Şimdi Ara

avea 5000 mesaj istemiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ama kız arkadasıma da diyemiyorum dakika başı mesaj yazıyor işte oluyorum cevap yazamıyorum yoksa işler kalıyor 2 mesaj yazsam ilgilenmiyorsun diyor seviyorum ileriyide düşünüyorum yaş 25 napıyım bi akıl verin ? ?

Ciddi soruyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karal85 -- 5 Ekim 2008; 0:18:36 >

• tuvaletteydim de
  • Ara konuş, liseli aşıklar gibi sürekli mesajlaşıcakmıyız hep de !!!

Bence tek yolu bu...
  • sürekli mesajlaşırsan büyük ihtimalle yine sıkılacak ve ayrılacak her an her dakika konuşmak işi mahveder bence 5000 olayı çok saçma gerçekten düzgün bir dille bu anllattıklarıını analtırsın anlayışla karşılamalı seni seviyorsa..
  • saçma gelecek ama ayda en az 250 kontur alıyorum bir de 5dk 1 kontur öğrenci hattı
  • bende avea da ayda 600 msj bedavaydı bi ara her gece msjlaşmaktan sıkılıyodum hakkaten hem elim yoruluyo hem kafam yoruluyodu yav.
  • kontör dayandiramiyordum dedim bi avea alayim msj icin allahim nerden aldim ya bugün 2 de aldim suan 4900 a indirmisiz anlat lazim böyle böyle diye yoksa olmuycak
  • evlenin en iyisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: karal85

saçma gelecek ama ayda en az 250 kontur alıyorum bir de 5dk 1 kontur öğrenci hattı

Sen b.ku yemişsin arkadaş, aynı şey benim başıma geldi ama ilginç çözümlerimi konuşturdum tabiki, akşam 5-6 ya kadar mesajlaşıyodum biraz uyucam diyodum sonra gece 11-12 ye kadar mesaj falan atmıyodum uyuyorum hesabına sonra 11 de kalkıp yarım saat iyi geceler muhabbeti ediyodum sonra yatıyodum ama fazla yemedi tabi, sonra da evde meşgul olduğunu söylemelisin bi süre sonra kendi de alışıyo sonra normale döner
  • benim daha 3.günüm daha yeniyiz ondan biraz fazla gidiyor allahtan üni basliyor her gün beraberiz yoksa isin b.k u cikardi
  • 5000 mesaj ın 1 ayda kaç tanesini kullanıyorsun ?
  • arkadaşlar işin b.kunu çıkarmış biri olarak diyorum ayrılmayacak olsanız bile bu mesaj sizi ayırır ne duygu anlarsınız ne bişey trip yersiniz konuşmaz bence mesaja bulaşmamak lazım liseli aşık işi gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waxt -- 5 Ekim 2008; 0:41:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lythari

benim daha 3.günüm daha yeniyiz ondan biraz fazla gidiyor allahtan üni basliyor her gün beraberiz yoksa isin b.k u cikardi

aynı şehirde olan fazla görüşemeyen arkadaşım vardı paso msjlaşırdı 15 günde 5000 rahat bitirirdi telefon elinden düşmüyordu ki?
    sonrada msjlarımız iletilmedi geç iletildi deiye söyleniyor....
    hep sevgililer yüzünden
    5000 sms devam

• okul bi baslasin oturup anlaticam zaten en fazla 5-10 msj o kadar =) oteki türlü isin seyi cikiyor nerdende 5000 tane aldim aklima mıcayim
  • quote:

okul bi baslasin oturup anlaticam zaten en fazla 5-10 msj o kadar =) oteki türlü isin seyi cikiyor nerdende 5000 tane aldim aklima mıcayim

en iyisi ama derslerle uğraşıyorsun benimle ilgilenmiyorsun diyip ayrılmasın başıma geldi bilirim ama ayrılacaksa da kız mı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: hokovic

quote:

okul bi baslasin oturup anlaticam zaten en fazla 5-10 msj o kadar =) oteki türlü isin seyi cikiyor nerdende 5000 tane aldim aklima mıcayim

en iyisi ama derslerle uğraşıyorsun benimle ilgilenmiyorsun diyip ayrılmasın başıma geldi bilirim ama ayrılacaksa da kız mı yok

evlenilcek kız var eğlenilcek kız var yaniii

• quote:

Orjinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

quote:

evlenilcek kız var eğlenilcek kız var yaniii

valla kardeş 35 40 a kadar eğlenilecekleri arayacam kararım kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waxt -- 5 Ekim 2008; 0:49:53 >

• valla hocam biraz fazla deger veriyorum 2haftadir ayni okuldayiz ben hic bisi yapmadim sadece kız dikkatimi cekmisti.geldi bana seni seviyorum dedi =) derslerden sorun olmaz ins muhasebe okuyor benim derslerim ondan biraz daha zor biraz calismam gerekicek =)
  • quote:

valla kardeş 35 40 a kadar eğlenilecekleri arayacam kararım kesin

40 çok ya ozaman kada ewlenip yuva kurman lazım sonra ewde kalırsın
  • Bak kardeş bence sakın ola ki derslerini en ufak ihmal etme ne kadar severse sevsin seviyorsa anlasın geleceğin bu ben o hataya düştüm daha kötü yerlerdeyim senide kandırmasınlar çalışırsın dersine zamanın olunca boş ilgilenirsin en iyisi böyle bencee
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.