Şimdi Ara

Auris 17 jantlar için lastik seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar merhaba aracımın görünümünden sıkıldığım için uzun süredir jant arayışı halindeydim.Bugun 2015 scirocco sahibi bir arkadaşım jantlarını değiştiğini ve eskilerinin garajda durduğunu söyledi ve bende hemen atladım haliyle '' garajda duracağına bende dursun '' diye. Sizlerden yardımını istediğim konu bu jantlar aracımda çok abartı durumu ? ve bu jantlar için en uygun ve en ideal lastik hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz ? şimdiden herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin190728 -- 21 Ağustos 2015; 0:45:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metin190728

Herkese hayırlı forumlar

arkadaşlar merhaba aracımın görünümünden sıkıldığım için uzun süredir jant arayışı halindeydim.Bugun 2015 scirocco sahibi bir arkadaşım jantlarını değiştiğini ve eskilerinin garajda durduğunu söyledi ve bende hemen atladım haliyle '' garajda duracağına bende dursun '' diye. Sizlerden yardımını istediğim konu bu jantlar aracımda çok abartı durumu ? ve bu jantlar için en uygun ve en ideal lastik hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz ? şimdiden herkese teşekkürler

Resim nirde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.