Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araç almayı düşünenler hemen teslim araçlara burdan bakabilirler
    https://www.dogusoto.com.tr/a3-sedan-8vm
  • crapdeno C kullanıcısına yanıt
    Nerde var hemen aliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opsiyonladim insallah soylediginiz fiyattir

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Opsiyonladim insallah soylediginiz fiyattir

Merhaba,nereden nasıl opsiyonlanıyor acaba? hangı bayiide sedan araç olduğunu nasıl öğrenebiliriz?
  • Dogstr8 kullanıcısına yanıt
    evet takiliyor 500-600 ₺ araliginda yada aliexpress den alin montaji yaptirin 100-200₺ ucuza gelir

• sarpimoleni S kullanıcısına yanıt
    Online stok kismindan opsiyonladim muson gri olan araci.Ben sedan cok aradim bulamadim.Burda ki uye sportback fiyatina sedan fiyati aldigini soyledi bakalim yarin gercek mi cikicak ortaya haber veririm yarin

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Hocam online rezervasyona çok güvenmeyin, ben onu daha önce 2 kez denedim fos çıktı. Aradıklarında öyle bir araç yok dediler. Ben de şikayet açtım vs ama ne faydası var!

Umarım sizde işe yarar.

Cok tesekkur ederim, haber ederseniz duruma gore cok memnun olurum. Sedan A3 ariyorum bir suredir.

• lyszbrc kullanıcısına yanıt
    hocam 500-600 e nereden alabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Online stok kismindan opsiyonladim muson gri olan araci.Ben sedan cok aradim bulamadim.Burda ki uye sportback fiyatina sedan fiyati aldigini soyledi bakalim yarin gercek mi cikicak ortaya haber veririm yarin

Sonuç nedir hocam?

• Tabiki arac yok desing paketli bir arac varmis 145bin.Ocaktan sonra gelen arabalar zamli gelicekmis ve ayrica dynamic sedan icin olsaydi bugun stokta fiyati 122 bin olurmus.Burda konusulan 115 bin fln nerden uyduruluyor gercekten anlamiyorum.

• fırtına333 F kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam arac yok Zaten 115 fiyat alinmis diye sordum mumkun degil bugun olsa 122 olurmus.O fiyatada zaten galerilerden daha ucuza alinir

Aynen, ben de tam 1 ay önce galeriden aldım zaten. Araba yok, fiyat belli değil vs vs çok yorucu geldiği için hazır plakalı güvendiğim bir galeriden aldım geldim. Fiyat olarak da uygun aldığımı düşünüyorum. Ha galeri ordan da en az 10 bin kazandı ama yapacak bişey yok.

Size kolaylıklar dilerim, bence niyetiniz ciddiyse galerilerle sıkı pazarlık yapıp alın geçin. Bekledikçe belirsizlik artacak, fiyat da inmeyecek.

online stok kısmında olmayan araçları mı listeliyorlar?
  • Aynen hocam zor bisey degil sizde rezervasyon yapin ariyorlar dynamic icin yaptim dersiniz.Sedan da design spor paket ve prestige paket haric arac yok onlarda 145bin.

• fırtına333 F kullanıcısına yanıt
    Sedan bulamadigim icin SB aldim bulabilirsem desiginiz gibi yapicam

• 207m kullanıcısına yanıt
    Üstad jant resimleri varmı ?

• crapdeno C kullanıcısına yanıt
    merhaba 8 aralık istanbul avek den 124.250 ye aracı teslim aldım led çok farklı duruyor kesinlikle tavsiye ederim.
  • CIVICTYPER C kullanıcısına yanıt
    İyigunlerde kullanin.Suphesiz farkli durmasi zaten.Audinin makyajli kasada halojen stop kullanmasi zaten basli basina yanlisti.Led aydinlatmada oncuyken diger premium araclar dahi Audiden sonra led stop grubuna gecmisken bu sekilde bir stop hic yakismamisti.Hatta makyajsiz kasanin halojen stoplarinda bile bir tasarim varken makyajli kasada neden bu kadar ozensiz bir stop grubu kullandiklarini hala anlamis degilim.

• Arkadaşlar dynamic sportback 1.0 sunroofsuz halojen farlı aracı en son alan ne kadara aldı?
    Cuma günü araç Türkiye'ye girecek, fiyat konuşurken bilgimiz olsun.

Bir de bu yazdığım aracın aynısının led stoplusunu alanlar nasıl aldı? Bana Ankara'da önce yeni seri ledli sipariş edilecek gibi gözüküyor dendi daha sonra farları standart şeklinde sipariş geçmişler.
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.