Şimdi Ara

AVEA'dan alınacak olan iPHONE 6 ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aliekin

Alım gücü olmayan arkadaşlar 36 ay bir telefona taksit ödeyeceklerine almasınlar daha iyi. Ekmek su değil ki bu cihaz, olmazsa kalp krizi geçirip ölmeyiz hiçbirimiz. Bu forumda biri vardı kredi borçları almış yürümüş nerden kredi çekerim de iphone 6 alırım diye araştırıyodu, ondan bir farkı yok bu 36 ay işinin.

Esasen sen haklısın ama millet alıp ödemiyorki dolandırı olmuş çok kişi. İcra yolu ilede alacak almak ölümden beter Trükiyede. O nedenle kimse borç falan ödemiyor kime takarımın peşinde insanlar. Maalesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

quote:

Alım gücü olmayan arkadaşlar 36 ay bir telefona taksit ödeyeceklerine almasınlar daha iyi. Ekmek su değil ki bu cihaz, olmazsa kalp krizi geçirip ölmeyiz hiçbirimiz. Bu forumda biri vardı kredi borçları almış yürümüş nerden kredi çekerim de iphone 6 alırım diye araştırıyodu, ondan bir farkı yok bu 36 ay işinin.

Esasen sen haklısın ama millet alıp ödemiyorki dolandırı olmuş çok kişi. İcra yolu ilede alacak almak ölümden beter Trükiyede. O nedenle kimse borç falan ödemiyor kime takarımın peşinde insanlar. Maalesef...

Allah sonumuzu hayır etsin diyorum. Söyleyecek bişey bırakmıyorlar insana..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: slayshot

Ben aveadan aldim. Apple in sitesinden apple garantili cihaz gorunuyor 2 yil garantili bilgin olsun

Hocam 2 sene apple store garantili mi yoksa ilk sene apple store ikinci sene kvk, mobiltel vs. gibi firma garantili mi cihaziniz? Sorgulamada ne cikiyor?
    Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

Orijinalden alıntı: slayshot

Ben aveadan aldim. Apple in sitesinden apple garantili cihaz gorunuyor 2 yil garantili bilgin olsun

Hocam 2 sene apple store garantili mi yoksa ilk sene apple store ikinci sene kvk, mobiltel vs. gibi firma garantili mi cihaziniz? Sorgulamada ne cikiyor?
    Tesekkurler.

2 sene applestore garantili cihaz

• Aveadan iphone 6 64GB almak istiyorum piyasadan çok aşagıya veriyorlar. Garanti olarak üzerinde mobiltel yazıyor. Mobiltel apple Türkiye garantisi sağlıyormu yoksa farklı birşey mi?
  • Seri no nun sonu TU/A ile bitiyorsa türkiye garantilidir. Bu kadar kafaya takmayın bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok acelem yoktu fakat aveadan İphone 6 64GB gold telefonu aldım. Kutunun altında .....TU/A yazıyor. Seri numarasını apple sitesinden sorguladım ve apple Türkiye garantisini gordüm. Üzerinde mobiltel yada teleservice yazmıyor
  • quote:

Çok haklısın ama şunuda söyleyim bazen durumu iyi olan istese nakiti tırınk diye sayıp iphone6 pulus alma gücü varken taksitle alan insanda çok var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: polen06

Çok acelem yoktu fakat aveadan İphone 6 64GB gold telefonu aldım. Kutunun altında .....TU/A yazıyor. Seri numarasını apple sitesinden sorguladım ve apple Türkiye garantisini gordüm. Üzerinde mobiltel yada teleservice yazmıyor

Kaç tl ye aldınız hocam ??

• hocam biraz geç oldu ama 1650 tl aldım.
  • quote:

hocam biraz geç oldu ama 1650 tl aldım.

Bize de hayırlı olsun demek düşer umarız bir sıkıntı çıkmaz cihazda
  • iyi çok şükür bir sıkıntı yok kullanıyorum. hatta elimden hiç düşmüyor desem daha doğru olur.
  • Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: baruter2

Avea'dan satın alınacak olan iphone 6 (kontratsız nakit para ile ) APPLE TÜRKİYE garantili midir?
    imei sorgusu yapsam orada 2 yıl garantiyi gördüğümde mi anlayabilirim Apple Türkiye garantili olduğunu?
    Bi arkadaşa sordum, spot satılabileceğini daha evvel sattıklarını söyledi forumdan..bu sebeple APPLE TÜRKİYE garantili olduğunu nasıl anlayabilirim?

Edit : Uzun lafın kısası, apple sitesinden imei sorgusu yaptığımda 2 yıl garantiyi gördüğümde APPLE TÜRKİYE garantili mi oluyor? ya da apple Türkiye garantili olduğunu en kısa şekilde nasıl öğrenebilirim?

Hocam ne kadara alcaksınız ki avedan gidin appstoreden alın yada olmadı eft ile 2400 sitesinden alın tam garantili olur

• quote:

hocam biraz geç oldu ama 1650 tl aldım.

Hocam 1650 mi 2650 mi ? Bir an yanlışmı yaSınız acaba fiyatmı süştü diye düşündüm :)

• Avedan taksitle aldım..2664'e aldım. 111 TL ödüyorum ayda..
    Bir başkası adına aldım. Kendim Turkcell kullanıyorum..
  • Ben halen alamadım. Ve şu apple garanti işini yeni okudum alırken kontrol edeceğim.

• yanlıslık olmuş hocam tabiki 2650 tl
    iyidkide almışım çok memnunum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.