Şimdi Ara

Audio-Technica CKS99 İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
4
Favori
12.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Besleme konusunda cks55 ile cks99 arasında pek fark olmaz. Cks99 ile xduoo veya sansa clip kullanmak daha iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhan kullanıcısına yanıt
    ikisinide besleyebilen en ucuz mp3 player hangisidir? :) @oguzhan
  • tyst kullanıcısına yanıt
    Xduoo x2 veya sansa clip.
    Xduoo daha güçlüdür ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan

Xduoo x2 veya sansa clip.
    Xduoo daha güçlüdür ama.

Teşekkürler
  • Ckm77 ile arasında ne gibi fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoğun olarak club müzikleri tarzı dinleyen birisi olarak sence bassları yeterli olur mu ?
  • merhaba. öncelikle kendimi tanıtayım, adım ibrahim foruma üye olalı çok oldu ama son 2 aydır yoğun olarak telefon bölümünde yazışıyorum. benim bi sorum olacak arkadaşlar. telefonumu sony mdr-ex300sl kulaklıklarımla kullanıyordum ve çok memnundum ancak geçen hafta kulaklıklarımı kaybettim ve orjinalini türkiyede bulamıyorum. onun yerine Ckm77 alsam işimi görürmü yada sizin bildiğiniz(yurtiçi) mdr-ex300sl satan bir yer var mı. ckm77 biraz pahalı sony öncelikli tercihim.
  • audio technica cks 99 yı ep630 la karşılaştırmak yanlış koss falan olsa anlayacagımda,,senheiser cx 300 cx 200 ep 630,,bunlar kulaklık bile degil audio technica 99 ın yanında,,,hele hele ep630 çöp kulaklık
  • bu kulaklıkları nereden temin edebiliriz?
    amazonda var ancak cks77x için 85dolar + 50 dolar da kadar kargo ücreti çıkarmışlar. gümrükte takılır büyük ihtimalle.
  • Girrffe kullanıcısına yanıt
    İkinciel bölümüne bakınız. Ayrıca cdjapan.co.jp de genelde uygun oluyor.

• Merhaba arkadaşlar. Kulaklığı almayı düşünüyorum. Sibilance olayı aklımı karıştırdı, tecrübeli değilim çok ama. Htc one S8 telefonumda kullanmayı düşünüyorum. Spotify ve tidal kullanıyorum çünkü. Sizce bir sorun yaratır mı bu? İlla mp3 çalarla mı dinlemem gerekiyor kalitesini anlamak için. Elimde sansa plus var ama mp3 çalar eziyetine geri dönmek istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.