Şimdi Ara

Audi tt 2007-2008 yorumlariniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 70-71000 butce ayirabiliyorum sahibindende 80-90 arasi genellikle ama onlarin cok sisirilme oldugunu dusunuyorum genel olarak bilgi almak istiyorum tercih cabrio ama coupe de olabilir ilan onerebilirsiniz ve artilari eksileri nelerdir kac kurus yakiyor kullananlar memnun mu vs vs sayip dokerseniz sevinirim yani ayrica ozel olarak merak ettigim iki sey de usb girisi varmi ve aynalari katlaniyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Bütçenize gore konusacak olursak temiz bulmanız biraz zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Hocam sahibindende temizleri 85 civari ama dedigim gibi hep balon fiyatlar ve cabuk satilabilen bir arac degil pazarlik payi yuksek bir arac

• quote:

Orijinalden alıntı: Ege2704

Hocam sahibindende temizleri 85 civari ama dedigim gibi hep balon fiyatlar ve cabuk satilabilen bir arac degil pazarlik payi yuksek bir arac

S2000 lerede bir bakabilirsiniz.

• #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya alabiliyosan mercedes bmw audi 3unden sasmican bide bunlari kullanirken o tarz bir araca gectin mi cok kotu oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Ege2704

Yok hocam ya alabiliyosan mercedes bmw audi 3unden sasmican bide bunlari kullanirken o tarz bir araca gectin mi cok kotu oluyo

O kisiye gore degisir bence.Japona karşı bir önyargı sezdim .Bu üç marka içersinde cabrio araç olarak Audi en mantıklısı olur.Aynı yıldaki M3 ler Z4ler 6 haneli rakamlarda.

• Bende uzun süredir Audi TT bakıyordum. Şu an için fiyatların balon olduğunu söyleyebiliriz.

Şu aracı Mart ayında gördüm ve gidip konuştum. O dönemde kazası yoktu ve benden 73 bin TL istedi. 1 hafta sonra arabayı almaya gittim ve biraz pazarlık yapmak istedim. Pazarlığa yanaşmayınca bende çıktım. 3 gün sonra kendisi aradı beni ve gel abi istediğin fiyattan vereyim sana dedi. Bu seferde ben gitmedim.

Neyse demek istediğim, bu gibi spor arabaların fiyatları kış dönemi daha uygun oluyor. O yüzden spor araba konusunda ciddiysen, kışı beklemeni tavsiye ederim.

• Darci kullanıcısına yanıt
    Abi piyasa bitik nakit paranin onemi var mesela begendigim arac 85000 yazmis usta dicem ben ciddi aliciyim getir arabayi al 70i hayrini gor verir kendisi bilir vermezsede sikinti yok bekleriz ama cok ineceklerini dusunuyorum 70 olmasa bile 85 yazan tt ci 75 e kesin verir diye dusunuyorum

Hatta bi tanesini aradim oylesine 95 yazmis 80 dedim gel konusuruz dedi

• Kac kurus yaktigini sordun ya artik bu konudan cok hayir gelmez. Linc edilmeye hazir ol kardesim

• b437 kullanıcısına yanıt
    Nedenki

• b437 kullanıcısına yanıt
    2011 sonrasındaki TDI motorlu olanlar harbiden az yakıyormuş ama. Normal B sınıfı kadar yakan TT kulağa hoş gelmiyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 15 Ağustos 2014; 12:02:35 >
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Geliyor da benim suan kullandigim dizel arac 40 kurus civari yakiyor buda oyle yaksa super bir ilani aradim 40 kurus dedi ama pek inanamadim acikcasi 55i gecmese bari

• Ege2704 E kullanıcısına yanıt
    135bin TL civarı TDI'lar zaten sitede. Benzinli olanlar için ise yarı sıkıştırmada 55kr geçer gibi.
  • Ege2704 E kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Pazarlık makası çok geniş. Kafanda araba için bir fiyat belirle ve onu teklif et.
    Aynen oyle yapicam

• Bencede tt iyi bir tercih olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.