Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba

Resimlerdeki gibi menü gelmesi gerekiyor

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• colorsm61 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Bende istasyon logoları göster seçeneği çıkmıyor. Servis e giderken sorarım güncel sürümden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum.

Resimler için teşekkürler.
  •  Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)

radyo logosu ile ilgili farkın sebebi yazılımdır servise bu talebi iletirken en azından sürümleri söylemek onları da yönlendirecektir çünkü hiçbir şeyden haberleri yok

• colorsm61 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Güzel oldu.

Bu arada A3 sedan Bagaj lambası sayıf geldi bana led olan ile değiştirdim. Eskisinden daha iyi oldu.

(T10 tipi ampul kullanılıyor)

• yndy Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Benimde arabam 2016 / 11. ay.

Aynı düşünceyle ( yazılım güncellemesi ) ekran logoları aktif olur diye tahmin etmiştim fakat aracımı 15 bin km bakımına götürdüğümde servisten ekran için tanımlanmış herhangi bir yazılım güncellemesi olmadığını söylediler.

Anlaşılan 2017’den itibaren ufakta olsa donanımsal bir değişikliğe gidilmiş ekranda..

• quote:

Orijinalden alıntı: xclusive06

Merhaba

Aynı düşünceyle ( yazılım güncellemesi ) ekran logoları aktif olur diye tahmin etmiştim fakat aracımı 15 bin km bakımına götürdüğümde servisten ekran için tanımlanmış herhangi bir yazılım güncellemesi olmadığını söylediler.

Anlaşılan 2017’den itibaren ufakta olsa donanımsal bir değişikliğe gidilmiş ekranda..

O yazilim guncellemesi vardirda servislerin en isine gelmeyen nokta bunlari guncellemek oyuzden yok diyorlardir

• ozelllll O kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın.

ben de değiştirmek istiyorum. değiştirmek zor mu? bir çok tipte t10 var hangisini almalıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

quote:

Merhaba

O yazilim guncellemesi vardirda servislerin en isine gelmeyen nokta bunlari guncellemek oyuzden yok diyorlardir

Araba servise kadar gitmişken ve rutin bakım için zaten standart ücreti tahsil ederlerken, eğer ellerinde tanımlı yazılım olsa yüklerlerdi diye inanıyorum.

En azından olupta yüklememeleri için mantıklı bir sebep yok ortada.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EUS

quote:

Merhaba

Araba servise kadar gitmişken ve rutin bakım için zaten standart ücreti tahsil ederlerken, eğer ellerinde tanımlı yazılım olsa yüklerlerdi diye inanıyorum.

En azından olupta yüklememeleri için mantıklı bir sebep yok ortada.

Valla bilmiyorum.Mercedeste bu tarz yazilimlari zor zar yukleriyorum bir sorun var takiliyor fln diyip.Sorucak olan oyle soylesin takiliyor ekran radyoda vs diye bakalim guncelleme yapilicak mi

• ozelllll O kullanıcısına yanıt
    Link ne hocam. Ek olarak sol tarafta da yuva var ama boş. Sol için aydınlatma çözümü var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozelllll

Teşekkürler. Güzel oldu.

Bu arada A3 sedan Bagaj lambası sayıf geldi bana led olan ile değiştirdim. Eskisinden daha iyi oldu.

(T10 tipi ampul kullanılıyor)

sizin aracınız 2016 model mi? zaten led ampul olması gerek...
    benimki 2017 eylül üretim, torpido gözü hariç bütün iç aydınlatmalar led,
    torpido gözü için de aşağıda eklediğim bağlantıdan önceki aracım leon 5f için aldığımı taktım, 10 saniye sürüyor.
    beyaz renk yayan seçilecek.

https://tr.aliexpress.com/item/10pcs-lot-T10-WARM-WHITE-12-2835-SMD-LED-CANBUS-OBC-ERRO-FREE-XENON-DC-12V/1838798783.html

• quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

Link ne hocam. Ek olarak sol tarafta da yuva var ama boş. Sol için aydınlatma çözümü var mı acaba?

ben de bagajdaki sol aydınlatmayı araştırıyorum, orjinalde bu şekilde opsiyon var zaten..
    bagaj için şart..
  • radyo logosu için yazılımı güncellememek için ellerinden geleni yapacaklardır bayilerde sorun yoksa sakın işlem yapma üzerine bir düzen var ben de servise gittiğim yere sordum ama teyple ilgili hiç sorun yaşamadık modunda temsilci.. sorun değil güncelleme istiyorum diyince yine daha önce hiç yapmadık böle birşey diyor :) bu tarz insanlarla anlaşmak zor... daha önce renault ve vw kullandım insan audi servisinde bir tık daha fazla ilgi ve profesyonellik bekliyor ama hiç bir fark yok hatta vw daha iyiydi... güncelleme isteyen herkese kolay gelsin
  • daskinoglu D kullanıcısına yanıt
    forever eagle kullanıcısına yanıt
    @Forever eagle: Teşekkürler ben daha önce eski aracım da değiştirdiğim için zor gelmedi sadece biraz belimi ağırdı çok içerde lamba. Kullandığım led resmini ekliyorum.

@Ranch Sos: eski aracım için yedek aldığım led kullandim 2 yıl oldu. Sol taraf için hiç bir bilgim yok malesef.

@daskinoglu: Aracım 2017 sedan

bagaj ve torpido led değil.

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Kadran ve orta konsol ön panjur arka diffüzör koltuklar ses sitemi bunlar mercedesin daha kaliteli duruyor. Hatta golf den a3 e geçince yavan geldi a3. Ben mantılklı geldiği için a3 tercih ettim pişman değilim ama bir golfe duyduğum saygı yok.

Mercedesin nerden başladığını bilmem ama amg paket cla ya da a180 hoş gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

quote:

Orijinalden alıntı: db3

Bugün carwow'un incelemesini izlerken bizde olmayan bir stop gördüm.

Hocam selam ben de izledim o incelemeyi. Videoda dikkatimi çeken dakika 9.20 de golfte arka süspansiyonlar yüksek motorda bağımsız diyor ancak audide motora bakılmaksızın bağımsız diyor. Yanlış değil mi bu bilgi? Acaba ben mi yanlış anladım. Siz ne düşünüyorsunuz?

1.0 TFSI ve 1.6 TDI' lar da torsiyon, 1.5 TFSI' larda bağımsız süspansiyon var. Yanlış bilgi vermişler.

• attacantee A kullanıcısına yanıt
    El freni kriter olamaz. Dünyanın en iyi dizel üreticilerinin fransız olduğu söylenir. Ben focustan golfe geçince hayran kalmıştım iç mekanına. Aynı hissi a3 de yaşamadım açıkçası. Benim beklentimde büyük olabilir. D ve e segmentinde ki araçlar benim kullanım alanıma girmiyor. Ben kompakt araçları tercih ediyorum pratiklik açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somalı -- 2 Şubat 2018; 18:35:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vkh

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)

radyo logosu ile ilgili farkın sebebi yazılımdır servise bu talebi iletirken en azından sürümleri söylemek onları da yönlendirecektir çünkü hiçbir şeyden haberleri yok

arkadaşlar konu ile ilgili servisle görüştüğümü ve haberleri olmadığını söylemiştim.Bunun üzerine genel merkeze mail attım 2 kere aranarak bilgilendirildim fakat 0840 ek özellikli yazılımın 2016 model makyajlı kasalara altyapı uyumsuzluğu nedeniyle yüklenemediği söylendi çok inandırıcı gelmedi fakat bu cümle ile geçiştirdiler. Başarılı olan olur ise bilgilendirme yaparsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vkh -- 2 Şubat 2018; 17:7:15 >

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Valla bizim yetkili servisler bana göre kesinlikle yetkisiz servis olmuş donanım vb. gibi şeylerle hiç uğraşmıyorlar.
  • quote:

quote:

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)

arkadaşlar konu ile ilgili servisle görüştüğümü ve haberleri olmadığını söylemiştim.Bunun üzerine genel merkeze mail attım 2 kere aranarak bilgilendirildim fakat 0840 ek özellikli yazılımın 2016 model makyajlı kasalara altyapı uyumsuzluğu nedeniyle yüklenemediği söylendi çok inandırıcı gelmedi fakat bu cümle ile geçiştirdiler. Başarılı olan olur ise bilgilendirme yaparsa sevinirim.

+ 1

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.