Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İsin ilginc tarafi toplam 4 kisiydik ve veri sabah ilk calistirmada sifirlandi.Ben bu sanzimani 6 7 senedir kullaniyorum dur kalklarda m modunda kullanmamin nedeni de kavramanin omrunu arttirmak.Dur kalklarda arac daha tam kalklmadan 2ye atiyor ve atmasi ile trafik tikaniyor duruyoruz mecbur buda kavramayi yoruyor.Buyuzden dur kalklarda mutlaka m1’de kullanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Tarif ettiğiniz şekilde kullanıyorum.

• 2017 model sıfır araç fiyatları hakkında bilgi verebilecek arkadaş var mı? (1.0 benzinli ve 1.6TDI için)

Aralık ayına göre arttı mı azaldı mı, yeni vergilerle.

• quote:

Orijinalden alıntı: daskinoglu

quote:

Orijinalden alıntı: candova

Bagajdaki yetersiz aydınlatma ile ilgili bir çözümü olan var mı?
    Sağdaki minicik led hiç aydınlatamıyor. Solda da led yeri var ama led yok, kör tapa gibi birşey. Burayı aktive eden oldu mu?
    Parça kataloğu daha önce paylaşılmıştı ama bulamadım.

http://nemiga.com/cat_spares/etka/audi/a3/890/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

bagajda sol tarafta yeri mevcut,çünkü ülkemizde olmasa da bagaj/kabin opsiyonu ile çift led aydınlatma bagajda file gibi donanımlar var..
    araca yapacağım orjinal ekleme listemde bu ufak led de var:)

yapılacaklar;
    *bagaj sol ledi
    *ön koltuk arkaları file cep
    *katlanır ayna (maliyeti çok maalesef :( )
    *led/dinamik sinyalli stoplar (maliyeti çok maalesef :( )
    *saten mat gri ayna kapakları
    *saten mat gri tavan rayları (en zoru bu olcak gibi-orjinalini bulmak bir yana, yapıştırılarak montajı olabilir mi bilmiyorum)

yaptıklarım ise;
    *sportline saten mat gri ön sis farı kapakları
    *sportline saten mat gri arka difüzör ve orjinal parlak krom kaplama egzoz ucu
    *sportline 17 jantları (lastikleri ile birlikte alındı, ve çift takıma sahip olunuldu)
    *nokian wr d4 kış lastikleri
    *hız sabitleyici
    *geri görüş kamerası
    *sürücü tarafı el tutacağı yerine gözlük kabı
    *aluminyum pedallar ve ayak dayama
    *orta havalandırmalara manyetik telefon tutucu

Merhaba

Listede yapmış olduklarınız içindeki alüminyum pedal-ayak dayama ve el tutacağı yerine gözlük kabını ben de yaptırmayı düşünüyorum.
    Pedalların temini ve montajı nispeten rahat gözüküyor ama gözlük kabını nereden aldınız ve monte ettirdiniz?
    Özellikle Ankara’da bu işleri yapan düzgün bir yer varsa sizden ya da yaptıran başka arkadaşlardan adres tavsiyesi gelirse sevinirim.

Herkese iyi sürüşler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: munans

2017 model sıfır araç fiyatları hakkında bilgi verebilecek arkadaş var mı? (1.0 benzinli ve 1.6TDI için)

Aralık ayına göre arttı mı azaldı mı, yeni vergilerle.

Hocam genel olarak vw vs buyuk zam yapildigi konusuluyor.Audi icin tam zam tutarlari belli degil.Muhtemelen 1.0dynamic 2018 model 125 1.5Tfsi 1.6tdi icinde 135 civari olabilicegi konusuluyor.

2017 model arac yok stokta diye biliyorum 1.0olarak

• Aliexpressten anahtar kabı almıştım yaklaşık bir ayda elime ulaştı. Silikon değil, plastik kapak şeklinde bence gayet hoş. 7 dolar civarına geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Aliexpressten anahtar kabı almıştım yaklaşık bir ayda elime ulaştı. Silikon değil, plastik kapak şeklinde bence gayet hoş. 7 dolar civarına geldi.

selam,

bu kapaklar kendiliğinden yapışkanlı mı yoksa geçmeli şeklinde mi takılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: xclusive06

quote:

Orijinalden alıntı: daskinoglu

quote:

Orijinalden alıntı: candova

Bagajdaki yetersiz aydınlatma ile ilgili bir çözümü olan var mı?
    Sağdaki minicik led hiç aydınlatamıyor. Solda da led yeri var ama led yok, kör tapa gibi birşey. Burayı aktive eden oldu mu?
    Parça kataloğu daha önce paylaşılmıştı ama bulamadım.

http://nemiga.com/cat_spares/etka/audi/a3/890/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

bagajda sol tarafta yeri mevcut,çünkü ülkemizde olmasa da bagaj/kabin opsiyonu ile çift led aydınlatma bagajda file gibi donanımlar var..
    araca yapacağım orjinal ekleme listemde bu ufak led de var:)

yapılacaklar;
    *bagaj sol ledi
    *ön koltuk arkaları file cep
    *katlanır ayna (maliyeti çok maalesef :( )
    *led/dinamik sinyalli stoplar (maliyeti çok maalesef :( )
    *saten mat gri ayna kapakları
    *saten mat gri tavan rayları (en zoru bu olcak gibi-orjinalini bulmak bir yana, yapıştırılarak montajı olabilir mi bilmiyorum)

yaptıklarım ise;
    *sportline saten mat gri ön sis farı kapakları
    *sportline saten mat gri arka difüzör ve orjinal parlak krom kaplama egzoz ucu
    *sportline 17 jantları (lastikleri ile birlikte alındı, ve çift takıma sahip olunuldu)
    *nokian wr d4 kış lastikleri
    *hız sabitleyici
    *geri görüş kamerası
    *sürücü tarafı el tutacağı yerine gözlük kabı
    *aluminyum pedallar ve ayak dayama
    *orta havalandırmalara manyetik telefon tutucu

Merhaba

Listede yapmış olduklarınız içindeki alüminyum pedal-ayak dayama ve el tutacağı yerine gözlük kabını ben de yaptırmayı düşünüyorum.
    Pedalların temini ve montajı nispeten rahat gözüküyor ama gözlük kabını nereden aldınız ve monte ettirdiniz?
    Özellikle Ankara’da bu işleri yapan düzgün bir yer varsa sizden ya da yaptıran başka arkadaşlardan adres tavsiyesi gelirse sevinirim.

Herkese iyi sürüşler..

https://www.aliexpress.com/item/Car-Interior-Sun-Glasses-Case-Sun-Glasses-Box-For-Audi-A6-C7-Q3-8U-2012-2015/32813993732.html

adresinden 25-30 gün içerisinde geldi, el tutacağını kendim söktüm lakin metal klips içeriye kaçtı ve kaldı, ben de o şekilde yetkili servise götürdüm 5 dakika da sağdaki klipsi de söküp bu gözlük kabını taktılar...
    size tavsiyem serviste taktırmanız..

• daskinoglu D kullanıcısına yanıt
    Link için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daskinoglu D kullanıcısına yanıt
    Geçmeli hocam

• Maraş-Kayseri

253 Km evden eve

60-70 km hariç hep -5 e kadar - sıcaklıklar

89 ortalama hız

6.9 yakıt.

edit:

dönüş yolu.

254 km,gidişe göre 2-3 derece daha yüksek sıcaklıklar ve açık güneşli bir hava.

78 ortalama

5.6 yakıt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 28 Ocak 2018; 16:48:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

Maraş-Kayseri

253 Km evden eve

60-70 km hariç hep -5 e kadar - sıcaklıklar

89 ortalama hız

6.9 yakıt.

Çok geldi yakıt

Ben bu aracı satayım en iyisi

• Ben araçtan memnunum hocam.yakit verisi olsun diye paylaştım.satıp satmamak sizin bileceğiniz iş tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba yakıt konusu geçince ben de yakıta bakayım dedim ama menülerde toplam yakıt tüketimini bulamadım, var mı menülerde aracı aldığımdan beri tutulan bir yakıt göstergesi? Sanki araba her çalıştırılıp durdurulduğunda sıfırlanıyor gibime geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exoz

Merhaba yakıt konusu geçince ben de yakıta bakayım dedim ama menülerde toplam yakıt tüketimini bulamadım, var mı menülerde aracı aldığımdan beri tutulan bir yakıt göstergesi? Sanki araba her çalıştırılıp durdurulduğunda sıfırlanıyor gibime geldi.

Direksiyonun sol tarafinda bulanan dugmeye basin.Cikan menulerden yol bilgisayari secenegink secin.Daha sonrasi donen dus ile tuketim 2 ye bakin.Uzun sureli tuketim sifirlamadiysaniz odur

• Arkadaşlar sis farı çerçevesi vardı. Geçmiş sayfalarda. Bulamadım. Parça kodlarını vb bilen paylaşabilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8v58076719b9 parça kodu bu sanırım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurnisli O kullanıcısına yanıt
    Hocam montajda ızgaranın sadece bu kısmını mı söküyorlar yoksa alt tarafın tamamını mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan99747 -- 28 Ocak 2018; 19:33:1 >
  • gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Bende henüz taktırmadım ama sadece o kısmı çıkıyor bildiğim kadarıyla

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.