Şimdi Ara

AUDİ Q7 2.0 TFSI - PORSCHE YENİ MACAN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
1
Favori
3.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öncelikle size hitap eden hangisi? Benim yaşam tarzıma göre ben macan derim. Sportif giyinirsin spor araba alırsın gibi. Ayrıca Macan'ın içi ve dışı çok daha yeni. 21jant bose ses sitemi ve diğer extra donanımlar ile 845.bin ise q7 yerine tercih ederdim. XC90'nın 2.0 D5 R dizayn parlıamnet mavi+B&W sistem için de fiyat teklifi alın derim. Hem Macan ve Q7 'nin yarısı kadar az yakar, hem sportif görünüm hem de tam bir SUV. Bowers Wilkins'i dahil etmeyi unutmayın.
  • CarlBenz kullanıcısına yanıt
    Insanlar bulmuş ideal ikiliyi keyfini çıkartıyor

Siyasetçi abi + inşaatçı kardeş

Gelsin Luks evler BMW'ler Range Rover'lae

Kesinlikle eleştirdiğimden degil. Tebrik ediyorum. Allah daha çok versin. Burada eleştirilecek biri varsa o da bu sistemi planlayanlardır. Adamlar açık açık dedi ki kardesim bosver sanayiyi cart curtu , katıl bizim partiye , arsa işlerinde , belediye işlerinde yardım ederiz sana sen yeter ki inşaat yap. Durum boyle olunca vatandaş napsin . Devlet destekli iş varken başka iş yapilir mi ? Saldırdılar inşaata. Eger sanayi işi yapsaydılar en az 10 yil sonra para kazanmaya baslardilar. Ama insaat aninda para getirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    Keşke zamanında bizde yapsaydık hocam.
    Eleştirdiğimden değil, bu cidden böyle TR'de
  • macan 745 mi
    O kadar etmez
    Sıfıra yakın ikinci el 2018 macanlar 540 civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 20 Şubat 2019; 13:14:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

macan 745 mi
    O kadar etmez
    Sıfıra yakın ikinci el 2018 macanlar 540 civarı
    Hocam onlar makyajsız kasa. Makyajsız kasanın sıfırını neredeyse o fiyata veriyorlar :)
  • Allah bize de böyle ikilemde kalma telaşesi versin 500 bin lere Q7 alırdım ben olsam Macan alt sınıf porsche de olsa..
  • O tiksinc havalandirma ızgarasindan vazgecemedi noxvag.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 20 Şubat 2019; 13:48:29 >
  • quote:

Fakat İstanbul merkezli inşaat şirketimiz mevcut. Genelde devlet ihaleleri vs.

quote:

Q7 için 858.000 TL, Macan için 745.000 TL

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.