Şimdi Ara

audi a3 titreme, egzost hatası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: atemage

Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Servise götürdüm sorun çözüldü. Bundan sonra benzer sorun olan arkadaşlar olursa diye detayını yazayım:

1 buji ve bobin sizlere ömür olmuş. bu sebeple araç çok yakmaya ve titremeye başlamış. egzostaki işaret bir yandan buji ve bobinleri de gösteriyomuş yani :) 1 adedi bozuktu ancak ben 4 bujiyi bobini de değiştirttim toplam 280 TL masraf tuttu. 3 tane sağlam olan buji bobini de aldım yedekte evde dursun diye yarın öbür gün bişey olursa vs.

hikayenin özeti budur yani. benim kişisel çıkarımlarım,

-petrol ofisi vs gibi benzinciler zaten hep kurşunsuz ve yüksek oktanlı satıyor. eğer bildiğiniz benzinci ise sosunu bence benzinde aramayın.
    eğer depoda sadece az benzin varken yapıyo olsaydı bu titremeleri depo pis denirdi temizlemezi kolay
    egzosla ilgili bir hata bile verse audi ateşleme vs çıkabiliyormuş altından bunu da gördüm. bu konuda bir deneyim sahibi oldum herhangi birine yardımcı olabileceğim birşey varsa seve seve yardımcı olurum.

Geçmiş olsun. Sorun çözüldükten sonra gelip buraya sonucu yazmanız ne kadar düzgün biri olduğunuzu gösteriyor.

Bazıları sorun çözülünce "sorun çözüldü konu silinsin" yazıp kayboluyor yazıklar olsun. Bazıları da ilk mesajını bile editleyip siliyor ki yuh onlara.

teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.