Şimdi Ara

Auris AKSESUAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sade ve hoş görünümlü bir Auris sahibi olabilmek için hangi aksesuarlar kullanmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum. Resimli paylaşımlar olursa çok daha güzel olur düşüncesindeyim..

• - çelik jant olmazsa olmazı orjinal jant kapakları çok kötü bence
    - Aracın arka tekerleği ile çamurluk arasındaki boşluk ile leylek görüntüsünü 3,5luk yay ile indirmek gerekiyor.
    - alaşımlı egzoz ucu,
    - arka 3 cam 1,5 numara + 2 önyan cam 1 numara film
    - ve orjinal büyük spoiler

yeterli gerisi bozuyor bence aracı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

- çelik jant olmazsa olmazı orjinal jant kapakları çok kötü bence
    - Aracın arka tekerleği ile çamurluk arasındaki boşluk ile leylek görüntüsünü 3,5luk yay ile indirmek gerekiyor.
    - alaşımlı egzoz ucu,
    - arka 3 cam 1,5 numara + 2 önyan cam 1 numara film
    - ve orjinal büyük spoiler

yeterli gerisi bozuyor bence aracı.
    - Kendi orjinal jantları gayet kaliteli ve güzel görünüyor. Snowflake şekil , 5 kollu güç göstergesi bana göre. En beğendiğim 2 jant bunlar. Ben 5 kollu kullanıyorum..
    - Kesinlikle ve kesinlikle egzoz ucu alınmalı.
    - Camlara film çok hoş duruyor. Benim tüm camlar 3 numara, arabada siyah. Tam karaşimşek oldu
    - Kapı girişlerine auris yazılı aksesuarlar alınabiir,hoşuma gidiyor.
    - Spoiler 'in en çok yakıştığı arabalardan biri Auris. Bende yok ama ileride taktırmayı düşünmüyor değilim.
    - Keyfi aksesuar olarak navigasyon alabilirsiniz. Özellikle Next 515- 555 önerebilirim. F/p olarak ideal ürünler.
    -Aracın anahtarı çağdışı. 40 liraya sustalı yapıyorlar anahtarı. Garantiyi bozmazsa yaptırmayı düşünüyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

- Kendi orjinal jantları gayet kaliteli ve güzel görünüyor. Snowflake şekil , 5 kollu güç göstergesi bana göre. En beğendiğim 2 jant bunlar. Ben 5 kollu kullanıyorum..
    - Kesinlikle ve kesinlikle egzoz ucu alınmalı.
    - Camlara film çok hoş duruyor. Benim tüm camlar 3 numara, arabada siyah. Tam karaşimşek oldu
    - Kapı girişlerine auris yazılı aksesuarlar alınabiir,hoşuma gidiyor.
    - Spoiler 'in en çok yakıştığı arabalardan biri Auris. Bende yok ama ileride taktırmayı düşünmüyor değilim.
    - Keyfi aksesuar olarak navigasyon alabilirsiniz. Özellikle Next 515- 555 önerebilirim. F/p olarak ideal ürünler.
    -Aracın anahtarı çağdışı. 40 liraya sustalı yapıyorlar anahtarı. Garantiyi bozmazsa yaptırmayı düşünüyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar

Alıntıları Göster
    Peki arkadaşlar Ankara'da Auris aksesuarları bulabileceğim özel servis varmıdır bildiğiniz. Yetkili servislerin verdikleri fiyatlara hiç yanaşılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhalil

Peki arkadaşlar Ankara'da Auris aksesuarları bulabileceğim özel servis varmıdır bildiğiniz. Yetkili servislerin verdikleri fiyatlara hiç yanaşılmıyor.

Alıntıları Göster
    Ankara'dan ziyade ebay sitesinde bir çok aksesuarı tr deki fiyatına nazaran çok ucuza bulabilirsiniz.
    Navigasyon konusunda arkadaşın belirttiğinin aksine bence aracın gövdesinde işlem yaptırmak yerine 100-150 liraya harici navigasyon alınabilir. Yani şahsen 5 aydır neredeyse 2-3 defa kullanmışımdır navigasyonu. Ve bir çok forumda bu tip hemen hemen her ürünün araçla gelen orjinal sistemden çok farklı (kalitesiz anlamda) bir ses çıkışı verdiği söyleniyor. Yine de siz bilirsiniz.
    Cam filmi konusunda ben de görüşlere katılıyorum. Aracım füme rengi ve üzerinde tam yasal sınırdaki numaralı cam filmi mevcut. Gündüz ışığı kırması iyi bir şey, gece ise yola daha rahat odaklanıyorsunuz.
    Jantlar da keza öyle, iyi bir takım alınabilir. Kış lastiğiniz varsa kapakları bunlara takabilirsiniz. Hem rot balansla uğraşmazsınız hem de sök tak zahmetiniz büyük ölçüde azalır.
    Spoileri ben de taktırmayı düşünüyorum

Bunların dışında aracı kullanan birisi olarak dışındaki aksesuarlardan çok içindeki aksesuarlara önem veririm şahsen. Kauçuk paspas, bagaj havuzu, kaliteli ilkyardım seti vs. Würth ün araç içi için pek çok çözümü mevcut. Eşantiyon bayaa geldiği için biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bozo Luluk

Ankara'dan ziyade ebay sitesinde bir çok aksesuarı tr deki fiyatına nazaran çok ucuza bulabilirsiniz.
    Navigasyon konusunda arkadaşın belirttiğinin aksine bence aracın gövdesinde işlem yaptırmak yerine 100-150 liraya harici navigasyon alınabilir. Yani şahsen 5 aydır neredeyse 2-3 defa kullanmışımdır navigasyonu. Ve bir çok forumda bu tip hemen hemen her ürünün araçla gelen orjinal sistemden çok farklı (kalitesiz anlamda) bir ses çıkışı verdiği söyleniyor. Yine de siz bilirsiniz.
    Cam filmi konusunda ben de görüşlere katılıyorum. Aracım füme rengi ve üzerinde tam yasal sınırdaki numaralı cam filmi mevcut. Gündüz ışığı kırması iyi bir şey, gece ise yola daha rahat odaklanıyorsunuz.
    Jantlar da keza öyle, iyi bir takım alınabilir. Kış lastiğiniz varsa kapakları bunlara takabilirsiniz. Hem rot balansla uğraşmazsınız hem de sök tak zahmetiniz büyük ölçüde azalır.

Bunların dışında aracı kullanan birisi olarak dışındaki aksesuarlardan çok içindeki aksesuarlara önem veririm şahsen. Kauçuk paspas, bagaj havuzu, kaliteli ilkyardım seti vs. Würth ün araç içi için pek çok çözümü mevcut. Eşantiyon bayaa geldiği için biliyorum

Alıntıları Göster
    @Bozo Luluk , "Navigasyon konusunda arkadaşın belirttiğinin aksine " demişsin.
    Benim önerdiğim navigasyonlar 150-250 liralık harici navigasyonlar. Aracın gövdesine işlem yaptırmayı gerektirmiyor dostum. Düzeltmeyi yapmış olalım, çünkü bende navigasyona 1.500 - 2.000 lira vermeyi gereksiz bulanlardanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

@Bozo Luluk , "Navigasyon konusunda arkadaşın belirttiğinin aksine " demişsin.
    Benim önerdiğim navigasyonlar 150-250 liralık harici navigasyonlar. Aracın gövdesine işlem yaptırmayı gerektirmiyor dostum. Düzeltmeyi yapmış olalım, çünkü bende navigasyona 1.500 - 2.000 lira vermeyi gereksiz bulanlardanım.

Alıntıları Göster
    Pardon hocam navigasyonda Next i duyunca bir an dahili sandım

• quote:

Benim aracımda füme. Aracınızda hangi cam filmi ve kaç numara acaba ?
  • quote:

quote:

Hocam markası Llumar ama kaç numara yaptırdım hatırlamıyorum bayi ile konuştuğumuzda tam yasal sınırda olmasını söyledim (kaça denk geliyorsa artık). Şöyle de söyleyebilirim, gündüz yakın mesafeden (1 metreye kadar) yaklaştığınızda aracın içi görünüyor. Gece ise hiç görünmüyor. Ama araç içinde gündüz ve gece kullanımında dışarıyı gayet net görebiliyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

Hocam markası Llumar ama kaç numara yaptırdım hatırlamıyorum bayi ile konuştuğumuzda tam yasal sınırda olmasını söyledim (kaça denk geliyorsa artık). Şöyle de söyleyebilirim, gündüz yakın mesafeden (1 metreye kadar) yaklaştığınızda aracın içi görünüyor. Gece ise hiç görünmüyor. Ama araç içinde gündüz ve gece kullanımında dışarıyı gayet net görebiliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar daha çok fotoğraflı paylaşımlar yaparsak daha tatmin edici bir paylaşım olur diye düşünüyorum.. Şahsen aklımda bir çok şey var fakat gözümde canlanmıyor bu düşünceler fakat görsel bir bütünlük oluştuğunda fikirler netleşir diye düşünüyorum..

• quote:

Bagaj havuzunawww.turboaksesuar.com dan bakabilirsin hocam gerçekten kaliteli bir ürün

• Akhunturk kullanıcısına yanıt
    Hocam cam filmi konusunda rahatsız edicem seni cam filmini dışarıda mı yaptırdın yoksa serviste mi bide kaça mal oldu bilgi için şimdiden teşekkür ederim
  • Bunu sipariş geçtim

http://www.aliexpress.com/item/6m-auto-decoration-sticker-thread-cute-car-interior-decal-decorate-on-for-opel-ford-focus-2012/864236122.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 30 Mayıs 2014; 13:33:03 >
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Uygulama yapınca bi foto isteriz artık
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Bunu altında yapışkanmı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

Evet
    Bu arada tampondaki çiziği bununla kapacağım

http://www.kliksa.com/urun/m-guard-onarka-4-lu-tampon-koruyucu-gri-53a011/901777357

Yeni geldi ve benim Avangart Bronz renkteki Auris ile renk olarak mükemmel uyumlu

Bunu da aldım:
    http://www.kliksa.com/urun/transformacion-nikelaj-kapi-koruma-serit-16a040/901774148

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 2 Haziran 2014; 13:01:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

Evet
    Bu arada tampondaki çiziği bununla kapacağım

http://www.kliksa.com/urun/m-guard-onarka-4-lu-tampon-koruyucu-gri-53a011/901777357

Yeni geldi ve benim Avangart Bronz renkteki Auris ile renk olarak mükemmel uyumlu

Bunu da aldım:
    http://www.kliksa.com/urun/transformacion-nikelaj-kapi-koruma-serit-16a040/901774148

Hocam bu şerit öndeki nikelanj alt çıtanın üzerindeki siyah yerlere olurmu

• şahin22 kullanıcısına yanıt
    Olur mu bilmem ama üzerindeki bant çok dandik
    Çift taraflı bant ile deneyeceğim.
    Bu arada diğer aksesuar şerit çinden geldi ama turuncu renk hoşuma gitmedi.(Soluk çıktı)
    Bir paket erişte gibi
  • Tampon koruyucu uygulamam :

Auris AKSESUAR

Auris AKSESUAR

Auris AKSESUAR

Auris AKSESUAR

Kapı kenarı nikelaj uygulamam:

Auris AKSESUAR

Ön Tampon koruyucu yapıştırmak için biraz bastırayım dedim, baktım tampon esneme gıcırtısı yapıyor fazla bastırmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Tampon koruyucu uygulamam :

Kapı kenarı nikelaj uygulamam:

Ön Tampon koruyucu yapıştırmak için biraz bastırayım dedim, baktım tampon esneme gıcırtısı yapıyor fazla bastırmadım.

Arabandan nefret ediyorsun ama bir yandan da süslüyorsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TT75 -- 18 Haziran 2014; 9:44:15 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.