Şimdi Ara

Audigy 2 ZS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Audigy 2 ZS model bir ses kartım var.Yüksek seste müzik dinlerken birden ses gitti ve bir daha bilgisayarımdan ses alamadım.Ayarlarımı default hale getirdim olmadı hata yazılımsal bir problem var düşüncesiyle format atım problemim genede çöüzülmedi.Yazılım olarak sorsunz çalışıyor gösteriyor.Ama ses çıkmıyor.Yandığından şüpheleniyorum.Çıkardım genel olarak baktığımda bir yanık göremiyorum.İlk olduğunda koku filanda yaymadı etrafa.Sizce ne gibi problemle karşılamış olabilirim.Aldığım ürün garantili faturası dururuyor garanti kapasamında yollasam değiştirirlermi acaba ?.

Not:Ses kartım kenwood amfiye bağlıydı.Problem yaşandıktan sonra kullaklığada takım çalışmadı.

Ayrıca son ses dinlerken oluşan bir problem hatırlatmak isterim.

Yardımcı olursanınız sevinirim.

• Ses drıverlerını kaldır ve tekrar yukle belki düzelebilir ama enkotu ıhtımal olarak ses kartın yanmıs olabilir
  • değerli kardeşimm
    sende creative ses kartından ayrı onboart ses kartı varsa ondanda yapar
    öncelikle onboart ses kartın varsa onu biostan iptal etmeni ve daha senra ayarları kaydederek yeniden denemeni tavsiye edrim
    şayet olmadıysa yeniden driverini kur genede olmadı dersen PC ciye bir gösterr para sıkışmıştır (saka yaptımm)
  • ardkşlar yazdım ama okumadınız sanırım.default yaptım format atım yani yenide yükledim herşeyi düzelmedi.on board ses kartına gelince zaten çalışken birden deafult olcak hali yok :) iptal halindeydi on board ses kartım önerlieriz bekliyrm.
  • öyle bir sorun ki ses kartını başka bir bilgisayarda denemeden neyin ne olduunu anlaman zor..malesef..öyle bir imkanın varsa öneririm..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.