Şimdi Ara

Avcılarda Uydunet kullanan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar istanbul/avcılarda uydunet ne durumda kullanan varmı memnunmu?uydunete geçmeyi tavsiye edermisiniz?
    Özür dilerim konuyu yanlış yere açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkkyr -- 14 Ekim 2009; 18:38:49 >

• Sor soruştur kendini ttnet ten kurtar....Üsküdarda akrabalarım var evde 3 genç ögrenci, anne, baba tam 5 kişi hep internet açık...UYDUNET aldılar 512 KB aylık limitsiz 17 Lira.... Çok memnunlar.... Yalnız evde kablo tv olması lazım....Avcılarda durum nedir sor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 14 Ekim 2009; 20:36:57 >
  • Bende Avcılarda oturuyorum ama benim oturduğum mahallede kablo tv şebesi yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: semender86

Bende Avcılarda oturuyorum ama benim oturduğum mahallede kablo tv şebesi yok :(

Avcılar'da Reşitpaşa caddesi üzerinde oturuyorum, 3 yıldır kullanıyorum ufak tefek sorunlar yaşadım, genel olarak mükemmele yakın diyebilirim, tavsiye ederim..
  • dostum bence hiç zaman kaybetme hat varsa sokakta .kota derdınden kurtulursun
  • cevaplar için teşekkür ederim.inşallah en kısa zamanda ttnetten kurtulacağım
  • eski oturdugum semtte arasira da olsa TTnet'e lanet okurdum ama yine de ite kaka idare ediyorduk. 3 ay once Avcilar'a tasindim kablo internete gectim simdi de Uydunet'e hergun lanet okuyorum.

aslinda 10 gun oncesine kadar problem yoktu internetin kagni gibi yavas olmasi disinda tabi onu artik problemden saymiyorum en azindan surekli baglanti kopmuyordu.

ne zamanki havalar bozmaya basladi net surekli kopmaya basladi. gecen gun arkadas aradi durumu anlatti hersey normal sizde sorun var dediler... 30 dakika sonra ben aradim bu kez de modeminiz sinyal almiyor o bolgede bi ariza gorunuyor yarin ekip yollayacagiz dediler.

Ertesi gun ben evde yokken gelmisler modeminize asiri sinyal geliyor o yuzden sorun vardi duzelttik deyip gitmisler ama hala degisen bisey yok. Asiri sinyal ne onu da anlamis degilim

kampanyadan faydalandik yaninda da Scientific Atlanta diye aptal bi modem verdiler Uydunet'ten kurtulup DSL'ye geceyim tekrar diyorum ama 2 yil dolmadigi icin modemin parasini da tahsil ediyorlar.

un ufak yagmurda ruzgarda kablo tv kopuyor net baglantisi gidiyor Uydunet'e

• 05.11.2009 saat : 14.12 itibariyle Turksat'in sitesinden aldigim goruntu.. umarim duzeltirlerde bu iskence sona erer... http://forum.donanimhaber.com/m_33466213/tm.htm avcilar'da bu kadar sorunlu bi hizmet verdiklerini bilseydim hic bulasmazdim.

Avcılarda Uydunet kullanan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoST_PaTRoL® -- 4 Kasım 2009; 14:25:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LoST_PaTRoL®

eski oturdugum semtte arasira da olsa TTnet'e lanet okurdum ama yine de ite kaka idare ediyorduk. 3 ay once Avcilar'a tasindim kablo internete gectim simdi de Uydunet'e hergun lanet okuyorum.

aslinda 10 gun oncesine kadar problem yoktu internetin kagni gibi yavas olmasi disinda tabi onu artik problemden saymiyorum en azindan surekli baglanti kopmuyordu.

ne zamanki havalar bozmaya basladi net surekli kopmaya basladi. gecen gun arkadas aradi durumu anlatti hersey normal sizde sorun var dediler... 30 dakika sonra ben aradim bu kez de modeminiz sinyal almiyor o bolgede bi ariza gorunuyor yarin ekip yollayacagiz dediler.

Ertesi gun ben evde yokken gelmisler modeminize asiri sinyal geliyor o yuzden sorun vardi duzelttik deyip gitmisler ama hala degisen bisey yok. Asiri sinyal ne onu da anlamis degilim

kampanyadan faydalandik yaninda da Scientific Atlanta diye aptal bi modem verdiler Uydunet'ten kurtulup DSL'ye geceyim tekrar diyorum ama 2 yil dolmadigi icin modemin parasini da tahsil ediyorlar.

un ufak yagmurda ruzgarda kablo tv kopuyor net baglantisi gidiyor Uydunet'e

Karalama amaçlı yazılmış dikkate almayın. İstanbulu daha 2 ay önce sel götürdü, kablo tv-internet bir dakika kesilmedi. Yağmur-çamurla kablo tv nin kopmasının ne alakası var? Avcılar'da oturmasam hak verecem de adamla aynı yerde oturuyoruz, modem markamız aynı ve bende bir yıldır neredeyse sorun yok diyebilirim. Avcılar diye genelleme yapmayalım, insanları soğutmayalım.

• arkadasim bilip bilmeden konusmayalim.. telekom yada turksat benim babamin mali degil herhangi birini karalamanin bana bi menfati de yok. yasadigim tecrubeyi anlattim. sen nerede oturuyorsun bilmem ben resitpasa'dayim ve sorun hala devam ediyor. derdim karalamak olsaydi bastan beri sorun var derdim iyi okursan son 10 gundur sorun var diyorum..

diger bolgeleri bilmiyorum ama biraz arastirirsan ozellikle avcilar civarinda kronik bi sorun var cogunluk boyle soyluyor. kafasina gore her 25-30 dak. baglanti kopuyor bazen 1 saat bazen 2-3 saat gelmiyor parasini odedigim hizmeti almak hakkim sanirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.