkcell vınna vodafone hattı taktım iyi güzel ihtiyacı karşılar gibi yinede deli ediyo yeni maceralara yelken açmam lazım :)
    vodafonenin iyi yanıda. ay başında 100 mb 3g ile diyor ya ben belki 2 gb kullanıyorumdur edgeye geçene kadar sömürüyom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 29 Nisan 2011; 15:29:39 >
  • bende aslında netbookta kullanmak için bu tür bişey bakıyordum ama "kademeli jet modem" için normal avea hattım olmasına karşın yinede data hatta için yeni bir hat almam gerekiyormuş.

Dolayısı ile 29 tl modem (30 Nisana kadar - sonra 49 tl) + 47 tl yeni hat vergisi + 9tl aylık 1g internet (3 ay için düşünürsek)= 103 TL ödemek gerekiyor.

Bu durumda Faturasız Jet Modem Kampanyası ile Modem+Faturasız SIMKart+4GB/3ay internet+Sınırsız TTNET WiFi/12 ay=89TL Tl alıp sonrasında bu tarifedeki "1GB internet 9 TL'ye cepte!" tarifesinden devam etmek (tabi eğer Faturasız jet modem kampanyası ile alınan hatta bu tarife tanımlanabiliyorsa) kullanmak çok daha mantıklı.

Bu konuda kafa yormuş arkadaşlar zaten eksik / fazla birşey varsa düzeltme yapacaktır.
  • faturalı hatlarda da var mı bu olay?
    bi de sadece telefon yeterli değil mi modem filan istemiyor,
    ben direk telefonu kablo ile bağlayıp modem yapıpı bunu kullanıcam zira evde net yok 1-2 ay snra fiber gelicek o yüzden de başka bir şeye geçmek istemiyorum,
    bu şekilde 9 liradan yavaş dahi olsa evden nete girmek mümkün mü arkadaşlar?
  • avea hattım faturalı. ancak "kademeli jet modem" için ayrı bir data hattı satın almanız gerekiyor! Müsteri Hizmetleri ile konustum 1 gb 9 TL - eger gecersen 4 gb 29 tl için malesef uygulama bu şekildeymiş.

Ancak diğer tarife olan "9 Tl'ye 1GB cepten internet" için ayrı hat almanız gerekmiyor.
  • Avea faturalı hattım var.Müşteri hizmetleri ile konuşsam Avea 1gb cepten internetten yararlanabilirmiyim.
  • Güzel kampanya şu ibluever işini halledersem alabilirim.
  • Faturalı hatlar için niye yapmazlar böyle birşey anlamıyorum. 250mb lık pakete 15 tl veriyorum her ay. telefonda devamlı gtalk, gmail ve facebook açık olduğu içinde yetmiyor. 1gb lık tarifeye geçeyim dedim bir baktım 29 TL. oha avea oha yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniactolga

Faturalı hatlar için niye yapmazlar böyle birşey anlamıyorum. 250mb lık pakete 15 tl veriyorum her ay. telefonda devamlı gtalk, gmail ve facebook açık olduğu içinde yetmiyor. 1gb lık tarifeye geçeyim dedim bir baktım 29 TL. oha avea oha yani...

al vodafone hat ayda 8 tlye kota hesabı yapmadan sınırsız kullan
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.