Şimdi Ara

Auris 1.33 almayı düşünüyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı aksamlar. Foruma Afyonkarahisar dan katiliyorum. Ben auris 1.33 almayı düşünüyorum fakat araç hakkında bilgiye sahip değilim Araştırmalarımda tatmin edici sonuçlar vermedi.Araç nasildir motoru yeterli geliyormu, Toyota markası bilindiği üzere sağlam ve baş agritmayan bir marka aurisin bu modelinde toyotaya yakışır bir modelmi.Ayrıca butcem de biraz kısıtlı araca verebilecegim fiyat max 35.000-36.000 boya takintim yoktur onemli bölgelerde olmadığı surece bu fiyata bu kriterlerde basımı aritmiyacak gönül rahatlığı ile binebilecegim bir araç bulabilirmiyim.Toyotayi ve araç piyasasını bilen forum üyelerinden yaralarını rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uluyolercan03 U kullanıcısına yanıt
    Aracı 10 gün önce teslim aldım(sıfır olarak) ben 2016 model üzerinden anlatayım çünkü makyajsız yada önceki kasa hakkında pek deneyimim yok.
    Aracın motoru herkesin bildiği gibi kısıtlı lakin çok agresif kullanan biri değilseniz yeterli performansı sunuyor.Dik bir yokuşta içinde 3 kişi varken stop ettirip kaldırdım sıkıntı olmadı yokuş çekmez vb. dedikodulara pek kulak asmayın.1.33 model life paket ile geldiğinden araç aurisin en boş modeli oluyor buna rağmen güvenlik anlamında hiçbir fark yok diz hava yastığına kadar.Bunun dışında 120-130 km bir yol yaptım araçla gayette dikkatli kullanmama rağmen bana 9 litre gibi bir ortalama verdi ama bu araç yeni olduğundandır diye düşünüyorum çünkü kullanan arkadaşlar şehir içinde 6,5-7 gibi bir ortalama ile kullanıyorlar aracı.Daha sonra ufak detaylar hakkında bilgilendirme yaparım

• bende jetta 1.6 benzinli aracı sattım 1.6 corolla alıp sattım. sora hb araba almaya karar verdim amca oğlunun yeni clio 1.2 var test ettim hoşuma gitti reno bayine gittim 1.2 clio kaporayı verdim bir ay bekledim tam aracım gelecekti fabrika greve girdi gittim paramı geri aldım. gidip 1.33 auris life aldım çekmiyoo diyenlere anlatayım bu arac 6 vites 100 beygir her viteste zıplıyor bana göre 1.6 102 beygir 5 vites jettadan daha iyi performası var her benzinli aracta olduğu gibi rampada vites düşüyor oda normal(yokuşta vites düşürmek istemiyorsan 20 bin daha verip dizelini alacaksın). sonra fiyatına göre bence alınacak arac clio ile 5 bin fiyat farkı var iyiki fabrika greve gitmiş içi çok rahat arka koltuk mesafesi geniş insana güven veriyor. 140 ile viraja gir korkma çıkarsın.16 jant ebatı çok iyi olmuş güvenlik ve yol tutuşu açısından. 1.33 life 6 vites bu yakıta tasarruf açısından bayağı faydası var. uzun yolda 5 litreyi gördüm, bu anlık değil 200 km ortalama 42 tl benzin aldım bence süperrrr. lpg ye gerek yok oda çok iyi oldu lpg yi hiç sevmem arızası kılı tüğü bitmez..dizele 20 bin fazla vermek isteyen lpg yi sevmeyenler için tammmm isabet olur. kısacası çokkkk memmmnunummm
    0 | |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan6060606060 -- 11 Mart 2016; 14:37:32 >

• bende jetta 1.6 benzinli aracı sattım 1.6 corolla alıp sattım. sora hb araba almaya karar verdim amca oğlunun yeni clio 1.2 var test ettim hoşuma gitti reno bayine gittim 1.2 clio kaporayı verdim bir ay bekledim tam aracım gelecekti fabrika greve girdi gittim paramı geri aldım. gidip 1.33 auris life aldım çekmiyoo diyenlere anlatayım bu arac 6 vites 100 beygir her viteste zıplıyor bana göre 1.6 102 beygir 5 vites jettadan daha iyi performası var her benzinli aracta olduğu gibi rampada vites düşüyor oda normal(yokuşta vites düşürmek istemiyorsan 20 bin daha verip dizelini alacaksın). sonra fiyatına göre bence alınacak arac clio ile 5 bin fiyat farkı var iyiki fabrika greve gitmiş içi çok rahat arka koltuk mesafesi geniş insana güven veriyor. 140 ile viraja gir korkma çıkarsın.16 jant ebatı çok iyi olmuş güvenlik ve yol tutuşu açısından. 1.33 life 6 vites bu yakıta tasarruf açısından bayağı faydası var. uzun yolda 5 litreyi gördüm, bu anlık değil 200 km ortalama 42 tl benzin aldım bence süperrrr. lpg ye gerek yok oda çok iyi oldu lpg yi hiç sevmem arızası kılı tüğü bitmez..dizele 20 bin fazla vermek isteyen lpg yi sevmeyenler için tammmm isabet olur. kısacası çokkkk memmmnunummm
    0 | |

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan6060606060

bende jetta 1.6 benzinli aracı sattım 1.6 corolla alıp sattım. sora hb araba almaya karar verdim amca oğlunun yeni clio 1.2 var test ettim hoşuma gitti reno bayine gittim 1.2 clio kaporayı verdim bir ay bekledim tam aracım gelecekti fabrika greve girdi gittim paramı geri aldım. gidip 1.33 auris life aldım çekmiyoo diyenlere anlatayım bu arac 6 vites 100 beygir her viteste zıplıyor bana göre 1.6 102 beygir 5 vites jettadan daha iyi performası var her benzinli aracta olduğu gibi rampada vites düşüyor oda normal(yokuşta vites düşürmek istemiyorsan 20 bin daha verip dizelini alacaksın). sonra fiyatına göre bence alınacak arac clio ile 5 bin fiyat farkı var iyiki fabrika greve gitmiş içi çok rahat arka koltuk mesafesi geniş insana güven veriyor. 140 ile viraja gir korkma çıkarsın.16 jant ebatı çok iyi olmuş güvenlik ve yol tutuşu açısından. 1.33 life 6 vites bu yakıta tasarruf açısından bayağı faydası var. uzun yolda 5 litreyi gördüm, bu anlık değil 200 km ortalama 42 tl benzin aldım bence süperrrr. lpg ye gerek yok oda çok iyi oldu lpg yi hiç sevmem arızası kılı tüğü bitmez..dizele 20 bin fazla vermek isteyen lpg yi sevmeyenler için tammmm isabet olur. kısacası çokkkk memmmnunummm
    0 | |

Forumumuza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz

• Nekadar verdiniz araca peki

• Ben 2015 mayısta 48000 e aldım

• uluyolercan03 U kullanıcısına yanıt
    bu fiyata 2011 - 2012 makyajlı kasa bi auris alabilirsiniz donanımı yeterli gelecektir (en boş paketinde bile elektrikli katlanır ayna sis farı vs var) . yaris ile aynı motoru paylaşıyor yani fena sayılmaz yokuş performansı da biraz devirli kullanırsanız tatmin eder.
    ancak 35-36 ya alacağınız auris 2012 nin mutlaka geçmişinin olduğunu göz önüne alın ve dikkatlice araştırın en az 3-4 bin tl hasar kaydı veya 2 parça değişeni çıkar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.