Şimdi Ara

Avatar The Last Airbender : The Rift l Ana Konu l Eser Çıkmadı. l

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
4.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Avatar The Last Airbender : The Rift l Ana Konu l Eser Çıkmadı. l

Bu daha önce bahsettiğim yeni çizgi roman üçlemesi. Yine Gene Yang tarafından Arayıştan sonra yayınlanacak. Konu ateş ulusu kraliyet ailesinden Aang'in Cumhuriyet Şehrini inşaasına geri dönecek. Buradaki amaç nasıl arayışta Zuko, Azula ve Anneleri arasındaki ilişkiye odaklandılarsa aynısını diğer üyeler arasındada yapmak. Arayışta bir miktar Sokka ve Katara ya arasındaki ilişkiye değindikleri gibi. Bu kitap en çok Toph odaklı olacak. Ana karakterler de Aang ve Toph olacak.(Taangcılar boşuna sevinmesin romantik anlamda değil).

Ayrıca bu üçlemenin son olmayacağı büyük ihtimal arkasından başka çizgi romanlarında geleceği söylendi.

Çıktığı gibi çevirisi paylaşılacak. Son haberleri de burdan yazarız.

Çıkış Tarihi; 5 Mart 2014

• Halen daha gelmedi mi rift partları? Rift part 2'nin bile en son piyasaya sürüm tarihi 1 Ağustos yazıyordu avatar.wikia'da.

@FrioVentus

Sen çeviri işlerini bıraktın mı naptın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Halen daha gelmedi mi rift partları? Rift part 2'nin bile en son piyasaya sürüm tarihi 1 Ağustos yazıyordu avatar.wikia'da.

@FrioVentus

http://www.birdizihaber.com/2014/04/avatar-the-last-airbender-the-rift-part-1-turkce/
    Part 2 yi çeviriyoruz. Yavaş ilerliyor biraz zamanım yok pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrioVentus

quote:

Halen daha gelmedi mi rift partları? Rift part 2'nin bile en son piyasaya sürüm tarihi 1 Ağustos yazıyordu avatar.wikia'da.

@FrioVentus

http://www.birdizihaber.com/2014/04/avatar-the-last-airbender-the-rift-part-1-turkce/
    Part 2 yi çeviriyoruz. Yavaş ilerliyor biraz zamanım yok pek.

Teşekkürler. Bekleriz sıkıntı yok.

• Ben ingilizce okudum çok sabirsizim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevirisi hazır arkadaşlar, düzenleme işleminin bitmesini bekliyoruz.

• Buyrun bitti çeviri. Geç kaldığımız için özür diliyorum.
    http://www.birdizihaber.com/2014/10/avatar-the-last-airbender-the-rift-part-2-turkce/
  • Part 3 çıkmadımı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requast

Part 3 çıkmadımı acaba?

+1 var mı bir gelişme
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

quote:

Orijinalden alıntı: Requast

Part 3 çıkmadımı acaba?

+1 var mı bir gelişme

Hocam tr çeviri yapmayacaklar galiba bende ingilizcesini okudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ben Bir şey Soracağım;

Avatar Aang in Büyükliğünde geçen bir çizgi film var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitsuuhbishi

Merhaba Ben Bir şey Soracağım;

Avatar Aang in Büyükliğünde geçen bir çizgi film var mı ?

Legend of Korra'da ufak tefek kesitler var. Onun dışında yok malesef.

• Part 3 çevirisi tamamlandı.
    http://www.birdizihaber.com/2015/03/avatar-the-last-airbender-the-rift-part-3-turkce/
    Çeviri Muhammed Çobanoğlu
    Görsel düzenlemesini de ben yaptım.
  • part 3 geç oldu ama geldi nihayet.artık darısı smoke and shadow'un başına.
  • Az önce 3 bölümü de okudum. Arayış çizgiromanı kadar heyecan uyandıranı yok. Zuko ve Azula olmayınca karakter eksikliği hissediliyor. Yine de fena olmamış tabi.

Bu arada yeni bir çizgi roman serisi gelecek mi yoksa bu son muydu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 31 Mayıs 2015; 2:14:59 >
  • quote:

Az önce 3 bölümü de okudum. Arayış çizgiromanı kadar heyecan uyandıranı yok. Zuko ve Azula olmayınca karakter eksikliği hissediliyor. Yine de fena olmamış tabi.

Yenisi gelecek. Onun haricinde bedava çizi roman günü etkinliğinde geçenlerde tek sayılık yeni bir Avatar çizgi romanı yayınlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroid

quote:

Az önce 3 bölümü de okudum. Arayış çizgiromanı kadar heyecan uyandıranı yok. Zuko ve Azula olmayınca karakter eksikliği hissediliyor. Yine de fena olmamış tabi.

Yenisi gelecek. Onun haricinde bedava çizi roman günü etkinliğinde geçenlerde tek sayılık yeni bir Avatar çizgi romanı yayınlandı.

O çizgiromanın tam ismini yazabilir misin?
    Bu çizgiroman olayına bir son vermeyecekler galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 31 Mayıs 2015; 13:58:21 >
  • quote:

quote:

quote:

Yeni çıkacak olan çryi kastetiğini varsayıyorum, ismi Smoke and Shadow. Bu da konusu "The story focus will be "on the Fire Nation and a segment of the population none too happy with the rule of Fire Lord Zuko". The comic will go into detail about a group of people we first met on the ATLA Free Comic Book Day 2013 comic titled Rebound -- the New Ozai Society, a group of malcontents who are rebelling against the new post-war government of the Fire Nation, and whose leader is Mai's father. "

Yani Ateş Ulusu içerisindeki isyan hareketlerini ve hükümet çatışmasını konu alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 31 Mayıs 2015; 15:27:15 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni çıkacak olan çryi kastetiğini varsayıyorum, ismi Smoke and Shadow. Bu da konusu "The story focus will be "on the Fire Nation and a segment of the population none too happy with the rule of Fire Lord Zuko". The comic will go into detail about a group of people we first met on the ATLA Free Comic Book Day 2013 comic titled Rebound -- the New Ozai Society, a group of malcontents who are rebelling against the new post-war government of the Fire Nation, and whose leader is Mai's father. "

Yani Ateş Ulusu içerisindeki isyan hareketlerini ve hükümet çatışmasını konu alacak.

Hem bunu sormuştum hem de tek sayılık bir çizgiroman geldi diye yazmışsın onu da sormuştum. Teşekkür ettim. Bak bu yeni çizgiroman serisi merak uyandırdı işte. Zuko, Azula, Ursa, Mai, Ty-Lee, Ozai son durumları görmek isterdim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hem bunu sormuştum hem de tek sayılık bir çizgiroman geldi diye yazmışsın onu da sormuştum. Teşekkür ettim. Bak bu yeni çizgiroman serisi merak uyandırdı işte. Zuko, Azula, Ursa, Mai, Ty-Lee, Ozai son durumları görmek isterdim.

Mai'yi en son Rebound isimli tek sayılık çizgi romanda görmüştük. Yeni çıkan tek sayılık çr nini adı Sisters ve Ty Lee'nin Toph'la geçirdiği bir günü anlatıyor. Ty lee'nin kız kardeşlerini de tanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 31 Mayıs 2015; 15:57:46 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.