Şimdi Ara

Audi A8 (s8) vs BMW 7 (b7) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: bianconera

Şimdi konuyu açan arkadaşın amacı ne?
    7 serisi ile A8'i kıyaslamak mı ?
    1.'si resimdeki 7 serisi eski kasa.
    2.Bu sınıfta S-Class'ın eline her ikisi de su dökemez.

S- Class nerden çıktı konu açan arkadaş B7 ile A8 karşılaştırıyor.
  • 2009 a8 nasıl görünecek?

Audi A8 (s8) vs BMW 7 (b7)

• İç mekanında pek bi değişiklik yok galiba.
  • Resimler henüz similasyon muhtemelen direksiyon şekl, değişir. Bir de yeni BMW 7 gündemde yanılmıyorsan 0cak 2009 da satışa başlanacak oldukça sportif dizayn edilmiş. Dolayısyla Audi bunu bekleyip değişiklikler yapabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Şimdi konuyu açan arkadaşın amacı ne?
    7 serisi ile A8'i kıyaslamak mı ?
    1.'si resimdeki 7 serisi eski kasa.
    2.Bu sınıfta S-Class'ın eline her ikisi de su dökemez.

S- Class nerden çıktı konu açan arkadaş B7 ile A8 karşılaştırıyor.

demek istediğimi anlamadınız galiba.S-Class'ın sınıfının en üstün aracı oldugunu kişisel fikrim olarak ifade ettim sadece.
    Bu arada ısblack bentley bu araçların sınıfında değil.Fiyatından belli oldugu üzere..

• 1- Dediğin olsun haklısın Mercedes iyidir. Topic açarsan orada Mercdes i anlatırsın.
    2- Bentley malesef bahsi geçen araçlar sınıfındadır yani H2'de. Espriyi yakalayamadın, "Bentley" nede olsa Audi çatısı altında...
  • ben sıze bu 7 serısını demek ıstemedım bılındıgı uzere bu 7 serısı bu a8 ve mercedes s sersınden önce wardı.
  • bentley ı de dahıl ettıysenız o zaman royce royce yıde dahıl edın nede olsa bmw catısı altında.
  • bide bu dubaili 7 serisi çakma gibi geldi arka lambalar farklı orjınalınden hem bana bıraz daha darmıs gıbı bgeldı. bide denedım ama koyamadım yenı 7 nın fotolarını koysanız daha ıı olur.
  • yeni 7 serısının fotolarına bakmak ısteyen

http://garagetuning.blogcu.com/yeni-bmw-7-serisi_19726101.html

sitesine bakabilir.
  • BMW için ; Benim yayınladığım resimler makjaydan önceki durumdu rocky nin ise makiyaj sonrası güncel durum. Dolayısıyla başka bir kasası yok 7 serisinin br de bahsettim yıl sonunda gelecek olan yeni kasa 7 serisi var daha rafine daha sportif duruyor onu bu topic dahil etmiyorum zira Audi'nin yeni A8 2009 da piyasaya çıkacak.
  • Dubai BMW ler çakma değil orada şahsen gördüm bu BMW ler olağan üstü güçlü motorlu arabalar yanılmıyorsam 300 -400 bg arasında değişyor. Alpina modelleri benzinin beleş olduğu ülkelerin favori arabasıdır.
  • edt.
    B7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 5 Ekim 2008; 11:56:40 >
  • Kişisel düşüncem ; Ne Mercedes Ne BMW ... Audi bu konuda gerçekten rakipsiz. Adamların her yeni modeli olay oluyor
  • Hadi ben de gidim bmw topiğine 7 serisi mi A8 mi diye topic açayım.Ne kanıtlanmaya çalışılıyor ya da arada bi çekememezlik mi var anlamış değilim.Audi topiğinde zaten böyle bir konunun yorumları ve cevapları bellidir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Minik_cooper

Kişisel düşüncem ; Ne Mercedes Ne BMW ... Audi bu konuda gerçekten rakipsiz. Adamların her yeni modeli olay oluyor

Bu konuda dediğin heralde lüks segment oluyor.
    O halde bende derim ki bu sınıfta Audi'nin daha 40 fırın ekmek yemesi lazım S-Class düzeyine çıkabilmesi için.
    Bu sınıfta Audi çoğu testte 3.sırada Mercedes ve Bmw'nin ardından geliyor dipnot..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Minik_cooper

Kişisel düşüncem ; Ne Mercedes Ne BMW ... Audi bu konuda gerçekten rakipsiz. Adamların her yeni modeli olay oluyor

Bu konuda dediğin heralde lüks segment oluyor.
    O halde bende derim ki bu sınıfta Audi'nin daha 40 fırın ekmek yemesi lazım S-Class düzeyine çıkabilmesi için.
    Bu sınıfta Audi çoğu testte 3.sırada Mercedes ve Bmw'nin ardından geliyor dipnot..

Hangi Testler ?

AutoBildmi,Autozeitung mu,AMS mi hangisi ?

Bnm gördüklerimde Audi ya ikinci yada birincide

testlere bakarsak Audiyi lider ilan etmiş oluruz .Mercedes bana göre knforuyla donanımıyla iyi o sınıfta yoksa A8 bana göre yine daha makul iyi araç

• kesinlikle A8/S8
  • kesinlikle BMW tabi bu benim kisisel zevkim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.