Şimdi Ara

AVEA ÇÖKTÜ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
13.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • netcii sizi tebrik ediyorum güzel analizinizden dolayı. turkcell operatörlerin içerisinde en iyisi olabilir ama asla ama asla kusursuz değil. heryerde çekme konusunda da fazla abartıldığını düşünüyorum. istanbul'da bile çekmeyen yerler var turkcell'in. aman neyse ya kim ne kullanıyosa kullansın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jethoca

arkadaşlar benim öğrendğime göre aveanın o günkü uzun süre tüm türkiye deki hat kesintisi Jandarmanın Jammer cihazı marifeti ile olmuş duyurulur
    quote:

Orjinalden alıntı: munzur00

Elektrik ve su kesintisinden sonda uzun süreli telefon kesintisi :) bunlar bise özel durumlar başka yerde yok.

tekrarlıyorum

Arkadaşlar benim askeri bir kanaktan aldığım bilgiye göre durum böyle yani jammer ile kesinti oldu

bazı arkdaşlarbu iddiaya gülüyorlar çok abartılı buluyorlar vb. bir de nasıl hem Tüm ülke çapında hem de opratör seçerek oluyor diyorlar.

aslında bu sorunun cevabı zaten belli ve net ama ayrıntılara girmek doğru olmaz diye düşünüyorum

tekrar ediyorum askeri bir kaynaktan bana gelen bigiye göre durum böyle

herkese saygılar

• quote:

quote:

arkadaşlar benim öğrendğime göre aveanın o günkü uzun süre tüm türkiye deki hat kesintisi Jandarmanın Jammer cihazı marifeti ile olmuş duyurulur
    quote:

Orjinalden alıntı: munzur00

Elektrik ve su kesintisinden sonda uzun süreli telefon kesintisi :) bunlar bise özel durumlar başka yerde yok.

tekrarlıyorum

Arkadaşlar benim askeri bir kanaktan aldığım bilgiye göre durum böyle yani jammer ile kesinti oldu

bazı arkdaşlarbu iddiaya gülüyorlar çok abartılı buluyorlar vb. bir de nasıl hem Tüm ülke çapında hem de opratör seçerek oluyor diyorlar.

aslında bu sorunun cevabı zaten belli ve net ama ayrıntılara girmek doğru olmaz diye düşünüyorum

tekrar ediyorum askeri bir kaynaktan bana gelen bigiye göre durum böyle

herkese saygılar

ben de senin iddialarına inanmıyorum arkadaşım. askeri kaynaktan aldım diyorsun ama dediğin bilginin doğru olması mümkün değil. çünkü gsm sistemleri de KABLO İLETİŞİM ALT YAPISI ÜZERİNDEN YÜRÜTÜLMEKTEDİR. sizin dediğiniz olay ancak birbirine radyolink ile bağlı bir kaç istasyonu etkileyebilir.
    ülke çapında bir sorun asla yapamaz. ayrıca asker asla öyle bir şebeke engellemesi asla yapmaz. sadece gereken belli başlı askeri bölgerde jammer kullanılıyor.o da sadece askeri bölge ile sınırlı kalıyor asla sivil hayatı etkileyecek işlem yapılmıyor.

sizin iddianızı en iyi çürütecek yanıtı şudur: büyük şehirlerde yapılan bombalı eylemlerde bile gsm şebekeleri 2. bir bomba olması ihtimaline karşı tümden kesilemiyor.bunu nasıl açıklarsınız acaba?burada önemli bir güvenlik söz konusu, bakınız buna da örnek istanbul güngörende yaşanan acı bir olay....

• avea neye guvenıyor onuda anlamadım ?

ben takrarlıyorum aveadan vazgecemem suan cebıme en uygun olanı ama bukadar mı musterıyı kucuk goruyorlar ya bır acıklama bıle yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Full#Throttle

Şimdi ev telefonumdan aradılar. Şikayeti cevaplamak için. Adam telefondan kaynaklıdır falan filan dedi. Engelleme varsa kaldırmak için gerekli bişeler yaptırdı. 1-2 deneme yaptırdı sorun yok gibiydi. Teknik servisede göstermenizde yarar var dedi.
    Neyse kapadık telefonu gittim odama. Arkadaşa msj atmasını söyledim msn den. Yine gelmedi mesajlar. Hattı 3 telefonda da denedim aynı. Adamada bunları söyledim. Adam hattan kaynaklanan bir problem yok diyor hala.
    Resmen cinayet sebebi bu avea.

Şimdi bir daha aradılar. Sorunun telefondan degil hattan kaynaklandığını tahmın ediyoruz dediler. En kısa zamanda çözecez falan filan dediler. Bakalım.

• çöken çöküyor, yapacak bir şey yok
    google de çöktü iyi mi
    açılmıyor google
  • Sanki biraz düzelme var gibi. Bu sefer arayan eleman bayağı ilgilendi.
  • quote:

Sanki biraz düzelme var gibi. Bu sefer arayan eleman bayağı ilgilendi.

yavaş yawaş yüksek makamlardan arıyorlar
    arayanlar 4441500 harici numara mı?
  • Ya hu alt tarafı bir kaç saatlik bir kesinti olmuş bunda bu kadar abartacak ne var anlamadım.Sanki 10 yıl önce cep telefonu yokken (kullanımı bu kadar yaygın değilken) hayatımız kayıktı da şimdi mi transatlatik oldu?Şahdık şahbaz olduk vesselam
  • quote:

Orjinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

Evet farklı. 050****** falandı. Bugun bir daha aradı. Takip ediyoruz dedi mesaj hareketlerini falan. Düzelteceğimizden emin olabilirsiniz dedi.
  • quote:

quote:

quote:

Evet farklı. 050****** falandı. Bugun bir daha aradı. Takip ediyoruz dedi mesaj hareketlerini falan. Düzelteceğimizden emin olabilirsiniz dedi.

arayınca sor bakalım bölge sorumlusu olabilr numarası lazım olabilr kenara kaydetseydin

• Son arama listesi silindi galiba. Sim i çıkarınca. Ama bir daha arayacagım dedi zaten. 1-2 güne arar. Kaydederim.
  • Düzeltiler gibi. Şuan hiçbir sorun yok.
  • quote:

Düzeltiler gibi. Şuan hiçbir sorun yok.

ŞİKAYET İŞE YARADI ozamn
  • Şu başlığıda değiştirsek, türkcell lilere malzeme çıkıyor
  • quote:

quote:

Düzeltiler gibi. Şuan hiçbir sorun yok.

ŞİKAYET İŞE YARADI ozamn

Ara ara yine sorun olmaya başladı. Ama eskisi kadar değil.
  • abı ben konuyuda ınceledım goremedım sızın sorun neydı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenanmorbulut

abı ben konuyuda ınceledım goremedım sızın sorun neydı ?

Evimde hat çekiyor gibi görünüyor ama arayan ulaşamıyor. Mesajlar gelmiyor, gitmiyor.
    Bugun sabah bir msj daha geldi. Hattınızla ilgili çalışma devam ediyor diye. Hayırlısı.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kenanmorbulut

abı ben konuyuda ınceledım goremedım sızın sorun neydı ?

Evimde hat çekiyor gibi görünüyor ama arayan ulaşamıyor. Mesajlar gelmiyor, gitmiyor.
    Bugun sabah bir msj daha geldi. Hattınızla ilgili çalışma devam ediyor diye. Hayırlısı.

NE ÇALIŞKANmış bu avea
  • izmirde sorun yaşayan var mı şu an ? cuma öğleden sonra gitti hala ne arama yapabiliyorum nede aranabiliyorum. evin içide dışıda aynı şekilde bu bölgeden biraz uzaklaşıyom aramaya başlıyor.bugün 3 kez avea yı aradım 3. arayışımda adres istediler sorun hakkında bilgileri yok :(
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.