Şimdi Ara

Avalon Heroes > Avalon Rematch (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Story, Co-op modları sayesinde koleksiyonunuzu genişletme imkanı sağlayan, 5v5 modunda ise alışılmışın dışında bir harita düzeni ve farklı bir oyun akışı sunan harika bir oyundu. En hoş yanı ise kalıplaşmış takım kompozisyonları olmamasıydı.

Zaten çok az dota deneyimim varken oynadım bu oyunu. Açık konuşmak gerekirse şu oyunu bir daha çıkarsalar başka hiçbir mobayı açıp 10dk oynamam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan 4 sene oldu hala gelirim konuya ne oyundu be. fava bile atmadım ha, aklıma geliyor. adamın tekinden dukan diye bir karakter yollamasını istemiştim. adam yok falan diyordu sürekli istyordum nolur abi nolur öyle şöyle böyle en sonunda yollamıştı çok sevinmiştim hatta oyunu kapatıp bir süre öyle durasım gelmişti
  • avalon heroes
  • Heey gidi günler hey. Ansızın aklıma geldi, 2020'ye geldik neredeyse eminim ki herkesin hala ara ara aklına gelen bir oyundur bu Avalon Heroes :) Yoichi alıp ormanı gezerek 5 dakikada 10 level olup, 3-4 level'larda ortada gezenleri avlamanın keyfini, dukan alıp deliler gibi farm yapıp birisine ulti atıp onun acı çeke çeke ölüşünü izlemeyi, Keias alıp teamfight'da birine stun atıp onun 6-7 saniye masum masum bakmasını, Masamichi alıp kombo yapmayı, %8 şans denk gelip ultiyle birine tek attığımda yaşadığım sevinci, Humbaba alıp ultisi dolduğunda ortaya gidip birini yiyip (bildiğiniz mideye gönderiyordunuz düşmanı, 10-15 saniye ölmezseniz sindiriyordu ve öldü sayıyordu) direk base atıp chatten edilen küfürlere gülmeyi özledim... Gelmiş, geçmiş ve gelecek en iyi mobadır benim için. Umarım bir gün ansızın dönüş yapar. Good old days...
  • alaplaya seninben kaynananı
  • vay be avalon heroes... ah alaplaya ahhh çok güzel oyunların vardı yarısı satıldı yarısı kapandı ne yaptın be alaplaya
  • aklıma düştü bak yine açılsa da oynasak
  • 2014'ten beri ara ara yazmış herkes. Hala gönlümde apayrı biryerlerde bu avalon heroes, ansızın aklıma geldi bi bakayım dedim haber varmı diye de, malesef...

• Ulan benimde aklıma düştü bi bakayım dedim ne var ne yok herkes anlatmış bi şeyler,valla bu oyunu zamanında oynamayan harbi çok şey kaybetmiştir.Bi daha böyle sistemli bi oyun geleceğini sanmıyorum.ortada adc ile ne farm yapardık aq şampiyonun adı adcydi zaten :d takiru vardı şimdi loldeki udyr gibi ama kaplana falan dönüşüyordu,zindan muhabbeti vardı oda oda ilerlerdik en sonda büyük bi şovalye çıkardı zindan boyunca iyice kasıldıysan onu tek başına kesebiliyodun,bide aklıma geldi omzunda roma sutünü taşıyan bi eleman vardı genelde pazar alanında görürdük oynamak çok sonradan nasip olmuştu,şuan oyun açılsa aralıksız 3 gün oynarım çok rahat

• Missiere kullanıcısına yanıt

Cidden ya inanılmaz hala benimde hatırımda bu oyun içimde nasıl uhde kaldıysa o dönemde. Artık o yok kabullenelim :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.