Şimdi Ara

Avea farkı (Diğerlerinde asla yok) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ne kadar ilginç, şirket bana 3 tane avea hattı verdi, hepsini dağıttım aileme ve akrabalara, turkcell kullanıyorum yıllardır. Kaliteden ödün veremem. Avea dan cacık olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: SonyStyle

505 234 56 78 numarali aboneyi aradik diyelim.
    "Aradiginiz kisiye su an ulasilamiyor.Lutfen sinyal sesinden sonra mesa.."

Daha sonra bu abone telefonunu aciyor ve bize aninda mesaj geliyor.

"Daha once aramis oldugunuz 505 234 56 78 numarali aboneyi simdi arayabilirsiniz"

Bu güzide özellik ne yazik ki tcell'de yok. 5 senedir tcell kullanmiyordum.
    Sirket hatti olarak tcell verdiler ve bu özelligin var olup olmadigini kontrol etmek amaciyla müsteri hizmetlerini aradim.
    Maalesef sistemlerinde henüz böyle bir özelligin olmadigini , fakat ileride yapabileceklerini söylediler.
    Buradan AVEAYI SEVMIYORUM , AVEANIN 2 YUZU, LANET OLSUN AVEA gibi konu acan arkadaslara sesleniyorum.
    Avea saniye hesabi , tcell dakika hesabi calisiyor.
    Tcell'de 1 saniye konussan 1 dakika parasi aliyor. Peki avea? 6 saniyede bir ücret artiyor.
    Avealiyim yüzüm gülüyor. Avea kullaniyorum OH BE! diyorum.
    Var mi sesimi duyan? Yorumlarinizi beklerim.
    Saygilarimla,

Umut
    26
    Personell Plus abonesi
    Izmir

http://forum.donanimhaber.com/m_18016619/tm.htm ARKADAŞIM bu konuyu ben açtım okuda karar ver bakalım avenın iyi olup olmadığına!!! kim karşlıyacak benim boşa giden kontörlerimi???? müşteri hizmetlerini arıyosun bi cevap bulamıyolar ve cevap hazır form oluşturalım ilgili birim size dönsün... hani nerde ilgili bölümm?????? dün kaç kontörün gitti haberin var mı? turkcellde en azından kontör gidince msj gelio ve anlıyosun.. bunda öle bişide yok kontörlerin bittiğini anca sorguladığında öğreniyorsun ve neye uğradığını şaşırıyosun!!!!!!!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.