Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Audi A5 1.8 TFSI Coupe vs Sedan 3-520i veya E180 Premium

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Audi A5 1.8 TFSI Coupe vs Sedan 3-520i veya E180 Premium
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    120 Mesaj

Kesinlikle oynar yarı yarıya fiyat hocam emin olabilirsiniz. Babam'da bu arabadan çok daha pahası yüksek bir araç olmasına rağmen bedel olarak yarısından biraz daha fazlasını ödüyor kaskoda 320i'nin.

Bu arada özel plaka için prosedür nasıl oldu hocam tam olarak ben çok uğraştım kesinlikle vermediler ikametgah çıkartmamı istediler fakat araç için anlaşmıştım bile teslim almam gerekiyordu hazırdı diye sıradan plaka aldım. Ben Sahil evleri tarafındayım Narlıdere trafik müdürlüğüne bağlı burası, bağış miktarı konuşamadık bile.
    |
    |
    GrkmAdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2012 Renault Megane III Sport Tourer 1.5dCi Privilege (Smoke Grey)
  • Yarbay
    5607 Mesaj
    Bmw 520i kesinlikle ve kesinlikle hatta olursa 520d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    intel i7 2600k 5.5 ghx,phenom 965 4.69,i7 4770k 4.5ghz/asus maximus VI formula,asus maximus ıv extreme,gıgabyte 870a-ud3,gigabyte z97x gaming g1/msı gaming 780 ti,TİTAN X,zotac 1080gtx amp ext sli /gskill 8gb 1600mhz cl7/corsair h90 sivi sogutma/cm haf942/cooler master silent pro gold 1200w
  • Yarbay
    3953 Mesaj
    a5'in zamanı geçeli çok oldu, diğer 2 seçenekten birini tercih edin
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlocParty

Kesinlikle oynar yarı yarıya fiyat hocam emin olabilirsiniz. Babam'da bu arabadan çok daha pahası yüksek bir araç olmasına rağmen bedel olarak yarısından biraz daha fazlasını ödüyor kaskoda 320i'nin.

Bu arada özel plaka için prosedür nasıl oldu hocam tam olarak ben çok uğraştım kesinlikle vermediler ikametgah çıkartmamı istediler fakat araç için anlaşmıştım bile teslim almam gerekiyordu hazırdı diye sıradan plaka aldım. Ben Sahil evleri tarafındayım Narlıdere trafik müdürlüğüne bağlı burası, bağış miktarı konuşamadık bile.

Konak ilcesine bagli bir akrabamizin uzerinden aliyorum araci.

Akrabamizin ustune yapip sonra babamin uzerine devredecegiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Anladım hocam benimde sonrasında devir işlemi yaparsam konak ilçesi tarafına ikametgah falan çıkarıp çözmem gerekecek gibi duruyor. Aracı tanıyanlar bu plaka ile tanıdı bile belki uğraşmam artık. Son olarak Luxury line hayırlısı olsun bence
    |
    |
    GrkmAdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2012 Renault Megane III Sport Tourer 1.5dCi Privilege (Smoke Grey)
  • Yarbay
    7570 Mesaj
    Yakıtına katlanabilirseniz 5.20İ daha doğru olur. İstanbul içinde 14.8L ile geziniyorum.
    E180 i direk eleyin.
    100.000 TL ve üstü araçlara bakıyorsanız 3 yaşı geçmesin, mümkünse garantisi devam eden bir araç bakın.Bakımı,açabileceği masraflar çok üzer
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.