Şimdi Ara

AUTORUN VİRÜSÜNÜ SİLME VE TEMP BOŞALTMA (RESİMLİ ANLATIM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
6
Favori
97.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iş yerinin bilgisayarının temp o kadar dolmuş ki ekranda yazılar akarken bir an matrix'deki o numaraların yazıların aktığı sahne geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

eline sağlık walla iyi oldu bunları öğrendiğim

aynen güzel bı paylasım olmus saol:))
  • Rica ederim arkadaşlar.Faydalı olduysa ne mutlu bana.
  • Benden de bir tavsiye.Combofix programı bu tarz virüslere birebirdir.
  • Teşekkürler. Şu sıralar autorun virüsüm yok ama her an olabilir Belli olmuyor.
  • iyi bir paylaşım olmuş. Teşekkürler.
  • Rica ederim arkadaşlar.
  • Güzel konu. Süper anlatmışsın dostum, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvanakd5

Güzel konu. Süper anlatmışsın dostum, teşekkürler.

Eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 1 Eylül 2010; 13:59:25 >
  • ellerinize sağlık... inanın acayip makbule geçti artık bıkkınlık gelmişti bu virüsten tertemiz etti. meğer ne çok şey varmış temp de :)
  • ben bu birinci olayı yaptım.bir pencere açılıyor ve bir tuşa basın diyor ve bi anda o sayfa kapanıyor.başkada bişey olmuyor...sizdede böylemi oluyor..
  • yazmayı unuttum,net çok yavaş benim.acaba bunu hızlandırmanın bir yolu yok mu?
  • Merhaba arkadaşlar combofix, dracula, antivir, bazı pc temizleyiciler ve yukarıdaki kodlar işe yaramadı. c ve d sürücülerinde rcycler dosyası ve bir sürü gizli dosya var bunları açıyorum tekrar gizleniyorlar. Ekrana sürekli "dan, dan" sesiyle hata gözüküyor. Dracula autorun.inf dosyasını buluyor siliyorum 10 dk sonra yine buluyor acaba silmiyor mu. Format atsam autorun.inf d sürücüsünde de var oraya atamam neler yapabilirim sizce? Olmazsa bir tane kasper alıyım diyorum...
  • arkadasım bende nod32 var ancak karantina altına alıo virüsleri..

bugün denedim ilk anlattığın kodları baya bi sildi..cok saolasın arkadasım ya cok teşekkur ederım..
  • Kodları metin belgesine kopyaladım, bat uzantılı olarak kaydettim. Bat dosyasını çalıştırdım msdos penceresinde "devam etmek için bir tuşa basın" dedi entera bastım. Masaüstü yandı söndü yani yenilendi ama C ve D deki gizli dosyalar hala duruyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabed528

Kodları metin belgesine kopyaladım, bat uzantılı olarak kaydettim. Bat dosyasını çalıştırdım msdos penceresinde "devam etmek için bir tuşa basın" dedi entera bastım. Masaüstü yandı söndü yani yenilendi ama C ve D deki gizli dosyalar hala duruyor?

Sistem dosyasıdır onlar silmez.
  • ellerine saglık guzel olmus..
  • Allah Razı Olsun....
    Süper oldu
  • deneyeceğim.
  • cok saol mesajım bulunsun bu belaya bulasınca burdan bakarım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.